Kese yok :(

canlarım....
bugun kendi dr um a gittim... malesefki sonuç aynı keseyi göremedik, hatta biraz daha kötü diyebilirim..
bende hala ne ağrı nede leke var.. rahim kalınlığım muntazam dr un açıklamasına göre b hcg 64 de düşmesiyle bu kalınlığında azalması gerekirmiş ama aynı şekilde duruyor bu kötü dedi.. yani normal olan bir an önce kanamanın başlayarak düşüğün gerçekleşmesiymiş. kontrol için b hcg yarın yenilememi istedi.. bu arada kanamam başlarsa hemen acile gitmem gerekirmiş kanamanın nerden kaynaklandığını anlamak için muayene olmalıymışım.. kanama rahim dışından olabilirmiş...
Allah hayırlısını versin

mesajını şimdi okudum ve çok üzüldüm. üzülme diyemem çünkü ben bile üzüldüm. duygularını dolu dolu yaşa. içine atma. en kısa zamanda sağlıkla bir bebişin olur inşallah

slm canım allah yardımcın olsun ne dıyeyım bende aynı durumu yasadım 3 gun sonra kanamm basladı pregesten veye duphoston ıcmıyosun dımı

slm canım allah yardımcın olsun ne dıyeyım bende aynı durumu yasadım 3 gun sonra kanamm basladı ıcmıyosun dımı

sağol canım, alla razı olsun.. Rabbim yeniden aynı acıları yaşatmasın
pregesten veye duphoston kullanmıyorum.. öğlen kan verdim b hcg bakılacak yeniden.. değerim sıfılanırsa ve kanamam olmazsa dr kürtaj yapılması gerektiğini söyledi, bende leke bile yok, açıkçası korkmaya başladım :çok üzgünüm:

sağol canım, alla razı olsun.. Rabbim yeniden aynı acıları yaşatmasın
pregesten veye duphoston kullanmıyorum.. öğlen kan verdim b hcg bakılacak yeniden.. değerim sıfılanırsa ve kanamam olmazsa dr kürtaj yapılması gerektiğini söyledi, bende leke bile yok, açıkçası korkmaya başladım :çok üzgünüm:

canımm allah yardımcın olsun canı gönülden isterim ki kandeğerin yüksek çıksın ve kesen gözüksünn.. diğer testin yalnış çıkmış olsun :Saruboceq:
kan sonucunu alınca bizide bilgilendirir msn?:1hug:

canım allah yardımcın olsun allah bole bı acıyı tekrar yaşatmasın inşallah

Allahım sen aklımı koru! kızlar b hcg yükselmiş 85.4 olmuş bu ne demek şimdi ya ben delirecem galiba

yok canım dış gebelik değildi.. zaten dış gebelik olsa şimdiye kadar iç kanama geçirmem gerekirdi ve ne ağrım nede sızım var.. daha önce dış gebelik geçirdim hiç böyle olmuyor... allah korusun

Allahım sen aklımı koru! kızlar b hcg yükselmiş 85.4 olmuş bu ne demek şimdi ya ben delirecem galiba

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun
konuyu baştan okumadım ama bu olayı bende yaşadım kese yok kese yok bhcg yükseliyor ben dopler usg ye girdim doktor kocaman kese gösterdi şimdi hemen ameliyatla keseyi almamız gerekiyor denen bebeğim kucağımda 6 aylık küçük usg lere güvenme girmediysen hemen doplere gir derim

canım dün doplere girdim zaten yine görünmedi sadece rahimda aşırı bir kalınlık ölçüldü

canım ya doğrusu bu iş iyice karmaşılaştı.allah sonunu hayır etsin inşallah iyi biter

dr um la görüştüm yarın sabaha kadar kanamam olmazsa hemen gel dedi... kanamam başlarsada cuma günü gel dedi... artış yüksek değilmiş önemsememi istedi

dr um la görüştüm yarın sabaha kadar kanamam olmazsa hemen gel dedi... kanamam başlarsada cuma günü gel dedi... artış yüksek değilmiş önemsememi istedi

canım o zaman yapıcak bişey yok umarım kendiliğinden düşürürsün
kürtaj olursanda korkma ben ikinci gebeliğimi karnımda 3 aylık kaybettim kürtaj oldum kalp atışlarını görüp kaybetmek yada son ayında kaybetmek yada doğurup kokusunu bile alamadan kaybetmek var çok zor ama kendini bunlarla teselli etmeye çalış ben bebeğimi kaybedince çok ağladım ama bir yıl sonraaynı günlerde 3 aylık gebeydim hiç üzülme rabbim verir yeniden ayrıca herşeyde bir hayır vardır diye düşünmeye çalış yeniden geçmiş olsunsenağlama

canım arkadaşım çok üzüldüm.allahım ya niye böyle oluyor bunun sebebinin bulunması lazım.canım dalının uzmkanı bi prof gözük benim kaçıncı düşügüm böyle böyle de kıyamam sana ya.her defasında sevinç arkasından gözyaşı.araştırma hastanelerine veya tıp fakültelerine başvur.allahtan hayırlısı.rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin sanada isteyen herkese.

ahhhhhh cnm bnm ya cnmm :teselli: aalhım çok sancı çekmeden kurtarsın cnmm ne denirki başka bilemiorumm :çok üzgünüm: kendine dikkat et cnmm en kısa zamanda hayırlısıyla allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin hepimizeeeee :Saruboceq:

Canim ya ins allah yuzunu guldursun ne diyecegimi sairdim agrikesici falan al bilirim sancisini canim uzulmemek elde degil ama yinede hayirlisini iste rabbimden

sağol canım, acile gittik eşimle... koca koca parçalar geldi halada geliyor.. rahimdeki o kalın tabaka dökülüyormuş.. bu arada keseyide gördü dr lar... yıkıldım resmen

X