Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

slm cnm bende persembe ye gun aldım amelıyat ıcın senın yorumlarını okudum once memnun oldugun ıcın murat beyede kara werdım sımdı bunları okuyunca ne yapacagımı sasırdım

mrb canımm perşembeye gün aldım derken beni ameliyat yapan doktora mı yaptırcaksın yoksa ben mi yalnış anladımmm...

slm cnm bende persembe ye gun aldım amelıyat ıcın senın yorumlarını okudum once memnun oldugun ıcın murat beyede kara werdım sımdı bunları okuyunca ne yapacagımı sasırdım

canımm benim düştüğüm hataya düşmeee ben şimdi 2. ameliyatımı olucamm berbat durumdayımm başka bir doktor yapacak onu tavsiye ederimm istersen sana yardımcıda olabilirimm beni gör ondan sonra murat beye ameliyat olur musun olmazmısın karar verirsin... murat bey bu ameliyattan hiç anlamıyo zaten ilgi alanıda değilmişş işin ucunda para oldumu herşeyi yaparlarr normal insanı maymuna çevirir muratt uygurr.....

dr murat uygur kbb uzmanı sanırım.
Bu ameliyatı yaptırmayı düşünen herkese sesleniyorum bu iş plastik cerrahi bölümünün uzmanlık alanı.
kesinlikle kbb uzmanına yaptırmayın arkadaşlar. kbb uzmanı olup bu ameliyatı ilk defa yapanları bile duydum.
tamam doktorlara saygı duyuyoruz ama sırf para almak amacıyla insanları sağılığından etmek hiçbirimizin kabul edebileceği bir durum değil.

mbr canımm sana kesinlikle katılıyorum evet murat bey kbb doktoru kepçe kulaktan anlamıyo esas ilgi alanı burun estetiğiymiş bende sonradan öğrendim ama iş işten geçti benim için bu hataya düştüm bi kere dünden beri kulağımın acısından ölüyorum gerçi 6 aydır ben bu acıları çekiyorum kulağımın dışında bıraktığı ip saçıma takılıyo o zaman sanki kulağımı jiletle kesiyorlarmış gibi canım yanıyo çok moralim bozuk 2. ameliyatımı olmak için gün sayıyorum baştan beni bu hale getireceğini bilseydim üstüne bana tirilyonlar verseler asla ve asla olmazdım çok pişmanımm 2. ameliyatım nasıl olcak bilmiyorum ama kötü geçen ilk ameliyatımın ardından 2. ne kadar sağlıklı olacak benim düşündükçe başıma ağrılar giriyoo keşkee hiç olmasaydımm böyle kendini doktor sanan kişiler yüzünden diğer doktorlarada güvencemiz kalmıyo suçlu kim??? ben mi??? yoksa beni bu hale getiren doktor mu?? allah onu bildiği gibi yapsınn aldığı parada zehir zıkkım olsun helal etmiyorum.. ne kadar zorluklarla borç harç bu ameliyatı olmuştumm ama haramm olsunn madem bu işi bilmiyo neden yaptı bilen bi doktor arkadaşına yönlendirebilirdii söylencek çok şey var amaa bu saatten sonra hepsi boşşşş...

haklısın canım inşallah 2. ameliyatın çok başarılı geçer ve sen tüm bu acılarını ve yaşadıklarını unutursun.
ben de Çapa tıp fakültesinde ücretsiz olacağım bu ameliyatı, gerçi olan birisinden yorum almak isterdim mutlaka, en çok acıdan korkuyorum ameliyat sonrası ve de enfeksiyon,simetriye o kadar takılmıyorum dr. zaten iki kulak birbirinden farklı tam simetri beklememek lazım dedi muayene esnasında benim içim plastik cerrhai olmasından yana biraz daha rahat ama tabi herşey olabilir. inşallah hepimiz hayırlısıyla atlatırız bu operasyonu..

sedenay malesef dun ameliyatım gercekleşti ( suan için bır sorun yok ama tabi sargılar açılmadn bilemem yarın sabah sargılarım açılacak sonrasını çok merak ediyorum ve korkuyorumda açıkçası..sen basta memnundun ılk uc ay boyunca sonradan nasıl acılma oldu ki benimde olurmu acaba birde bşi daha sorucam sigara kullanıyormusun

çok geçmiş olsun.inşallah problemsiz bir iyileşme dönemi ve mutlu son olur. ağrı durumunuz nasıl. lokal mi oldunuz? ameliyattan biraz bahseder misiniz.

çok geçmiş olsun.inşallah problemsiz bir iyileşme dönemi ve mutlu son olur. ağrı durumunuz nasıl. lokal mi oldunuz? ameliyattan biraz bahseder misiniz.

teşekkur ederim canım..inşallah sorunsuz olur hersey. sabah 11de amelıyata gırdım 1de son buldu.genel anestezı yapıldı benıstedımama korkuyordum uyandıgımda basım sarılıydı agrım su an için normal asırı bır agrı yok sabah aksam olmak uzere antıbıyotık ve agrı kesıcı alıyorum yarın sargılarım cozulecek pansuman yapılacak ben de seklını yarın gorucem acıkcası cok heyecanlıyım

geçmişş olsun canım ameliyat saatin bayaa uzun sürmüşş benimki bir saatten biraz daha az sürdü bende genel aneztezi ile oldum arkadaşımla birlikte gitmiştim o söyledi bi saate yakın sürdü ameliyatın diye ordan biliyorum..ben ilk başından berii memnun değildimm aslında ilk zamanlar kulaklar şiş ve morluklar olduğu için tam olarak ne olduğunu anlamıyorsun ben kulağımın dışındaki ipi ilk gün farkkettim ama kendinden eriyen dikişlerden biri sandım ve düşmesini bekledim aradan aylar geçti kulağımdaki dikişler eridi ama birtek kulağımın üstündeki ip erimedi hani şu sürekli saçıma takılıp beni ağlatan şey meğerseee salak doktor kulağımın içine kıkırdaklara atılan dikiş ipini uzun bi şekilde dışarıda bırakmış eee kulaklarda kaynayınca o ip dışarda kaldı ayrıcaa sağ kulağım hiç düzelmemişti sol şiş olduğu için anlamamıştım sonra şişlikler inince sol kulağımında kepçe olduğu bariz meydana çıktıı... gerçi ben murat uyguru şikayet ettim ve gerekenin yapılmasını istedimm neyse canımm o aptal doktoru pansumana gidince daha iyi tanıcan sen ne söylersen söyle hep bi bahanesi varr ve suçunu asla kabul etmiyoo onun mahvettiği kulaklarımı ekoldeki başka bidoktor ücretsiz düzelticekk eğer ameliyatı güzel yapsaydı başka doktorlarda gerek yok derlerdi ama onlar ne diyo murat beyin hatasını biz düzelticezz yeterki olay basına yansımasınn... neysee canımm umarımm herşey güzel olur senin için aynı şeyler senin başınada gelcek diye bişey yok moralin bozulmasınn güzel haberlerini bekliycem buradan bakalım kulakların nasıl olmuşş...

bugun pansumana gittim sanırım dedığin gibi uyarı almış olacakki baya ilgilendi pansumanımı kendısı yaptı.ılk actıgında 'ellerime sağlık deyıp guldu' sonra agrımın kanamamın olup olmadıgını sordu agrım bazen artıyoru kanama olmamıstı sonra aynadan baktım sağ kulagım ıstedıgım gıbı olmustu solda ıyıdı ama sankı diğerıne nazaran sadece ust kısımdan cok hafıf acıklık wardı ama okadar buyutulecek bırsey degıldı ben simdilik begendım umarım seklı bu sekılde kalır ..acılma ımkanı warmı dıye sordum %99 acılmaz dedı. şişlık bıraz morluk vardıtekrar sardı p.tesi gunu tekrar gıdıcem bı aksılık olmazsa ogun sargım acılacakmıs yatarken duz yatmıstım sanırım ondan olmus ödem dik yatmamı soyledı ilaçlara dewam edicem ..bu şekılde yani bakalım daha henuz bırsey bellı degıl şişlikler hafıflesın bıraz ozamn daha cok belli olur ama şükür şuan için kötü giden birşey yok

Son düzenleyen: Moderatör:

inşallah herşey dilediğin gibi olur. benim ameliyatımı lokal yapacaklar genel'i riskli buluyor doktorlar ama çok korkuyorum lokale nasıl dayanıcam bilmiyorum. Allah yardım eder güç verir diyorum.sonuçta kulağımı uyuşturacak acı hissetmiycem lokal olan çok kişinin de yorumunu okuyorum.
birde yaış şeklinle ilgili bir yorum var nasıl dik yatılır ki uyunur mu o şekilde bilmiyorum..

bugün pansumana gittim ve şükür sargılarımdan kurtuldum .doktor kontrol etti şuan için kötü giden bırsey yok dedi 2hafta sonra tekrar kontrole cagırdı .henuz şişlik lerim daha inmedıgı ıcın bıraz komık dursada gercekten tam istediğim gibi oldu kulaklarım. şişlikler de inmesi 2 haftayı bulurmus.
benim ameliyatımda lokal olacaktı ama cok korktum o sesleri duymaktan oyuzden genel yapıldı iyikide öyle yapılmış.

:2:
slm tatlım bende bursadayım ve bu ameliyatı olmak istiyorum.. hangi doktora yaptırdın bu ameliyatı ve bu zamana kadar herhangi bir sorunla karşılaştın mı?bide ücret olarak herhangi bir şey ödedin mi?

merhaba pulera,
sende lokal mi oldun ameliyatını? ağrın oldu mu ameliyat sonrası. plastik cerrah mı yaptı?tecrübelerini paylaşır mısın bizimle.
Teşekkürler..

merhaba pulera,
sende lokal mi oldun ameliyatını? ağrın oldu mu ameliyat sonrası. plastik cerrah mı yaptı?tecrübelerini paylaşır mısın bizimle.
Teşekkürler..

bi de fiyatı hakkında bilgi verebilir misin acaba?:) teşekkürler

merhaba,

ankara gazi üniv.de kulak estetigi olan var mı?forumlarda genelde hep devlet hastaneleri ücret almıyor yazılmıs ama ben ssk lı oldugum halde tek kulak için 750 TL denilmişti.bu nasıl oluyor.bilgisi olan var mı?

merhaba arkadaşlar size yaşadıklarımı anlatmak istiyorum ben cuma günü ameliyat oldum lide 2 den beri beni aynalara küstüren bir durumdan kurtuldum..amliyat lokal anestezi ile gerçekleşiyor uyuşturmak için vurduğu iğneler canı yakıyor ama sonrasında hiçbirşey hissedilmiyor hatta bnm doktorum ameliyatı bitirdikten sonra kalk bak dedi baktım ve birini beğenmedim ve o anda hayır olmamış sağ taraf dedim ve amiyatı yarım saat daha uzattım sağ taraf tekrar yapıldı tekrar kalktım baktım simetrik değildi doktorum ikisinin aynı olması imkansız bak bnmkilerde simetrik değil dedi ve ikna oldum 1 buçuk saate bitti ameliyat dün sargılar açıldı çok mor ve şişlik var sporcu bandı kullanıyorum 3 hafta gece gündüz kullanacakmışım şu an mutluyum inşallah ilerde sorun oluşmaz.. ağrım olur mu diye dert etmeyin ağrılar hafif oluyor yani içiniz rahat bir şekilde olun ameliyatı aa doktorunuzu iyi seçin bnm doktorum çok başarılı biri :)

müjperi bu ameliyatı devlet karşılıyor kesinlikle para alınmaması lazım bu durumda bi sorun var

merhaba,
çok geçmiş olsun.en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.
nerede oldunuz ameliyatı, doktorunuz kimdi?
devlet hastanelerinde asistan doktorlar giriyor ameliyata, istesenizde hocalar girmiyormuş.
bende çapa tıpta olacağım benimde ameliyatıma uzmanlığı çıkmak üzere olan bir doktor girecek.
merak eden arkadaşlarımıza;ameliyat ücretsiz, sormadım doktorlarda birşey söylemedi :) hastanedeki hemşire arkadaşım söylmişti oradan biliyorum.
ama bir süre sonra ücretli olacakmış ama inanın süresini bilmiyorum.
hayatımda ilk defa bir siteye üye olupta paylaşımda bulunuyorum. ama ameliyat olacak biri için paylaşılan bilgilerin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyorum şimdi.

ben erzurum bölge araştırma hastanesinde oldum doktorum yeni uzmanlığını almış İsmail Küçüker bende ücretsiz oldum amileyatı inşallah istediğin sonucu alırsın bol şans :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…