Kese Ne zaman gördünüz

Erken döllenmeydi her şeyi erken gördük kalbini de erken duyduk Allah’a şükür :) Dış gebelik ihtimali olsaydı doktorunuz mutlaka söylerdi kendinize dert edinmeyin sabırla bebişinizin kendini göstermesini bekleyin 💜

Kızlar merhaba aşılama ile hamile olduğumu öğrendim ilk öğrendiğim zaman değerim 274 tü 2 gün sonra 947 oldu bugün de yani tekrar ili gün sonra 2968 çıktı. Vajinal ultrasonla baktı kese net gözükmedi çok küçük daha yeni oluşmaya başlıyor dedi doktor. 4 senedir tedavi görüyorum korkuyorum dış gebelik gibi birşeyden. Siz değer kaçken gördünüz
Ben en son beta baktığımda değer 201di bu değerden 1 hafta sonra ultrasona gittim kese göründü regli gecikmesi 10. Gününe denk geliyordu 1 hafta sonra tekrar gidin kese görünür

Kızlar merhaba aşılama ile hamile olduğumu öğrendim ilk öğrendiğim zaman değerim 274 tü 2 gün sonra 947 oldu bugün de yani tekrar ili gün sonra 2968 çıktı. Vajinal ultrasonla baktı kese net gözükmedi çok küçük daha yeni oluşmaya başlıyor dedi doktor. 4 senedir tedavi görüyorum korkuyorum dış gebelik gibi birşeyden. Siz değer kaçken gördünüz
Canım benim kan verdiğimde değerim 2621 çıktı aynı gün doktora gittim 4+3 haftalık dedi keseyide alttan bakıp gördü sonra 6+3 de kalp atışını duydum

Canım benim kan verdiğimde değerim 2621 çıktı aynı gün doktora gittim 4+3 haftalık dedi keseyide alttan bakıp gördü sonra 6+3 de kalp atışını duydum
Bende geçen hafta kalp atışını gördüm ama tam duyamadım önümüzde ki hafta içi duyucaz inşallah

Merhaba arkadaşlar çok şükür kalp atışını net duyduk güzel ilerliyoruz ama şöyle bsey geldi başıma. Dün gece tuvaletteyken peçete pembe leke geldi daha sonra kahverengi oldu ve pütürler vardı hemen kadın doğum acile gittik herşey normaldi kese etrafında kanama alanı da yok dedi doktor yerleşme kanaması da olabilir dedi tam 7 haftalığım. Bugünde kontrolüm vardı kendi doktoruma gittim orda da kalp atışını duyduk oda kese etrafında kanama alanı yok dedi herşey yolunda gözüküyor. Progestan verdi. Eve geldim tuvalete girdim peçeteyle silince yine kahverengi pütürlü leke vardı. Bu neden olur sizce başına gelen var mı

X