keseyide bebeğimide gördüm

gözün aydın allah yavrunun daha nice mutluluklarını yaşatır inşalalh

canım neden korktun ki bende alttan baktırdım ben 6+1 günlük hamileyim ama beni dr. birdaha 4 aylıkken çağırdı çok ara var ya neyse sen ne kadarlıksın canım...

4 aylıkken mi, çok geç değil mi, benim 12. haftaya kadar 2 haftada bir sürekli kntrol edildi, sonra ayda bir çağırdı, bence bi araştır bu konuyu ihmale gelmez, daha ikili yada üçlü testlerin filen olcak, 12. haftada ikili test yapılıyo, sen 4 aylıkken gidersen nasıl yapılcak bu testler ?

canım ben 4 hafta 4 günlük hamileyim.bebişimin kesesini gördük ama kalp atışını görmedik.kaç haftalıkken görrüm.şimdi gözükmememsi normal mi.cvb yazın nolur cok merak ediyommmmmmmm

canım ben 4 hafta 4 günlük hamileyim.bebişimin kesesini gördük ama kalp atışını görmedik.kaç haftalıkken görrüm.şimdi gözükmememsi normal mi.cvb yazın nolur cok merak ediyommmmmmmm

bugün kendimi güzin abla gibi hissediyorum nedense artık :roflol:
şekerim daha çok küçük bebişin, 6 haftadan önce kalp atışları duyulamazmış zaten, duyulması çok nadir olurmuş, ben 6 haftalıkken duymuştum bebişimin kalp atışlarını, keseyi görmüşsün daha ne istiyon, kese varsa bebek de var demektir sengözlerimebaksanab

ibolya avatarında bebişin kaç haftaki resmi acaba merak ettimde şimdiden çk teşkkrler a.s.

meleğimsin doktor gerçekten çok ara vermiş canım. kan testi istemedi mi? bana vitamin verecekti ama ben 3 aydır folic plus kullandığımı söyleyince sabah akşam devam öyleyse dedi.
normalde ben sabah+öğle+akşam alıyordum
benimki 5+1 oldu diyorum:), SAT: 18 ağustos

canım benden hem idrar hem kan testi istedi onları yaptırıcam yarın 12 haftalıkkende ikili test yaptırıcam sonuçlar içinde 16 haftalıkken çağırdı ama ben o heyecanla sormayı unuttum çok ya 10 hafta sonra gidicem...anlamadım bende valla..

Canım bebeğin hayırlı olsun umarım sağlıcakla kucağına almayı nasip eder Allahım,,,ama bana biraz garip geldi doktorun bu kadar geç randevu 10 hafta sonrasına gün vermesi,,,,Allah korusun karnında bir sorun yaşayabilir bebek,,,,gerekli ilaç vs kullanman gerekebilir,,, bence en fazla ayda bir kontrol olmalı ama siz isterseniz başka bir doktorlada görüşün,,,sevgiler

sağol canım ben acıbadem hastanesinde nilgün öztürk doğana'gidiyorum sen senin tavsiye edebileceğim bir dr. var mı canım?

canım o dr hiç duymamıştım.
ben yeni açılan yahyakaptandaki kadın doğum hastanesinde doğumu istiyorum.benim dr oranın dr u.
bende onun muayenehanesine gidiyorum.
tavsiye ederim tabi özelde yapmıycaksan doğumu.:1hug:

canım o dr hiç duymamıştım.
ben yeni açılan yahyakaptandaki kadın doğum hastanesinde doğumu istiyorum.benim dr oranın dr u.
bende onun muayenehanesine gidiyorum.
tavsiye ederim tabi özelde yapmıycaksan doğumu.:1hug:
hangi hastane canım ali kahya mı?

ben özelde yapmayı düşünüyorum ama ne bilim aslında acıbadem çok güzel bir hastane dr.lar çok ilgileniyor ama beni 2.5 ay sonra çağrması düşündürdü yani acaba bir dr.un özel muayenesine mi gitsem ki.

ibolya sedefcik slm kızlar.size bişi sorcam;bende hamişim.ama keseyide bebişimide henuz goremedık.agustos 18 de regıl oldum en son.5 gun gecmıştı gunumden dr a gıttım.kesede bebişte gosukmedi:KK43:kan we ıdrar testı ıstedı dr.yaptırdım.bu degerlere gore 5 gun gecmış regıl için normal gebelık deerleri olduğunu soyledı.gec dollenme olmuştur dedi.we 20 gun soraya randewu werdi.endişeli we huzursuzum.hiç bi şikayetım yok sadece goguslerim şiş.eşimle eylul 4 5 6 sı gıbı bırlıkte olmustuk.sorasında 1 hafta demeden goguslerım şişti zaten.şimdi ise endişeliyim.sizce dış gebelık yada mol gebelıı olma rıskım ne kadar bı fıkrınız varmı?oncesındede bebişim içimde oolmustu.bu 2. hamişliim.bu yuzden belkıde asırı endişeliniyorum.bı fıkrı olan yada basına bole bişi gelen warmı acaba?:KK43:((

ibolya sedefcik slm kızlar.size bişi sorcam;bende hamişim.ama keseyide bebişimide henuz goremedık.agustos 18 de regıl oldum en son.5 gun gecmıştı gunumden dr a gıttım.kesede bebişte gosukmedi:KK43:kan we ıdrar testı ıstedı dr.yaptırdım.bu degerlere gore 5 gun gecmış regıl için normal gebelık deerleri olduğunu soyledı.gec dollenme olmuştur dedi.we 20 gun soraya randewu werdi.endişeli we huzursuzum.hiç bi şikayetım yok sadece goguslerim şiş.eşimle eylul 4 5 6 sı gıbı bırlıkte olmustuk.sorasında 1 hafta demeden goguslerım şişti zaten.şimdi ise endişeliyim.sizce dış gebelık yada mol gebelıı olma rıskım ne kadar bı fıkrınız varmı?oncesındede bebişim içimde oolmustu.bu 2. hamişliim.bu yuzden belkıde asırı endişeliniyorum.bı fıkrı olan yada basına bole bişi gelen warmı acaba?:KK43:((
canım endişelenme bak benim sat ağustos 3 tü.ben eylül 3 de test yaptım pozitifti hemen dr.a gittim baktı ve keseyi göremedi tekrar eylülün 22 sinde gittim o zaman gördüm bebeğimi sende görürsün canım..

X