kendinizi en çok hangi konuda eleştirirsiniz???

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
iyi ya da kötü samimi olduğumuz arkadaşlarımızdan tutun ,eşimiz bazen çocuğumuz bile eleştirir bizi..peki kendi kendinizi eleştirirmisiniz ve en çok hangi konuda.....?????:enbuyukkk:

Çok da dert ettiğim bir şey değil aslında ama basit,kolay yemekleri, tatlıları bile yapamıyorum.naniknanik
Mutlaka bir eksik oluyor bir yerde.
Hem üşengecim,tembelim hem de ev işi,yemek konusunda beceriksizim.:bbo:
Dün canım puding istedi,yine yapmadım.:dilcikar:
Bugün bir şeyler yapayım dedim,ama nasıl oldu bilemiyorum fisfisfis

Eşim açık giyinmeme ve süslenmeme takmış durumda.
Bazen acaba haklımı diye düşünüyorum bu konuda eleştiriyorum kendimi.
Birde insanlarla çok mesafeliyim çok sammi olmuyorum, aramızda bir duvar oluyor kim olursa olsun bu konuda acaba bu kadarı fazlamı diyorum.

cok inatçıyım. çok uykucuyum, evde olduğum zamanlar öğleye kadar uyurum, biraz kinciyimdir, kolay kolay unutmam yapılanları:icecream:

her konuda beynimi degil kalbimi dinlememi elestiriyorum.bazen dogru bazen de geri donusu olmayan hatalar yapmama neden oluyo
bide cok tembelim

Çok da dert ettiğim bir şey değil aslında ama basit,kolay yemekleri, tatlıları bile yapamıyorum.naniknanik
Mutlaka bir eksik oluyor bir yerde.
Hem üşengecim,tembelim hem de ev işi,yemek konusunda beceriksizim.:bbo:
Dün canım puding istedi,yine yapmadım.:dilcikar:
Bugün bir şeyler yapayım dedim,ama nasıl oldu bilemiyorum fisfisfis

2 yıldır evlisin yanlış hatırlamıyorsam bu zamana kadar problem olmamış eşinde sorun etmiyorsa bırak boşver, herkes her işi becerecek değil ya. Keşke bende senin gibi olabilsem ama olamıyorum evime çok gelen oluyor kendim yapmadığım zaman lafını edecekler diye tedirgin oluyorum, ama sana gelen varsada arkdaşların var onlarada hazır bişeyler hazırlıyorsun zaten uğraşmaya ne gerek var.

Çok sinirliyim,
Eşime karşı yaptığım tek hata tartışma esnasında çok ağır konuşuyorum.
O anki sinirle söylememem gereken sözler söylüyorum.Sonrasında ise derin bir pişmanlık ama saçma bir gururla barışmak için ilk adımı atamıyorum...
Çok nadiren tartışmadan sonra ilk adımı ben atıyorum.

Üff yazınca bile daraldım yaaa...

Ama değişmeye çalışıyorum:enbuyukkk:

Ben uslanmaz bir uykucuyum tatlicadiarzu
Bıraksalar aralıksız 24 saat bile uyuyabilirim.
Ama nabarsın işte iş güç belasına erkenden kalkıyorum. kafamçokkarıştı

Çok kararsızım.Bir de fazla mütevaziyim.Kararsızlıgım zaman kaybına neden oluyor.Mütevazi olmam da sonradan insanların tepeme çıkmasına neden oluyor.

misafir elecegi zaman cok hazirlik yapiyorum,sonrada yetismiyor bazen buna cok sinir oluyorum,esim az hazirlik yap diyor ama bazen evimize ilk defa gelecek oluyorlar bende önlerine sadece kek koymayi az görüyorum ne bileyim iste... esimle tartistigimiz zamanda sonradan pisman olacagim seyler söylüyorum,bu huyumuda sevmiyorum ve bana yapilan kötülükleri kolay kolay unutamiyorum ve sürekli hatirliyorum!!Huyum kurusun :)

Çok safım insanların beyanına inanırım
Çok iyi niyetliyim
Fazla mütevaziyim
Herkese çabuk kalbimi açarım

Bunların zararları çabuk kandırılıyorum, insanları kıramıyorum, insanlar tepeme çıkıyor ve herkes senin kalbini açtığın kadar iyiniyetli olmuyor:sm_confused:

evde temizlik sırası bendeydi kaçtım evime geldim
gittiğimde koca bi ev ve kovalar,deterjanlar beni bekliyo
çok tembelim çok

cok safim, insanlara cabuk kanarim, hepsine yardim etmek isterim, hemen samimi olurum.
cok neseli gorunurum ama icim aglar bu yuzden insanlar beni biraz havai akilli, cocuksu gorurler. (bu beni cok uzuyor degismeye calisiyorum.)

Cok kirilganim

Cok safim herkese hemen guvenirim ( o kadarda kazik yedim uslanmadim )

Tembelim ( cokta olmasada tembelim keske daha titiz olsaydim )

Herseyi cok fazla kafaya takarim

Ve azcik cenem dusuktur :))

Butun bu konularda kendimden sikayetciyim ve habire bu yonlerimi elestirirm ama 26 yildir degistiremedim boylede gidicek sanirim :KK43:(

küçük şeyleri bıle dert edıp surat asabılıyorum bu yönden çok eleştiririm kendımı...

gerekli-gereksiz hemen her şeyi hatırlarım, yakında yer kalmayacak kafada,
empati(kendini karşındakinin yerine koyma) kurma olayını abartırım, sonra da karşımdakiler bana karşı bunu yapmayınca üzülürüm, kırılırım, kendime kızarım, ne zaman akıllanacan ve yorgun derim kendi kendime:1no2:

en ufak birşeyi bile öyle büyütürüm ki kafamda bu gün olduğu gibi o olay içimi yeyip bitirir ama ben hala düşünmeye devam ederim.nefret ediyorum bu huyumdan.keşke biraz gamsız olabilseydim....

çok inatçı ve kırılgan bir insanım, insanları kolay affediyorum nedense bu konuda inatçılığım fayda etmiyor =(

çok sabırsızımdır
herşeyi aşırı kafaya takarım
empati kurmayı bilirim ama karşımdakinin de empati kurmasını isterim kurmayınca çok kötü olurum çok takarım kendimi yerim çok üzülürüm
bana yapılan iyilikleri ve kötülükleri unutmam burda şikayetçi olduğum şey kötülükleri unutmamam kin tutmam
aşırı derecede sinirliyimdir

işte bütün bu saydıklarımı eleştiriyorum kendimde

X