Garip bir dış gebelik meselesi

Yen

Yeni çıktı sonucum ve 1800e yükselmiş. Umarım 7.gün düşme olur
aynisi bende de oldu 4. Gunum yukseldi insallah 7. Gunu duser ben de yarin ogrenecegim .senin betan da az cabuk kurtulursun insallah benim 8 binlerde ne yapcam bilmiyorum gece sol
Kasigim agridi bacagima vurdu agrisi snede de oluyormu normalmi acaba tupum patladi patlayacak diye derin uykulara dalamadim hic.

aynisi bende de oldu 4. Gunum yukseldi insallah 7. Gunu duser ben de yarin ogrenecegim .senin betan da az cabuk kurtulursun insallah benim 8 binlerde ne yapcam bilmiyorum gece sol
Kasigim agridi bacagima vurdu agrisi snede de oluyormu normalmi acaba tupum patladi patlayacak diye derin uykulara dalamadim hic.
Kasığıma ara ara ağrı giriyor ve benim başından beri diz kapaklarım ve ayak bileklerim ağrıyor.
İnşallah yarın güzel sonuçlar alırsınız. Tez zamanda kurtuluruz umarım.

Tesekkur ederim benim tup bebek tedavimde oldu 3 tane cocugum oldu tedavi ile bir kizim ikiz oglanlar
Sonradan kendiliginden bir oglum daha daha simdi okuyorum tup bebek tedavisi gorenler de bu durum olabiliyormus sezeryan olanlarda da benim hepside sezeryan dogum
Bilemedim inanki hic basila gelmedi dis gebelik nedir bilmezdim gaz sancisi oluyor bide saniyelik adet agrisi gibi agri gogus hassasiyetim tamamen gitti ilk baslarda hamilelik gibi dokunamiyordum o gecti
Benimde gaz sancısı var ama meme ağrılarım çok var yan ya da özerine yatamıyorum odemli gibiyim sabah uyaninca yere basamıyorum ayak ağrım oluyor

Gidemedim ama bugün geldim hastanedeyim öĝleden sonra sonucu yazarım🙏🏻
İnşallah değeriniz düşmüştür bende dün iğne oldum çok korkuyorum sizin gibi ilk gebeligim pazartesi kan vereceğim Rabbim inşallah hepimizi bu hastalıktan kurtarır hepimizin değerleri düşer biranda🤲

Benimde gaz sancısı var ama meme ağrılarım çok var yan ya da özerine yatamıyorum odemli gibiyim sabah uyaninca yere basamıyorum ayak ağrım oluyor
Bende bugun kan verdim ogleden sonra sonucunu alacagim 7. Gunu kani verdim insallah beta dusmeye baslar yoksa ikinci doz igne olacagim onuda istemiyorum kanamam da azaldi bugun lekenme gibi oldu 4 5 gun baya pihtiliydi bugun lekenmeye döndu bilmiyorum iyimi kotumu

İnşallah değeriniz düşmüştür bende dün iğne oldum çok korkuyorum sizin gibi ilk gebeligim pazartesi kan vereceğim Rabbim inşallah hepimizi bu hastalıktan kurtarır hepimizin değerleri düşer biranda🤲
Çok şükür e nabızdan baktım 1163 e düşmüş tabi daha çok düşmesi gerekiyor 🙏🏻 korkmayın rabbimin vardır bi bildiği inşallah üstesinden gelcez benim kanamam bugün yok 1 hafta olmuştu bugün🫶❤️

Çok şükür e nabızdan baktım 1163 e düşmüş tabi daha çok düşmesi gerekiyor 🙏🏻 korkmayın rabbimin vardır bi bildiği inşallah üstesinden gelcez benim kanamam bugün yok 1 hafta olmuştu bugün🫶❤️
Çok güzel düşmüş devamı da gelir inşallah tez zamanda sağlık sıhhatinize kavuşun inşallah

Çok şükür çok sevindim darısı başımıza inşallah benim çok hafif kanamam var evet biz güçlü kadınlarız atlatacagiz Allah in izniyle bugünleri de ❣️😍🤲

Sizin igne olalimi bir hafta oldu yani bugun 7. Gununun kanimi verdiniz aydinlatirmisiniz biraz geriye donup yazilari okudum ama tam hesaplayamadim bende 7. Gunum kanimin sonucu bekliyorum 3 gibi alacagim insallah insallah bende 7. Gunu dusme olur bu arada pihitilarim kesildi lekelenme oluyor sadece

Kizlar betam 7420 dusmus doktorum tekrar cagirdi beni simdi ultrason yapacagim gel dedi ve ona gore ikinci doza karar verecek

Kizlar cok korkuyorum doktorum buyuk bir ihtimal tuplerde hasar varmi diye bakip karar verecek neyle karsilacagimi inanin bilmiyorum dua edin lutfen hayirlisiyla bitsin

Kizlar simdi ultrasondan ciktim cokda canim yandi kontrol etti biraz siringa ile biseyler cekti biopsi yollucam dedi.ve simdi ikinci doz hazirlaniyor yine igne olacagim bu yardim etmezse narkozla bayiltip detayli bakacagiz dedi oda bir ameliyat yani cok korkuyorum 😔 dua edin allah rizasi icin
Tesekkur ederim simdiden

Kizlar simdi ultrasondan ciktim cokda canim yandi kontrol etti biraz siringa ile biseyler cekti biopsi yollucam dedi.ve simdi ikinci doz hazirlaniyor yine igne olacagim bu yardim etmezse narkozla bayiltip detayli bakacagiz dedi oda bir ameliyat yani cok korkuyorum 😔 dua edin allah rizasi icin
Tesekkur ederim simdiden
Rabbim yardımcın olsun canım üzülme herşey Allahtan, korkma 🙏🏻🫶

Tesekkur ederim simdiden
Allah yardımcın olsun canım. İnşallah ikinci doz ile biter gider hayırlısıyla gönlünü ferah tutmaya çalış zor olsa da 🙏🏻

Allah yardımcın olsun canım. İnşallah ikinci doz ile biter gider hayırlısıyla gönlünü ferah tutmaya çalış zor olsa da 🙏🏻
Tesekkur ederim allah razi olsun inanin cok zor bi surec zaman da gecmek bilmiyor sanki buradan okuyorum inanin okudugul yeri tekrar okuyorum bi umud oluyo bazen. Ikinci dozumu oldum eve geldim simdi ikincindoz olanlarin hikayelerini okuyacagim kom nasil atlatmis bu durumu allah hepimizin yardimcisi olsun.

Tesekkur ederim allah razi olsun inanin cok zor bi surec zaman da gecmek bilmiyor sanki buradan okuyorum inanin okudugul yeri tekrar okuyorum bi umud oluyo bazen. Ikinci dozumu oldum eve geldim simdi ikincindoz olanlarin hikayelerini okuyacagim kom nasil atlatmis bu durumu allah hepimizin yardimcisi olsun.
Amin tez zamanda hepimiz eski sağlığımıza döneriz inşallah. Güzel haberler vereceğinize inanıyorum bekliyorum 🙏🏻

X