Kese yok :(

arkadaşım geçmiş olsunn nedesemm bilemedimm RABBİM gönlünee göre versinn

canım ya iyi haberlerine ne çok sevinmiştik çok üzüldüm...ama kaderin önüne geçilmiyo...inşallah bu yaşadığın son acı olur...

kızlar az önce dr dan geldim... 6+1 olmama rağmen keseyi göremedik. çok kötü durumdayım... Senağlama pirinç tanem... Cennet kokulum yokmuş... öyle dedi dr, ne rahatt söyledi senağlama oysa ben ne umutlarla ne sevinçlerle beklemiştim onu senağlama yoruldum artık bu kaybetmelerden! Dualar etmiştin rabbim yeniden bulupta kaybettirme diye... Kabul etti sanmıştım.. Yanılmışım meğer... Senağlama meğer daha dökülecek çok gözyaşım varmış... Meğer kavuşmaya daha çok varmış... Belkide kavuşma diye birşey yokmuş... Senağlama

bir daha asla hayal kurmayacağım!

sersoyum melek annem benim başka bir doktora gözük eğer kanda gebelik hormanunda artiş oluyorsa muhtemelen geç döllenmeden görememiştir.ama genede herşey bizim için ne demek hayal etmiycem ya ben napim hayatami küsim doğuma günler kala hayallerim yikildi ama insan oğlu rabbimizin verdiği güçle her şeyin altindan kalkiyor bak ben ikinci için hayal bile kurmaya başladim napalim rabbimiz bizi böle siniyo .....verdiğine de aldiğina da hamd olsun böle düşün o'na siğin rabbine dönüp benim bir derdim var deme derdine dön benim bir allah im var de........o her şeye kadirdir rahmandir kerimdir o'nun katinda lütuf boldur sadece sabi......kendine ii bak üzme kendini herşey senin elinde bak bi yavrun varmiş allah ona uzun ömür versin ben ilk yavrumu kaybettim ama inan hep şükrediyorum......

dur gülüm ya hemen inanma bence de başka doktora da git.Allahın izniyle gelecek bebişin sana.şu mübarek günlerin hürmetine yarabbi yüzünü güldürsün canım arkadaşım.birtanem benim.ne olur çok üzülme herşeyin başı moral.Allah korusun ölen geri dirilebiliyor.dur bakalım bir.melekler bebişini korusun yarabbi.en kısa zamanda hayırlı haberler alırız inşallah..

canım kanda değerin kaç çıkmıştı benim ablamda kan testi ilk 28 çıkmıştı sonra dr gitti kese yok dedi tekrar kan testi yaptırdı 620 e çıkmıştı hala kese yok biraz daha beklediler sonra kesesi tüplerden geçişi geç olmuş şimdi 6 aylık yegenim var ümitsizliğe kapılma inşallah seninkide öyle olmuştur canım rabbim yüzünü güldürsün inşallah bu mübarek günde

arkadaşım tıpta hiçbirşeyin garantisi yok. ben 8 ay önce dr gittiğimde tahlillerime bakıp sen menapoza girmişsin. çocuğun olamaz ama üzülme taşıyıcı anne olabilirsin dedi. daha 33 yaşındaydım. tahlili dr tekrar etmemi bile gerek görmedi yumurtalığımda yu murta 1 taneydi. şansın yok dedi.1 ay kendime gelemedim. mahvoldum. ama mucize işte sonraki ay tahlilim düzeldi. yumurta sayım arttı. dhea diye bir ilaç kullanmıştım o ay. ben ona bağladım. tabii çok oyalanmadık. yumurtayı görünce 1 aşılama yaptık. olmayınca sonraki ay tüp bebek yaptık allahıma bin şükür tuttu. inşallah kendi bebeğimi doğuracağım. sende hiç korkma. şu hayatta her şey mümkün

Kızlar az önce dr dan geldim... 6+1 olmama rağmen keseyi göremedik. Çok kötü durumdayım... senağlama pirinç tanem... cennet kokulum yokmuş... öyle dedi dr, ne rahatt söyledi senağlama oysa ben ne umutlarla ne sevinçlerle beklemiştim onu senağlama yoruldum artık bu kaybetmelerden! Dualar etmiştin Rabbim yeniden bulupta kaybettirme diye... kabul etti sanmıştım.. yanılmışım meğer... senağlama meğer daha dökülecek çok gözyaşım varmış... meğer kavuşmaya daha çok varmış... belkide kavuşma diye birşey yokmuş... senağlama

Bir daha asla hayal kurmayacağım!

canım cok üzüldüm gercekten bende 15 haftalık bebeğimi kaybettim karnımda öldü napalım allahın dediği oluyo rabbim hayırlısını versin inşallah seninde ellerin bos döönmez inşallah bu mübarek günlerde canım ama sakın içindeki umudu kaybetme umutsuz yasanmıyo canım allah yardımcımız olsun

arkadaşım tıpta hiçbirşeyin garantisi yok. ben 8 ay önce dr gittiğimde tahlillerime bakıp sen menapoza girmişsin. çocuğun olamaz ama üzülme taşıyıcı anne olabilirsin dedi. daha 33 yaşındaydım. tahlili dr tekrar etmemi bile gerek görmedi yumurtalığımda yu murta 1 taneydi. şansın yok dedi.1 ay kendime gelemedim. mahvoldum. ama mucize işte sonraki ay tahlilim düzeldi. yumurta sayım arttı. dhea diye bir ilaç kullanmıştım o ay. ben ona bağladım. tabii çok oyalanmadık. yumurtayı görünce 1 aşılama yaptık. olmayınca sonraki ay tüp bebek yaptık allahıma bin şükür tuttu. inşallah kendi bebeğimi doğuracağım. sende hiç korkma. şu hayatta her şey mümkün

senide tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin darısı isteyenlerin basına inşallah

canlarım....
bugun kendi dr um a gittim... malesefki sonuç aynı keseyi göremedik, hatta biraz daha kötü diyebilirim..
bende hala ne ağrı nede leke var.. rahim kalınlığım muntazam dr un açıklamasına göre b hcg 64 de düşmesiyle bu kalınlığında azalması gerekirmiş ama aynı şekilde duruyor bu kötü dedi.. yani normal olan bir an önce kanamanın başlayarak düşüğün gerçekleşmesiymiş. kontrol için b hcg yarın yenilememi istedi.. bu arada kanamam başlarsa hemen acile gitmem gerekirmiş kanamanın nerden kaynaklandığını anlamak için muayene olmalıymışım.. kanama rahim dışından olabilirmiş...
Allah hayırlısını versin

çok geçmiş olsun arkadaşım allah sabır versin biz hep allahtan her şiyin hayırlısını isteriz o yüzden üzülme vardır bunda bir hayır de sen ve eşinin sağlığı yerinde olsun hayırlısıyla yine bebişin olur kendine dikkat et.

canlarım....
bugun kendi dr um a gittim... malesefki sonuç aynı keseyi göremedik, hatta biraz daha kötü diyebilirim..
bende hala ne ağrı nede leke var.. rahim kalınlığım muntazam dr un açıklamasına göre b hcg 64 de düşmesiyle bu kalınlığında azalması gerekirmiş ama aynı şekilde duruyor bu kötü dedi.. yani normal olan bir an önce kanamanın başlayarak düşüğün gerçekleşmesiymiş. kontrol için b hcg yarın yenilememi istedi.. bu arada kanamam başlarsa hemen acile gitmem gerekirmiş kanamanın nerden kaynaklandığını anlamak için muayene olmalıymışım.. kanama rahim dışından olabilirmiş...
Allah hayırlısını versin
birtanem benim hiç üzülme ne olur.yoksa bizler de senin kadar umutsuzluğa düşeceğiz.bunu istemezsin herhalde değil mi.en azından hamile kalabiliyorsun demek ki eninde sonunda birgün olacak.bir de bu yönden bak.bak biz hiç kalamıyoruz sen bizden şanslısın bence.metin ol.soğukkanlı davranmaya çalış.a.s.

sersoycum geçmiş olsun. ne yapalım canım yaa. çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum. sadece dua ediyorum Allah bu çektiklerini çabuk unuttursun, bebişini hemen yollasın sana. hayırlısı olsun.

selma eğer küretaj ol falan derlerse doktorunu çok iyi seç canım bir doçente falan git çok fazla falan kazırlar sonra bir sürü uğraşırsın zaten üstüste oldu yapışıklık falan olur aman canım içime sinmedi bir sağlıkçı olarak uyarmak istedim
kendine iyi bak arkadaşım

çok geçmiş olsun canım... bunları yaşamak zor ama en kısa zamanda atlatırsın inşallah!

dicek bişey bulamıyorum çookk geçmiş olsun inşallah çabuk atlatırsın sakın kendini çok yıpratma herşeyin hayırlısı allahtan

selma eğer küretaj ol falan derlerse doktorunu çok iyi seç canım bir doçente falan git çok fazla falan kazırlar sonra bir sürü uğraşırsın zaten üstüste oldu yapışıklık falan olur aman canım içime sinmedi bir sağlıkçı olarak uyarmak istedim
kendine iyi bak arkadaşım

canım dr um kürtajı bu gunkü durumuma göre değerlendirmemiz gerektiğini söyledi.. ben asla kürtaj olmak istemiyorum, ilk bebeğimi kürtajla almak zorunda kalmışlardı, tranvasını yıllardır üzerimden atamadım :çok üzgünüm:
bugun yeniden bhcg değerline bakılacak ama benim ayaklarım gitmiyor bi türlü, cesaretimi toplayamıyorum, çok zor geliyor... çok acı ama kanamamın olmasını bekliyorum, hala tık yok :çok üzgünüm:

canım dr um kürtajı bu gunkü durumuma göre değerlendirmemiz gerektiğini söyledi.. ben asla kürtaj olmak istemiyorum, ilk bebeğimi kürtajla almak zorunda kalmışlardı, tranvasını yıllardır üzerimden atamadım :çok üzgünüm:
bugun yeniden bhcg değerline bakılacak ama benim ayaklarım gitmiyor bi türlü, cesaretimi toplayamıyorum, çok zor geliyor... çok acı ama kanamamın olmasını bekliyorum, hala tık yok :çok üzgünüm:

canim doktorun sana dusuk yapman icin fitil veya hap versin o zaman kurtaj olma..onla dusmesi lazim...dusmesse kurtaj olursun...

canlarım....
Allah hayırlısını versin

ben çok aktif bir üye değilim ama bebek kaybeden aynı kaderi yaşadığım arkadaşları biliyorum artık.çok geçmiş olsun canım benim alah hayırlısını versin ne desek boş bizlerde biliyoruz bende hamileyim doktora daha gitmedim cesaretim gelmedi kötü bişey olurmu tekrar diye çünkü.dualarımız seninle olacağa bi şey yapamıyoruz bi gün hepimiz mutluluk nidaları atacaz inanıyorum sabrın meyvesi hep güzel olur inanıyorum

bizler ümitlerimizle yaşarız umut etmek müminin silahıdır lütfen daha belli bişi yok hem bu seferde olmasada allah can sağlığı versin sen elinden geleni yap takdiri allaha bırak bekle başka doktora git ve bol bol dua et allah yar ve yardıncın olsun canım

X