Kese Gözükmedi Cook Kötüyüm :(

SELSERHA

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
708
325
Sat' a göre 5+4 günlükken ultrasona girdim doktor karından baktı e kese yok dedi.Beta istedi 3000 cıktı.Adetlerimde düzenlidir her zaman .Basına böyle bisey gelipte sonra keseyi gören varmı.Cok kötüyüm.2 ay öncede düsuk yapmıstım.Ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum.Lütfen keseyi bu haftalarda göremeyen varmı yazabilir mi ?

İçinizi ferah tutun,beta için bir şey diyemeyeceğim ama haftanız erken olduğu için görülmeyebilir..Ben doktora ilk gittiğimde 7 haftalıktı ve o zaman görmüştük minicikti..Hayırlısı olsun diye dua edin :dua:

Vajinal ultrason ile görebiliyorlar 7 haftadan önce, yüreğinizi ferah tutun lütfen, sakin olun stres yapıp düşük yapma olasılığınızı artırmayın, inşallah meleğiniz sizinledir

Bu ne panik Can'ım :) Sakin ol inşallah birşey olmayacak.Vajinal ultrasonda kesin görünür ama şuan bu değerle gözükmez karından.6000 İ geçmesi lazım mesela 2 gün sonra kesin görünür.Çok normal görünmemesi.Dwgerlerin 2 kat arttı mı hep

Ben de aynısını diyeceğim, isterseniz vajinal ultrason ile baktırın karından ultrasonda daha 5 haftalıkken görünmeyebilir
Doktorda hic oyle bisey demedi.Sanki karindan gozukmesi gerekiyoduda gozukmedi gibi davrandi.Moralimi alt üst etti

Karından görünmesi için çok erken.. ki vajinal ultrasonda nerdeyse 7 haftalıktı oğlum göründüğünde. Güzel şeyler düşünün güzel olsun..

Bu ne panik Can'ım :) Sakin ol inşallah birşey olmayacak.Vajinal ultrasonda kesin görünür ama şuan bu değerle gözükmez karından.6000 İ geçmesi lazım mesela 2 gün sonra kesin görünür.Çok normal görünmemesi.Dwgerlerin 2 kat arttı mı hep
Evet degerlerim artti cok sükür

Karından görünmesi için çok erken.. ki vajinal ultrasonda nerdeyse 7 haftalıktı oğlum göründüğünde. Güzel şeyler düşünün güzel olsun..
Inanin öyle bi panigim yoktu.Doktor gözükmüyo dedi.Erken felan demedi

Sat' a göre 5+4 günlükken ultrasona girdim doktor karından baktı e kese yok dedi.Beta istedi 3000 cıktı.Adetlerimde düzenlidir her zaman .Basına böyle bisey gelipte sonra keseyi gören varmı.Cok kötüyüm.2 ay öncede düsuk yapmıstım.Ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum.Lütfen keseyi bu haftalarda göremeyen varmı yazabilir mi ?
Iki hamileliğimde de keseler 6. Haftadan sonra görülmüştü merak etme birdaha ki kontrolunde görülür

Düsükte kese hic olusmamıstı .6+2 idi.O yüzdem böyle korktum :KK43:
Can'ım evet o kimyasal gebelikmiş okudum şimdi.2 ay önce bende geçirdim onu.Şuan niye panik yaptın anlamadım.Doktorlar patavatsız oluyor biraz.Sevinme diye en kötüsünü söylerler.Ama şuan gözükmez 6000 olsun anında gözükür merak etme

Hcg değerin iyi bence, iki katta arttı diyosun. Bende 5+3 teyken 3160 idi. Acele etmeyin herşey yolundadır inşallah... Vajinal ultrason isteyin birdahaki kontrole...

Can'ım evet o kimyasal gebelikmiş okudum şimdi.2 ay önce bende geçirdim onu.Şuan niye panik yaptın anlamadım.Doktorlar patavatsız oluyor biraz.Sevinme diye en kötüsünü söylerler.Ama şuan gözükmez 6000 olsun anında gözükür merak etme
Ins gözükür cok sagolun.

X