Kesin boş gebelik midir sizce?

macey

fırtına öncesi sessizlik.
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
323
38
43
Merhaba hanımlar, bir arkadaşımın adına yazıyorum, başına bu tarz bir durum gelen var mı?süreç ve sonuç ne olacak merakındayız.sat 19 mart 2016,şehir dışı durumundan dolayı eşiyle 15 nisan tarihinden sonra birliktelik yaşıyor.şuan sata göre 9-10 haftalık gebelik, geçtiğimiz cuma akşamı kanaması olup acile gidiyor, kese sağlam,kendini çok sıkmış ve yormuşsun diyor dr,korkma düşük kanaması değil diyor.pazartesi özel bir tıp merkezinde muayene oluyor dr gebelik 4-5 haftalık diyor,boş gebelik, seni zehirlemeye başlamış cuma gününe kadar bekleyelim değişiklik olmazsa kürtaj yapalım diyorrrr,bugün arkadaşıma ısrarla teşekküllü bir hastaneye gidip acilden vajinal muayene olmasını söyledim, gitmiş,dr gebeliğin sata göre 9-10 ultrason ölçümüne göre 6+ 2 gün kesenin 4 mm olduğunu kalp atışı duymadığını söylüyor. Yarın kürtaj olması gereken tıp merkezinde tekrar ölçüm yaptırmasını tavsiye ediyor.kafamız allak bullak, acaba???? Kendimi de araya sıkıştırayım benim de sat 4 mayıs,2 haziran bhcg 20.48, 6 haziran bhcg 91.53, 7 haziran 161.3, adet gecikmesi dışında hiçbir hamilelik belirtisi yok,ki sözünü ettiğim arkadaşımın da belirtileri yoktu,2 haziranda adetim 3 gün gecikmeyle gitmiştim alt ultrasondan baktığında hiçbirşey göremiyorum demişti. Hcg değerleri çok düşük gibi geliyor bana

X