Kese yok :(

cnm bence hemen ümitsizliğe kapılma geç döllenme olmuştur o yüzden karından gözükmemiştir madem gözükmedi neden vajinal ultrason yapmadı drun en ii öle gözükür bence başka bi dra git bu belirsizlik seni mahveder sinir oluyrm ya bu drlar için herşey ne kadar basit ne kadr kolay sölüyolar gönlünü ferah tut meleğin seni bırakmaz merak etme hayırlı haberlerini bekliyorz

canım senin bu dediğin benim için imkansız baksana değerim 312 den 69,4 e düşmüş... keşke dediğin gibi olsa ama malesef senağlama

kuzummm senağlama senağlama senağlama Allah razı olsun canım... kendini yıpratma diyosun da nasıl yapacağımıda bş söyle... tahlil sonuçları ortada senağlama

canim benim yaaa cok uzuldum inan senağlama seni cok iyi anliyorum :çok üzgünüm:nasil kese yokmus dis gebelikmi???

canım benım ınan ne dıyecegımı bbılmıyorum sadece uzuntunu cok yakından tanıyorum guzelım ben 3 dusuk yaptım hamıle kaldıgıma bıle sevınemıyorum elımı koyup burdaın benımlesın dıyememk yasayan bılır ancak .........hayat ımtıhan dunyası herkesı farklı bı sekılde sınıyo yuce rabbım sımdı lutfen kalk ayaga ıns rabbım o guzel gunlerı bıze gostereccek verende o alanda canım ıns bu son olur senınle sevınmıstım sımdı senınle aglıyorum mevlam herkesın gonlune gore versinnnnnn.........

kader böyleymiş senağlama

Tamda bebegime kavustum derken kaybetmenin acisini iyi bilirim canim ..Allah sabir versin bu mubarek gunde bunu boyle verdiyse bundada bir hayir aramak lazim..Sanmaki bunlari soylerken kolay soyluyorum acini anliyorum ama unutmaki "Mevlam neyler.....neylerse guzel eyler..." bol bol dua et hayirlisi icin canim...

cnm üzülme lütfennnnnnn dr ne dedi kese yok artık oluşmazmı dedi de sen bu kadar üzülüosun cnm bnmm :1shok: yoksa bi hafta sonra gel belki geç döllenmedir mi dedi ya dr. ne dedii ayy cok şaşırdım ne dicemi bilmiorum cnm :çok üzgünüm: bu kadar üzülmek için cok erken cnm geç döllenmedir inşallahhhhhh :teselli:

canım bende aynı seylerı yasadımdr ılac falan vermedımı herkes dogumunu beklerken ben gunlerce dusmesını bekledım annemde bızdeydı onu uzmeme ıcın lavaboya gıdıp hıckıra hıckıra aglıyodum alısmalı yıklıp yenıden ayaga kalkmayaaa bak gor rabbım bıze bebek nasıp edecek kucagımıza aldıgımızda degrmıs herseye dıyıcez canım bu kacıncı dusugundu

canım yaa inan çok üzüldümm ,,ama sakın isyan etme canımm demekki hayırlısı böyleymişş,aynı şeyi bende yaşadım 2. aşılamamda beta değerim gayet iidi 1 hafta sonra keseyi görmeye gittim kese yoktuu ( sonra 2 gün takip etti doktorum beta hcg yle ama göremedi baştan değerim çok yüksekti dış gebelikten şüphelendi sonra seninki gibi değerim düşüşe geçti kanamamda başlamıştı bu arada doktorum gelişmiş ultrasonla başka bir yerde baktı kese vardı fakat olması gereken boyuttan daha küçüktü ,,doktorum sonra kürtaj kararı aldı ve kürtaj oldumm...ama hamileliğin kendiliğinden oldu bunu veren Rabbim yine verirr sabırlı ol canımm..dualrım seninle ..Allahım yardımcımız olsunn:teselli:

cnmmm şimdi okudum diğer yazılarını çok ama çokkk üzüldüm... lütfen kendini harap etme bu kadar allah beterinden saklasın insanlar neler yaşıo kucağına aldıktan sonra kaybedenler ne yapsın hem bak demekki hamile kalabiliosunn yine olucak allahım yine senin yüzünü güldürücekk inşallah bu sefer sağlıklı ve uzun ömürlü bebişlerlee :teselli: inşallahh cnmm kendine ii bak senin sağlığın çok önemlii cnm bnmmmmmmm :a015:

canım ya üzüldüm umarım herşey yoluna girer müjdeli bir haber alırsın inşallah

cnm geçmiş olsunn...
Belki şu anda seni hiç bir cümle teselli edemiyr ama vardır mutlaka bir hikmeti diyorum ben...
Demek ki bu da nasip değilmiş.Ama bu demek değil ki umutlar devam etmesin.Tabi ki yeni aylar yeni umutlar getirir...
Zamanla bu kötü dönemi atlatır inş sıra sıra bebişlere kavuşursunnn..
Sadece bir imtihan olarak değerlendir bu olayı ...
Senin adına biz de üzgünüzz:teselli:

Off ya hiç beklemediğimiz birşeydi bu canim ya umutlarimiz bittimi artik noluyor.
Kimyasal gebelikmiymiş yani inanamiyorum.nedesek boş artik sözün bittiği yerdeyiz.ama nolur isyan etme nolur allahimiza siğin........??????????????????????????

ablacım o belli olmaz bazen kese geç görünüyo he m biz yarın gitmiicekmiydik senle bakim üzülme yarıntekrar baktırırız belli olmuyo kese yok diolar kalp atışı yok diolar küt die çıkıweriyo bidahaki kontrolde şişşşşt kendine gel bakem

sersoy çok geçmiş olsun canım allah sabırlar versin dualarımızda biz hep sağlıklı sıhatlı olsun diye ederiz olmadıysa bunda bi hayır vardır deyip sabredeceğiz allah daha kötüsünden korusun inşallah bütün dualarımız seninle canım :)

selmacım canım benim inan bana şoktayım şuan hep dua ediyordum senin için üzme kendini diycem ama biliyorum çok zor.Allah oğlusuna tabiki verecek bir kardeş en kısa zamanda,hayırlısıyla selmam..

değerinin düşmesi artık umudun kalmadığını gösteriyor ama sakın isyan etme arkadaşım çok zor ama deki bundada vardır bir hayır de belki ilerde taşıyamayacağın daha büyük acılara vesile olacaktı ne bileyim böyle düşünerek teselli et kendini çünkü herşeyde biz bilmesekte vardır bir hayır Rabbim sabrını ferahlığını versin Allah yar ve yardımcın olsun tatlım

sersoy canım arkadaşım üzülme ben bu konuda sana iyimser konuşmayacağım beta hcg düşmüş artık yapabilecek birşey yok canım benim başka doktora gitsende fayda etmez
ama bizler varız arkadaşım biz kader arkadaşlarıyız neler yaşadık bak sen bize umut oldun tekrar bu umut devam edecek bugün bir hasta geldi 9.düşüğünü yaptı ve hala bir daha deneyeceğim yine olacak allah izin verdikçe diyordu küretaj oldu ve gitti sende böyle güçlü ol arkadaşım inşallah rabbim hepimize tekrar nasip edecek
şuan üzülüyorsun seni çok iyi anlıyoruz biz hepimiz bu acıları yaşadık ama yılmadık yine yılmayacağız birbirimize destek olacağız bundada vardır bir hayır belki siz görmüyorsunuz ama ben öyle şeyler görüyorum ki hastanede bazen halime şükür ediyorum
20 yaşında ve sadece hamile kaldığı için plesanta kanseri olup gencecik yaşta ölen hastalarım var o kadın kısır olsa belkide hiç ölmeyecek o bebeği çok istiyordu ama onun hamile kalmaması onun için hayırlıydı ve öldü....
bazen hayrın arkasında şer şerrin arkasında hayır vardır bunu biz göremeyiz
böyle hikayeler aslında bize ders canım...
üzülmen gereken kadar acını yaşa ve tekrar sabırla dene...herşeyin acısı zamanında yaşanmalı ama fazlası değil...
bundada bir hayır vardır de ve sana anlattığım hikayeyi iyi düşün beterin beteri var ve bizlere verilen şans var bazılarının o şansı bile olmuyor....
kimseye bu kadar uzun yazmam değerini bil
yanında olduğumuzu bil kardeşim...
kendine iyi bak allaha emanet ol...

öyle bişekii hepinizin yazısını okudum göz yaşlarım sel oldu evet bende belki kötü durumda degilim bir düşük yaptım bi problemimi yok ama çok üzüldüm beterin beteri varr hala böylee başlıklar gördügümde göz yaşlarım kendiliginden akıyo vee hepnizie kalbimin enn derininndenn dua ediyorumm şimdi oldugu gibi ŞU MUBAREKK GÜNLERDE RABBİM HEPİNİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN KUCAKLARINIZI BOŞŞ BIRAKMASINN TABİİ BENİMDEE AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN İNŞALLAHHH ALLAHA EMANETT OLUN burd öyle güzel arkadaşlıklarr varkii öyle gerçek içtenkii herkezz birbirine destek olmak içinn elindenn geleni yapıyo tanımadıkları hallde ALLAH HEPİNİZDENN RAZI OLSUNN iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…