Garip bir dış gebelik meselesi

Progesteron 4 haftalıgım 6 gun önce 13 tü normali nedr bilmiyorum ama cok zor zamanlar insallah hepimiz kolayca atlatırız ve saglıklı evlatlar verir rabbim bzilere
NOrmali 20 diye biliyorum belki de sizin daha küçüktür ondan böyle hemen karar vermeyin imkaniniz varsa elinizdeki kağitlarla sonuç vs başka doktorlara da sormanız hem siz rahat edin emin olun 🙏🏻 rabbim herkese bu durumu yaşayanların yardımcısi olsun

NOrmali 20 diye biliyorum belki de sizin daha küçüktür ondan böyle hemen karar vermeyin imkaniniz varsa elinizdeki kağitlarla sonuç vs başka doktorlara da sormanız hem siz rahat edin emin olun 🙏🏻 rabbim herkese bu durumu yaşayanların yardımcısi olsun
Aminn aminnn

Bu kadar yüksek betanız vardıda ne oldu acaba benimde betam düzennli yükseliyor kesemde gözüktü ama dıl gebelikten süpheleniyorlar rahimde sıvı görüldü diye
Ilk dos igne oldum dusmesini bekliyoruz cuma gunu tekrar kan vercem ama pihtili kanamam var bu arada dis gebelik dendi hic biyerde keseyi bulamadi tuplerde de yok igne ile denicez dedi korkuyorum basima ne gelcek bilmiyorum okumadigil yer kalmadi bazen bagirsaklara bile yapisabiliyormus hic duymamistim boylle birsey

Ilk dos igne oldum dusmesini bekliyoruz cuma gunu tekrar kan vercem ama pihtili kanamam var bu arada dis gebelik dendi hic biyerde keseyi bulamadi tuplerde de yok igne ile denicez dedi korkuyorum basima ne gelcek bilmiyorum okumadigil yer kalmadi bazen bagirsaklara bile yapisabiliyormus hic duymamistim boylle birsey
Bana da öyle dendi cunku benim de hiç bir yerde gorunmuyor. Ama korkmayın elinizden geldigince yuruyus yapın daha kolay düşer yan etkileri var tabi ki ama kişiden kisiye degisir belki hiç bisey hissetmezsiniz bile 🙏🏻🫶

Bu kadar yüksek betanız vardıda ne oldu acaba benimde betam düzennli yükseliyor kesemde gözüktü ama dıl gebelikten süpheleniyorlar rahim

sizinde kese olusmusmuydu acaba benim kese rahim içinde duruyor
Yok benim kese hicbiryerde gozukmedi 3 tane sezeryan oldum birde apandist ameliyati acaba o yuzdenmi boyle oldu bilemedim hcg dusmezse ameliyatta olamam cok belirsiz bi durumun icindeyim dua edin lutfen

YArın gideceğim kan vermeye sizde ki yan etkilerde normal bir durum merak etmeyin 🙏🏻benden kanlı zara benzer bisey düştü keseye benzettim hatta sonra pihtı olarak düştü ama kanamada var adet gibi kanamalar miktar fazla tabi yarın gidecegik beta dusmustur diye tahmin ediyorum size haber veririm 🙏🏻 beta dusmezse 2. Doz ihtimali bana da vermislerdi ama insallah düşer gerek kalmaz ikimiz icinde
Insallah cok gecmis olsun rabbim saglikli bisekilde kurtarsin hepimizi lutfen haber ederseniz yarin sevinirim kanama yardimci oluyormu dusmesine onu merak ediyorum cunku baya pihtili kanamam var insallah cabuk duser betam bu arada progesteronumu da takip ediyorum bes gun once 10 gun once 9.20 iken bes gun sonra 7.20 olmus oda dusuyor kanama ile onu fark ettim

Rabbim yardımcınız olsun inşallah düşer yürüyün bol bol🙏🏻
Tesekkur ederim benim tup bebek tedavimde oldu 3 tane cocugum oldu tedavi ile bir kizim ikiz oglanlar
Sonradan kendiliginden bir oglum daha daha simdi okuyorum tup bebek tedavisi gorenler de bu durum olabiliyormus sezeryan olanlarda da benim hepside sezeryan dogum
Bilemedim inanki hic basila gelmedi dis gebelik nedir bilmezdim gaz sancisi oluyor bide saniyelik adet agrisi gibi agri gogus hassasiyetim tamamen gitti ilk baslarda hamilelik gibi dokunamiyordum o gecti

benim şu an kırmızı lekelenmem oldu normal mi bilmiyorum kırmızı olması sizlerin nasıldı lekelenme kanaması iğne sonrası

Evet benimde parlak kırmızı umarım bu şekilde atlatıyoruzdur.
Yarin 7. Gunum kan vermeye gidecegim insallah beta dusmeye baslamistir buyuk bi ihtimal ikinci doz igne olacagim igne olmak istemiyorum baya bi miydemi bulandirdi halsizlik falan yapti hatta psikolojikmi bilmiyorum ama nefes darligi ve kalbimde sanci falan da hisettim ara ara
Insallah hepimiz kolay bi sekilde atlatiriz bugun kanamam azaldi 4 gun yogun geldi bugun daha az lekelenme gibiden birazcik fazla

Yarin 7. Gunum kan vermeye gidecegim insallah beta dusmeye baslamistir buyuk bi ihtimal ikinci doz igne olacagim igne olmak istemiyorum baya bi miydemi bulandirdi halsizlik falan yapti hatta psikolojikmi bilmiyorum ama nefes darligi ve kalbimde sanci falan da hisettim ara ara
Insallah hepimiz kolay bi sekilde atlatiriz bugun kanamam azaldi 4 gun yogun geldi bugun daha az lekelenme gibiden birazcik fazla
İnşallah betanız düşmüştür gerek kalmaz.

Mide bulantısı halsizlik bendede var az önce doktordan geldim kan verdim bende 4.gün bugün. Beta sıfırlanana kadar gebelik belirtileri olarak mide bulantısı, halsizlik yaşayacağımı söyledi ve tabi bunlara ek iğne ile beraber bir tık fazlalaşabileceğini de ekledi.

İnşallah betanız düşmüştür gerek kalmaz.

Mide bulantısı halsizlik bendede var az önce doktordan geldim kan verdim bende 4.gün bugün. Beta sıfırlanana kadar gebelik belirtileri olarak mide bulantısı, halsizlik yaşayacağımı söyledi ve tabi bunlara ek iğne ile beraber bir tık fazlalaşabileceğini de ekledi.
Cok tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin sizde beta kac cikti dusme varmi 4. Gununuzde benim yarin 7. Gunum kan vermem gerek bu ara belcikada yasiyorum hastaneye oyle hemen yatis vermiyorlar evden takip ediyorlar bisey olur diye korkuyorum

Cok tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin sizde beta kac cikti dusme varmi 4. Gununuzde benim yarin 7. Gunum kan vermem gerek bu ara belcikada yasiyorum hastaneye oyle hemen yatis vermiyorlar evden takip ediyorlar bisey olur diye korkuyorum
Rica ederim ne demek.
Henüz kan sonucum sisteme düşmedi bekliyorum umarım düşmüştür.
Bende evdeyim haklısınız aynı tedirginliği yaşıyorum. Kötü düşünmeyin lütfen umarım kötü birşey olmaz. Sağ salim atlatırız.

Rica ederim ne demek.
Henüz kan sonucum sisteme düşmedi bekliyorum umarım düşmüştür.
Bende evdeyim haklısınız aynı tedirginliği yaşıyorum. Kötü düşünmeyin lütfen umarım kötü birşey olmaz. Sağ salim atlatırız.
Insallah atlatiriz guzel haberini verirsin de icimiz acilir bekliyorum inanki sonucun ne durumda

X