kendinizi rahat hissedeceğiniz mekan???????????

ekrkebkafk

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
703
4
Arkadaşlar tıklayın bakalım linke...başka bir sitede gördüm ve hoşuma gitti...isminizi ve soyadınızı yazıyorsunuz...kendinizi rahat hissedeceğiniz mekan ortaya çıkıyor....buyrun bakalım...

http://www.bzk.com/tr/

yaa nerde döküntü yıkıntı şey varsa bana çıktı.kendimi rahat hissedeceğim yer göçebe çadırıymış??bak bak
bana en uygun meslek çöpçülükmüş
bana en uygun spor çubukla atlamaymışmış...

kızlar sonuç felaket
önce kızlık soyadımla girdim güzel ıssız bir ada çıktı TAM BENLİK:teytey:
sonraaaa yeni soyadımla girdim hapishane çıktı inanmıyorum yaaaaa bu doğru değil ama :roflol:

inanmıyorum kocamın adıyla girdim kocama lüks bir villa çıktı
BU ADALET Mİ? İTİRAZIM VAR!klava:

kilzar ben kizlik soyadimla girdim malikane cikti kocaman valla ne güzeldi ama simdiki soyadimla girdim ordada eski mo evinde buz gibi hayatta sevmem sogugu yaaa ben
bence cok sacma ama komik

Şimdiki soyadımla "göçebe çadırı" :mymeka:

1 ay sonraki soyadımlada " ağaç ev" :dilcikar:

Zaten ii bişey çıksa şaşardım :dilcikar:

bende de ıssız bir ada çıktı

yalaaaannnn ben sadece ve sadece evimde kendimi rahat hissedebilirim
başka hiç bir mekan beni rahatlatmaz

valla şimdiki soyadımla girdim hilkat garibelerinin bile 'ben bile bundan daha güzelim' diyebileceği bir mekan çıktı resmen döküntüydü,kızlık soyadımla girdim benden daha az güzel olan bir Saray çıktı aaah bekarlık aaahhh,eşimin adıyla girdim malum yer çıktı yani bir döküntü,kader işte babalar taht yaparmış da baht yapamazmış,olsun ben kocişkomla barakalara da razıyım,yeterki içinde salınan koçişim olsun de mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…