Kese Ne zaman gördünüz

Deniz1esin

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
110
35
29
Kızlar merhaba aşılama ile hamile olduğumu öğrendim ilk öğrendiğim zaman değerim 274 tü 2 gün sonra 947 oldu bugün de yani tekrar ili gün sonra 2968 çıktı. Vajinal ultrasonla baktı kese net gözükmedi çok küçük daha yeni oluşmaya başlıyor dedi doktor. 4 senedir tedavi görüyorum korkuyorum dış gebelik gibi birşeyden. Siz değer kaçken gördünüz

5.haftada kese göründü.7.hafta icind kalp atışı duyduk önümüzdeki hafta içi görünür sizde hayırlısıyla

Bende kan verdiğimde değerim 2770 di 4 gün sonra gittim göründü kese 4 hafta 6 günlükken göründü kalp atışını duymayı bekliyoruz

Merhaba kızlar cuma günü muayeneye gittiğimde alttan us hamile olduğumu öğrendim kesem gözüktü bthcg 1981 çıktı yarın tekrar randevum var inşallah güzel haber alırım mucize gibi bir şey oldu benim için sizce nasıl ilk gebeliğim ve açıkçası biraz da endişeliyim

Eklentiler

• IMG_0983.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 46
Ya çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bende yarın gidicem kontrole inşallah güzel ilerler ikimizinde

Merhaba ben de 5+2 deyim dediğiniz gibi kese net görünmedi belli belirsiz bi şey var dedi doktor. Değerim de >1300 çıktı. Siz görebildiniz mi keseyi ?

5.haftada gördüm 5+ kaç olduğunu bilmiyorum hcg 5102 çıktı. Kalp atışı için 2 hafta sonra gel dediler ama yarın tekrar gidip duyacak mıyım diye bakacağım

Merhaba ben de 5+2 deyim dediğiniz gibi kese net görünmedi belli belirsiz bi şey var dedi doktor. Değerim de >1300 çıktı. Siz görebildiniz mi keseyi ?
Gördüm çok şükür. Benim beta 3 bine yakınken aynı senin gibi belli belirsiz görüldü 3 gün sonra bidaha gittim bebişi de gördüm kalp atımı bile vardı sende görürsün daha merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…