Kese yok :(

canım çok uzuldum nasılda sevinmiştim okuyunca ama kader canım.. uzme kendini allah yardımcın olsun sabır canım sabır inş bir gun seninde yuzunu guldurur rabbim

sağol canım, acile gittik eşimle... koca koca parçalar geldi halada geliyor.. rahimdeki o kalın tabaka dökülüyormuş.. bu arada keseyide gördü dr lar... yıkıldım resmen

cnm bnm ya kıyamam allah yardım etsin dualrım seninle :Saruboceq: nasıl yani keseyi gördüler :uhm:

Allahim sabirlar versin. Gecmis olsun. Denecek bir soz bulamiyorum. Bu kadar dusuk sonrasi cok uzgun olmalisin. Rabbim acil sifalar versin. Amin...

sağol canım, acile gittik eşimle... koca koca parçalar geldi halada geliyor.. rahimdeki o kalın tabaka dökülüyormuş.. bu arada keseyide gördü dr lar... yıkıldım resmen

Canım Arkadaşım sersoyum selma canım çook geçmiş olsun:KK43: Rabbim sana boll sabırlarr versinn :teselli:

Canım çok çok geçmiş olsun a.s. Rabbim sana sabır versin ve en kısa zamanda tekrar bir bebiş nasip etsin işşallahhh!

canım niye olmuş bu kesede gözükmüş.allahım sinirleniyorum ya niye görülemiyor veya seninn durumun belli bunu önlemek için ilaç igne vs verilmesi lazım belliki bebekler tutunamıyor.canım sersoycum lütfennnnnnnnnn .çok iyi bir profösöre gözük.istanbuldasın imkanınız daha fazla. ve hemen hamile kalma rahmin biraz dinlensin.

canım çok üzüldüm. ağlıyorum inan. inşallah en kıza zamanda herşey gönlünce olur. kendine iyi bak. elden şuan birşey gelmez. önemli olan şuanda sensin..

fokurum tatlım sağol canım çok düşüncelisin...
güzelim ben dr lardan hastanelerden yana çok şanslıyım çok şükür.. bir değil 5 değil bir çok uzman prof. gittim canım genetik araştırma bile yapıldı ama malesef ki bu kayıpların sebebi bulunamadı.. eşimin durumundan dolayı normal yolla hamile kalamazsın diyen dr oldu ben 5 defa normal yolla hamile kaldım.. tüp bebek yaptırın diyorlar şimdi %99 tutar diyorlar... ama herşey takdir-i ilahi bence olmuyorsa olmuyor zorlamanın bir manası yok.. Allah herşeyin hayırlısını bilir. olmuyorsa vardır bi bildiği

bu arada ben vazgeçtim... bunun şu an düştüğüm durumla bir ilgisi yok, tamam çok acı çektim çok üzüldüm ama geçti.. kendimde eşimde çok yıprandık.. ciddi anlamda bir daha denemeyi düşünmüyorum.. dilerim hiç kimse benim yaşadıklarımı yaşamaz...sizin güzel haberlerinize yürekten sevineceğimi bilin ... mutluluklarınızı içimde hissedeceğim... Dilerim Allah tez zamanda hepinizin yüzünü güldürür... amin

Sersoy çok geçmiş olsun, Allah birdaha böle acılar yaşatmasın inşallah:Saruboceq:
hakkında hayırlısı olsun...

sersoycum şimdi okudum yazdıklarını .çok üzüldüm inan.ne denir bilemiyorum:KK43: umutla bekleyip hüsrana uğramak çok zor.dediğin gibi vardır bir hayır.belki daha zamanı değil.ama denemekten vazgeçme arkadaşım ya.biliyorum demesi kolay bu kaçıncı yıkılışım diyeceksin .....haklısın zor....ama inancını hiç kaybetme....inşallah birgün senden bebişinin kesesinin ve ,güm güm atan kalp atışının haberini alırız.kendine iyi bak

hepinzi çok iyi niyetlisiniz çok sağolun.. Allah yaşatmasın ama yaşamayanda bilmiyor malesef... bi ilk değilki.. ben bebeğimin kesesinide kalbinin gümbür gümbür atışınıda gördüm daha önceleri.. insan belki bebeğim olmuyor diye üzülüyor mücadele ediyor umudunu kaybetsede kalkıp savaşıyor ama zor olan şu ki, böyle bulup bulup kaybetmeler insanı yıkıyor.. tam sevinçlere boğulurken, bu dafa oldu derken diplere vuruyorsun.. tarifi yok bu acıların.. Allah herkesi faklı şekilde imtahan ediyor.. benim payımada bu düşmüş, kabullenmek en iyisi bence..
gerçekçi olmak diyelim bu karara... zorlamanın bir anlamı yok malesef

canımm benimmmm hakkında hayırlısı inşallah.....sen herşeyin daha iyisini bilirsin...seni anlıyoruz...hakta veriyoruz....herşey gönlünce olur inşallah....geçmiş olsun bu arada.kendine dikkat et...

canımm benimmmm hakkında hayırlısı inşallah.....sen herşeyin daha iyisini bilirsin...seni anlıyoruz...hakta veriyoruz....herşey gönlünce olur inşallah....geçmiş olsun bu arada.kendine dikkat et...

benim vefalı arkadaşım sağol canım.. Allah razı olsun.. Allah sizlerin yüzünü güldürsün

canım ya şimdi gördüm inan içim çok fena oldu.. çok zor bir durum.. canım ya sabret ve ümidini yitimr.ç. herşeyin hayılrısı.. yaşadıkların gerçketende çok zor .. Rabbim sana sağlıklı bir gebelik verip kucağında görmeyi nasip eder inş en kısa zmanda.. ama birazx dinlen bencede.. kendini toparla.. öyle .. hakkında hayırlısı olsun canımm:KK43:(

canım benım ya bıde su tarafından bak olayın esın yanında bırbırınıze desteksınız ya tam tersı olsaydı senı anlıyorum benım dusuklerım artık bana her ay yasanan adet sancıları gıbı gelıyo yanı bebeklerın ne zamn gelıp ne zamn gıttıklerını anlıyamıyorm sevınırken bır anda hersey tersıne donuyo....hakkımızda hayırlısın olsun dılerım sen ben ve bu acıları yasayan herkese rabbım tez zamanda saglıklı hayırlı bebısler nasıp eder zamna bırakmak gerekıyo herseyi ne yapsakda mevlam nasıp etmeyınce olmuyo ıste ..kendını toparlamaya calıs ve hep güzel seyler dusunmeye calıs olurmu bılıyorum zor ama hayat devam edıyo opt canım

sersoy canım büyük geçmiş olsun.umarım tez zamanda rabbim seni sağlıklı bir evlatla onurlandırır.:Saruboceq::Saruboceq:
bu kadar yaşadığın acıyı unutursun tatlım:teselli:

çok geçmiş olsun allah en kısa zamanda seni meleğine kavuştursun ve o melek seni hiç bırakmasın
allah eşine ve sana sabır versin

umut bitmez selmacım herşeyin vakti zamanı var derler seninde zamanın gelecektir elbet canım.hiç ummadığın bir anda bir bakarsın hamilesin ve Allah onu kucağına almayı nasip eder.pes etme nolur.
burda bu kadar arkadaşın senin için dua ediyoruz.Rabbim seninde yüzünü güldürecek inşallah..AMİN

canım ya bıtanem cok duygulandım.....bende aynı durumdayım senle.5 haftalık tı dr a gıttımde kesede bebişte gozukmedi:KK43:dr bana gec dollenme olabılır dedi.seninde ole olabilir hemen kapılma mutsuzluga.....kan idrar testi flan istemedimi dr senden canım ya?sonuc ne bişi solemedimi.bana 20 gun sonraya randevu verdi ve olece bekliorumm.içim içimi yiyo ama...yapcak bişi yok:KK43:(((dua ediorum rabbime meleğimi ban baışlasın diye...

X