Kesem gözükmedi

saraphine

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
48
21
27
Merhaba arkadaşlar size çok acil bişey sormam gerek. Kafam karmakarışık. Ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım bugün 4+6 günüm. Dün çok ufak kahverengi lekem gelince korktum acile gittim karnımdan ultrasonla baktılar kese göremediler. 2 nisan son adet tarihim transferim 19 nisan. Transferin 10.günü betam 640 idi ilk öğrendiğimde. Dün kan istedilerdi akşam sonucu ise 13447. Ne olabilir acaba kese gözükmemesi normal mi çünkü 4+5 idim dün. Karnımdan baktılar alttan bakmadılar. Normal doktoruma gidecek olsaydım eğer iki hafta sonraya randevum. Ben tesadüfen öğrenip görmüş oldum lekeden dolayı gidince. Lekem de yok durdu zaten azıcık 2 sefer mi ne gelmişti. Durum bu. Bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar

Merhaba daha çok küçük olduğu için gözükmeyebilir ben tam 5.haftamda doktor zorla keseyi buldu, gösterdi gerçekten de minicikti. Kendinizi strese sokmayın güzel olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…