keseyide bebeğimide gördüm

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar çok mutluyum bugün bebeğimi gördüm çok minik dr.kalbinide gösterdi bana ve kalp atışını duydum ne garip bi duygu bu yarabbim.ve ilk fotoğrafı elimde.:emir_bebek: sana şükürler olsun allahım benim yüzümü güldürdün tüm isteyen arkadaşlarında yüzünü güldür inşallah.amiinn :CüvCüv:

• Konu Sahibi meleğimsin
tebrikler canım. allah sağlıkla dünyaya gelmeyi nasip etsin.
sen hele bir kıpırtılarını hisset dahada mutlu olucaksın.
ben 1 haftadı hissediyorum ve mutluluktan uçuyorum inan..

kaç haftalık hamilesin??

• Konu Sahibi meleğimsin
tebrikler canım. allah sağlıkla dünyaya gelmeyi nasip etsin.
sen hele bir kıpırtılarını hisset dahada mutlu olucaksın.
ben 1 haftadı hissediyorum ve mutluluktan uçuyorum inan..

kaç haftalık hamilesin??

ya sanırım ben hamileyim 13 gün geçti ve test silik çıktı bayramda kan testi yaptırıp doktora gidicem köyde öğretmenim yaaaaaaaaa nefret ediyorum herşeyden yoksun olmaktan.

• Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar bu ikili testnedir sadece kandamı araştırıyor yoksa vajinal ultrasonda yapılıomu

• Konu Sahibi meleğimsin
allah hepinize bebeklerinizi kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah, gerçekten de çok güzel mükemmel bi duygu, tebrik ederim

• Konu Sahibi meleğimsin
allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım.

• Konu Sahibi meleğimsin
ya ben iki çizgi görmek istiyorum.

inşallah hayırlı snuç alırsın canım, idrardaki çizgi silik bile çıksa pozitif demekmiş, eğer güvenemediysen sabahki ilk idrarınla yeniden bi test yaptır, yada daha garanti olsun diyosan hemen yarıng it bi kan testi yaptır, kan en garanti yol

• Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar bu ikili testnedir sadece kandamı araştırıyor yoksa vajinal ultrasonda yapılıomu

ikili test bebekte dovn sendromu olup olmadığını ölçüyor, daha doğrusu risk ölçüyor, olasılık yani, senden kan alıyolar, aynı zamanda da ultrasona giriyosun, iki veriyi karşılaştırıp bebeğinde dovn sendromu olma olasılığını ölçüyolar

inşallah hayırlı snuç alırsın canım, idrardaki çizgi silik bile çıksa pozitif demekmiş, eğer güvenemediysen sabahki ilk idrarınla yeniden bi test yaptır, yada daha garanti olsun diyosan hemen yarıng it bi kan testi yaptır, kan en garanti yol

ben köyde öğretmenim eşim askerde ve bütün testleri 7 gün geçtiğinde bitirmiştim tekim ve hiçbirşey öğrenemiyorum. bayramda gidince merkeze inşallah bütün testleri yaptırıcam.:CüvCüv: inşallah böyledir.

ben köyde öğretmenim eşim askerde ve bütün testleri 7 gün geçtiğinde bitirmiştim tekim ve hiçbirşey öğrenemiyorum. bayramda gidince merkeze inşallah bütün testleri yaptırıcam.:CüvCüv: inşallah böyledir.

inşallah herşey gönlünce olur ama çok geç kalma derim ben, önceden tedbirini almış olursun, benim ilk gebeliğim biraz da bizim cahilliğimizden düşmüştü, belki de öyle değildir ama ben hamile olduğumu öğrendikten 1 hafta sonra doktora gitmeyi düşündüm ve o zamana kadar kanamam geldi, sonrasında da bebeğimi kaybettim, bu senin de başına geleecek demek değil ama tedbir almakta fayda var, duruma göre hormon takviyesi yapabiliyolar çünkü, gerekirse izin al bişeyler yap,

kızlar bende bebişimin kesesini gördüm. bebişimi göremedim :KK43: alttan baktırmaktan korktum, doktor 2 hafta sonraya ultrason verdi. ama yarın kan vereceğim (genel bir tarama için).

kızlar bende bebişimin kesesini gördüm. bebişimi göremedim :KK43: alttan baktırmaktan korktum, doktor 2 hafta sonraya ultrason verdi. ama yarın kan vereceğim (genel bir tarama için).

ilk zamanlar hep alttan bakıyolar zaten, diğer türlü bebeği görmeleri imkansız, çok küçük oluyolar çünkü, işini bilen bi doktor olduktan sonra alttan baktırmanın bebeğe hiçbi zararı yok, doktoruna güveniyosan korkma

canım ben kendim korktuğum için alttan baktıramadım. ama seni okuyunca keşke dedim. artık Allah nasip ederse 2 hafta sonra göreceğiz biraz daha büyüsün:)

canım neden korktun ki bende alttan baktırdım ben 6+1 günlük hamileyim ama beni dr. birdaha 4 aylıkken çağırdı çok ara var ya neyse sen ne kadarlıksın canım...

arkadaşlar çok mutluyum bugün bebeğimi gördüm çok minik dr.kalbinide gösterdi bana ve kalp atışını duydum ne garip bi duygu bu yarabbim.ve ilk fotoğrafı elimde.:emir_bebek: sana şükürler olsun allahım benim yüzümü güldürdün tüm isteyen arkadaşlarında yüzünü güldür inşallah.amiinn :CüvCüv:

canım benım gözünaydın allah hepımıse kucagımıza almayıda nsıp etsın eşin ultrason resmını cebınde taşıyo nsıl olsa senın ıcınde dıyokaydirigubbakcemile3:nazar::nazar:

canım ben kendim korktuğum için alttan baktıramadım. ama seni okuyunca keşke dedim. artık Allah nasip ederse 2 hafta sonra göreceğiz biraz daha büyüsün:)

canım korkma bende baska bı alet sokuyoya ondan cnıım acıcak dıye korktum ama sadece ultrasonu sokuyo anlamıyosun bıle he okesecıgı gorunce aklına bıle gelmıyo acı:teytey:

canım korkma bende baska bı alet sokuyoya ondan cnıım acıcak dıye korktum ama sadece ultrasonu sokuyo anlamıyosun bıle he okesecıgı gorunce aklına bıle gelmıyo acı:teytey:

gerçekten çok doğru söylüyorsun canım senle aynıyız galiba benimkide dr.dan 2 tane isteseydin diyor ultrason resmini

meleğimsin doktor gerçekten çok ara vermiş canım. kan testi istemedi mi? bana vitamin verecekti ama ben 3 aydır folic plus kullandığımı söyleyince sabah akşam devam öyleyse dedi.
normalde ben sabah+öğle+akşam alıyordum
benimki 5+1 oldu diyorum:), SAT: 18 ağustos

Tebrik ederim arkadşım.. Allah tamamına erdirsin.. İsteyen herkesin yüzünü güldürsün..

X