Kese yok :(

arkadasdim belk igec döllenmedir??.
hemen ümitsizlige kapilma .. rabbimneylerse güzel eyler.. hayirlisini versin herseyin

Sersoycum,bence bir kaç gün daha bekle ve vajinal ultrasonla baktır hayatım.Bu kadarlıkken,görülmemesi normal olabilir,herkesin durumu aynı olamaz ki.Bence dünyanı karartmadan önce,umudunu yükselt.Bu kadar üzüntüyle belki de bebeğine zarar vereceksin.O yüzden hemen pes etme.Sen sabrın en güzel örneğini gösterdin ve mutlaka ödüllendirileceksin.

cnm kafanı toparla b idoktora daha git allah yardımcın olsun güç versin sana inşallah düşündüğün gibi çıkmaz çok öpüorum sni

Canim bencede geç döllenmedir.çünkü karşi komşum da adetine 3 gün kala hamile kalmiş ve adeti 10 gün geçti daha bile çok geçti keseyi dr zor görmüş o kadar minikmiş ki görülmicek kadar yani bencede yada 1 kaç gün daha bekle yada tekrar bi kan tahlili yada başka dra git peki senin kan sonuçlarin nasil çikmişti

Canlarım... hepinizin iyi niyetini anlıyorum, böyle bir durumda kimse kötü bişeyler yazmak istemez... umut dolu sözleriniz için çok sağolun....

geç döllenme diye birşey var bunu ilk kesenin olmadığını duyduğumda dr söyledim, fakat ilk haftalardaki b hgc değerlerim çok yüksekti normalde 2 ye katlayarak gittiğinde şu an keseyi üstten dahi görmemiz gerekirmiş ki bana alttan bakmasına rağmen göremedi... yani geç döllenme olasılığını dr ortadan kaldırdı

yeniden kan aldı yarım saat sonra sonucu telefonla bildirecek.. çok umutlanma dedi :KK43:

dış gebelik olma ihtimalide yok çünki hiç bir ağrım sızım yok (daha önce başıma geldi)

ayrıca kimysal gebelik veya dış gebelikte değerlerimin anormal olması gerekirdi, öyle bişeyde olmadı

şimdi benim yaşadığım şey ne???

merak etmeyin yarın başka bir dr gidecem senağlama

caımm benimm yaa çok üzüldüm hayatım.ama kötülüklerdede vardır bi hayır diye tesellimiz var.allahım inşallah bir daha seni evlat acısıyla sınamaz.

insallah dr yanilmistirdir canim bundada vardir bir hayir uzulme ve isyan etme bigun gelecek seninde bebegin insallah sabir etmemizi bekliyor bizi yaratan

canım benim,sen yarın asıl doktoruna git,onun sözlerine güven.bugün gideceğin yer poliklinikti,yanlış mı hatırlıyorum?acaba orada doğru teşhisi koyabilmek için yeterli alt yapı var mı?herşeyi göz önünde bulundur,olumlu düşünmeye bak.bebeğin seninleyse üzüntün ona da yansıyacaktır.lütfen sakin olmaya çalış.Allah'a emanet ol...

canım benim,sen yarın asıl doktoruna git,onun sözlerine güven.bugün gideceğin yer poliklinikti,yanlış mı hatırlıyorum?acaba orada doğru teşhisi koyabilmek için yeterli alt yapı var mı?herşeyi göz önünde bulundur,olumlu düşünmeye bak.bebeğin seninleyse üzüntün ona da yansıyacaktır.lütfen sakin olmaya çalış.Allah'a emanet ol...

canımsın doğru hatırlıyorsun, yarın öğlen kendi asıl dr uma gidecem.. Bir kayıp daha kaldırmaya hiç ama hiç gücüm yok senağlama

sersoycum bütün dualarımız seninle umudunu son ana kadar kaybetme allah çok büyük hakkında en hayırlısı neyse o olsun

canımm görünce şok oldum.....hatta seni anneme bile anlatmıştım böyle böyle oldu gibilerine.........sonunda bebeğine kavuştu...sakın kötü düşünme...gerçi ne desem boş...şu anda neler hissettiğini çok iyi anlıyorumm.....allah sabır versinn...inşallah herşey yolunda gider... inşallah doktor yanılmıştır...bi daha da o doktora gitme bu kadar kolay sölemiş baksana....biraz daha sabırla bekle....bebeğin senledir inşallah...bize de gelişmeleri hemen yaz tamam....kendine iyi bak dikkat et...umudunu yitirme..........

umutlatım, hayallerim avuçlarımdan kayıp gidiyor ve benim elimden hiç birşey gelmiyor dr aradı şimdi b hcg 69.4 e düşmüş...herşey bittti!!! 1- 2 günee kadar düşük gerçekleşir dedi senağlama senağlama senağlama

umutlatım, hayallerim avuçlarımdan kayıp gidiyor ve benim elimden hiç birşey gelmiyor dr aradı şimdi b hcg 69.4 e düşmüş...herşey bittti!!! 1- 2 günee kadar düşük gerçekleşir dedi senağlama senağlama senağlama

ayyy kıyamam yaaaa
ey allahım
sözün bittiği yer
allahım sabır versin bitanem
çok üzüldüm çok
ben diyecek bir şey bulamıyorum

cnm üzülme nolur sen bidaha git istersen bir doktora.üzme kndni.benimde kese görünmedi 5 hafta sonunda gördük azcık ama benim farklı.ama üzme kndni bidaha git doktora cnm ya allahtan hayırlısı cnm .allaha sığın.

sersoy cnm ilk kan değerin kaçtı ?

canım son sat 4 ağost. ilk kan tahlilini 4 eylülde yaptırdım 42 çıktı inanamadım 2 gün sonra tekrarladım 186 çıktı o gün sevindin, 1 gün sonra yine tekrarladım 312 çıktı herşey normaldi ama artık hiçbir önemi yok senağlama

canım son sat 4 ağost. ilk kan tahlilini 4 eylülde yaptırdım 42 çıktı inanamadım 2 gün sonra tekrarladım 186 çıktı o gün sevindin, 1 gün sonra yine tekrarladım 312 çıktı herşey normaldi ama artık hiçbir önemi yok senağlama

ahh cnm yaa ahhh ne diyeyim ne söyleyimm yaaa samira arkadaşım söledi banada bu senin ilk değilmiş cnm yaaa....rabbim sabır versin cnm ....inş.birdaha asla ve asla yaşatmasın cnmmmmm sanaaa ........

kusura bakma soruyorum sürekli bende çok uzan olmasada belli bir sıkıntılı yoldan geçerek mikroenjeksiyonla ilk gebeliğimi yaşıyorum transferimin 11.günü tahlilim 311 çıktı içime korku düştü seni görünce ...neyse rabbimm çok büyük sabırr versin birdaha asla yaşamasın cnm..:teselli:

canım başka bı dr gıtmeye basla ıstersen bazı drlar göremeyebilir benimkinide zor gordu dr 5haftalık benımde bırazdaha bekle bence umudunu yıtırme cnım isyan etme allah yar ve yardımcın olsun

cnım senınkıde benımkı gıbı gec hamılelık galıba yanı yenı sen son adet tarıhıne bakma keseyıde anca hcg2000i gecınce gorebılır dr bence senın doktor bıraz acele davranmıs sen sımdı son yaptırdıgın hcgden hesapla hergun 2ye katla say 3000 olunca tekrar gıt dr mutlaka görcektır cnım canını sıkma:teselli:

canım ya inanamıyorum. Allahım inşallah bir yanlışlık vardır. bizlerde seninle sevindik, sen hepimize umut oldun. eşime bile gün gün anlatıyordum seninle ilgili gelişmeleri. yarın inşallah kendi doktorun güzel hayırlı haberler verir. Dua edicem senin için canım. nolur yıpratma kendini daha fazla. inşallah doktor yanlış görmüştür

X