Keseyi ilk gördüğünüzde ne boyu ne kadar dı ?

ben adet gecikmemin 5. Günü gittim kese 9 mm di hatta doktor çok küçük dedi korkuttu beni şimdi bu pazartesii tekrar gidicem bakalım hayırlısı:nazar:

bnm kese 7 mm dı cnm hemde adetımn ustnden 2 hafta gecmesıne ragmen korkma kese cabuk buyuyor carsmba gunu gttım kese 19 mm olmstu maasallah senınde buyumstr bıle hergun 1 mm koy ustune kndın hesapla dr soledgnde senın hesapladgnla karsılastr ayn ı cıkıo :)) buyuyo bebıslerımz allhn ıznylee

ya cnm o dogum tarıhınde bır sıkıntı var bence bnde 6 haftalık hamıleyım suan ama kasım ayına gelir senın tarıh aralık bır yanlslk var ?

cnm ben zaten son adete göre 5+2 yim şu anda bu takvim 5. haftayı geçince direk 6. haftada gibi gösteriyo.bana doktor bişi demedi şu kadarlık hamilesin diye bende netten hesapladım muhtemel dogum tarihi bu çıktı.

bnm kese 7 mm dı cnm hemde adetımn ustnden 2 hafta gecmesıne ragmen korkma kese cabuk buyuyor carsmba gunu gttım kese 19 mm olmstu maasallah senınde buyumstr bıle hergun 1 mm koy ustune kndın hesapla dr soledgnde senın hesapladgnla karsılastr ayn ı cıkıo :)) buyuyo bebıslerımz allhn ıznylee

inşallah canım yaa benim en çok kafamı şu karıştırdı ben pazartesi günü özel bi hastaneye gittim orda 9 mm dedi çarşamba günüde devlet hastanesine gittim ordada 8.3 mm çıktı.yani normöalde büyümesi lazım ama küçülmüş gibi oldu tabi ultrason kalittesi farklı ölçebiliyo ama yinede tedirginim işte ilk gebeligim kötü oldugu için bundada korkuyorum.bu pazartesi tekrar gidicem bakalım hayırlsıı inşallah

inşallah canım yaa benim en çok kafamı şu karıştırdı ben pazartesi günü özel bi hastaneye gittim orda 9 mm dedi çarşamba günüde devlet hastanesine gittim ordada 8.3 mm çıktı.yani normöalde büyümesi lazım ama küçülmüş gibi oldu tabi ultrason kalittesi farklı ölçebiliyo ama yinede tedirginim işte ilk gebeligim kötü oldugu için bundada korkuyorum.bu pazartesi tekrar gidicem bakalım hayırlsıı inşallah

yoktur bısey korkma cnm dua et bende salı gunu gtcem ıns kalp atısını duyarım bebegımın henuz duymadık devlet hastanelerı öle bana bır usg cıktısı verdı kadın gorsen sankı ben 5 yıl once hamıleymısın de hatıra kalsın dıe saklamısm o kagıdı rengı kacmıs hıc bısı bellı olmuo anla ıste :))

yoktur bısey korkma cnm dua et bende salı gunu gtcem ıns kalp atısını duyarım bebegımın henuz duymadık devlet hastanelerı öle bana bır usg cıktısı verdı kadın gorsen sankı ben 5 yıl once hamıleymısın de hatıra kalsın dıe saklamısm o kagıdı rengı kacmıs hıc bısı bellı olmuo anla ıste :))

inşşallaahh canım pıtları duyarsın minik kuzununnn.benimde yarın kontrolüm var mercimegimi görürüm inşallahhh :))

inşşallaahh canım pıtları duyarsın minik kuzununnn.benimde yarın kontrolüm var mercimegimi görürüm inşallahhh :))

inş canım bebeklerımzı gorur kalplerını duyarız allahım buyuktur kullarını uzmez ya rabbım

bende doktoruma gittim kesem var maa 3 haftalik falandir dedi, simdi 4 haftalik oldu ve bebeisi daha görmemisdik cok kücük hersey daha cok erken dedi..birde ben erken test yapmisdim öyle ögrendim simdi adim adim takipdeyim...ilk gebeligimde 7 bucuk haftalikken ögrenmisdim olgumuda görmüsdüm:KK66:

arkadaşlar ben pazartesi 7.haftaya girecem daha kalp atışları yoktu pazarteside çıkmazsa alınacak bide allttan muayane olacam bu kadar uzun olurmu kalp atışı

arkadaşlar ben pazartesi 7.haftaya girecem daha kalp atışları yoktu pazarteside çıkmazsa alınacak bide allttan muayane olacam bu kadar uzun olurmu kalp atışı

Canım genelde 7. Haftada duyulur zaten kalp atışları.benimkide 5 haftalık 2 hafta sonra gel kalp atışlarını duyalım dedi doktorum.inş 7.hafta içinde duyarsın pıt pıt ları.

günaydın kızlar ben bu konuları geçmiş biri olarak size şunu söyleyeyim ben 5+5 ken öğrendim hamile olduğumu özel hast gittim kesem çok minikti dr ve usg cihazını beğenmedim ve daha kapsamlı bir özel hast gittim 6+3 kalp atışı ve bebeğimide gördüm karından bakıldı eğer kalp atışı duymazsanız endişelenmeyin hast usg farkı çok fazla rol oynuyor bu konuda beim ilk gittiğim hast beni kap atışı için 9 haftalıkken çağırmıştı ben sonki hast 9 haftalıkken dr bana bebeğimi hareketlerini göstermişti acele etmeyin derim ben

X