kendiniz ile evlenirmiydiniz?

yaren06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
26
0
44
herkes kendi huyuna göre insan arar dünyada
kendinize benzer aynı özelliklere sahip birini buldunuz.benzerlikte şaşırtıcı
ilk anda herşey çok güzel gidiyor.
kendi huyuma suyuma göre biri benim dişi halim\erkek halimi buldum kendimi sevgili olarakta seçtim.
evlilik ve cinsel fantazi olarak düşünürseniz çok fazla fantastik şeyler yaşanabilir çünkü tamamen kendinizin benzeri karşıt cins,yani sizi iyi tanıyor.herşeyinizle aklınızdan geçeni bile algılıyor o kadar benzerlik

kendi kaprislerinizi çekermiydiniz:uhm:

ay valla benim gibi kızı bulmuşta evlenmeyi düşüncek ha:roflol:ya tabiiki her insanın kaprisli yönleri vardır ama ben o kadarda kaprisli olduğumu düşünmüyorum etrafıma bakınca.oldukça uyumluyumdur.sevgilimde sağolsun herzaman şanslı hissettiğini söyler kendinikaydirigubbakcemile2canım aşkım benimmm:asigim::asigim::1hug::1hug:

canim kaprisimi cekerdim cekmesinede ben herseyi kafaya takan bir insanim o takar ben takar ne olcak halimiz onun icin istemezdim sahsen ben.

kendi kaprislerimi çekerdim valla çünkü öle çok kaprisli olmadım hiçbir zaman her şarta uyum sağlarım..kendimide asla kaçırmaz evlenirdim....kaydirigubbakcemile2

zor vallaha kendimle evlensemde (güzelliğe aldanıp) bi müddet sonra bırakırdım..bazen öyle kaprisli oluyorum ki kendi kendime gıcık oluyorum...klava:....canım kocacım şikayetçi olmadığını söylesede bazen o da dayanamaz veeee sen benim imtihanımsın bu dünyada der..işte o zaman anlarım ne kadar çekilmez biri olduğumu ..yalnız şu var tekrar evlencek olsam canım kocacımla evlenirim :asigim:

kendimi övmek için demiyorum,eşim benimle evlendiği için çok şanslı,bir dediğini iki etmiyorum,çayına şekerini atar karıştırır önüne veririm meyvesini soyar dilimler önüne veririm ayakkabısına kadar boyarım,hep alttan alan ben olurum...eee daha ne olsun ,erkek olsaydım böyle biriylen evlenirdim...geçenlerde bi gezmeye gittim ordaki bi arkadaşım bana dediki,eşin bize senden çok övgüylen bahsediyor,dünyada feryalin bi benzeri yok demiş arkadaşa...çok hoşuma gitti eşimin herkesin yanında beni iyi anlatmasına..aşkım seni çok seviyorum...Şeniz

valla ne dıyecegımı bılemedım.:uhm:
ıyıyım hosumda bazende cekılmezım:jeyyar:
bana bır kocam sabredıyor kendım bıle bazen sabredemıyorum kendıme
sanırım evlenmezdım CADIARZU
cunku cok konusur cok gulerım:roflol: cok aglar uzulurum :a015:
grı pek yasamam hayatımsa sıyah ve beyaz vardır bende.
sevınce tam sever Şenizsılersem tam sılerımkötükedihüso
ay yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk cekılmemmmmmmmmm :roflol:
kendım gıbı bırınıde ıstemezdım:mymeka:
kocam duymasın laf aramızdayasakkelime

Valla kızlar ben erkek olsam asla ve asla kendimle evlenmezdim. Erkek gibi kadınım, kim ne yapsın beni. Ne kibarlık var ne incelik ne cilve.
Odun geldim odun gidiyorum anlıyacağınız. Allahtan benim herif aldıda beni evde kalmaktan kurtuldum. kaydirigubbakcemile3

ay tabiki benden iyisini mi bulucamhihoyyyt
şaka bi yana benle evlenilmesi için çok kör aşık olmak yada peygamber sabrı olması lazım

kesinlikle evet. :asigim:
nazım kaprisim yoktur, uyumluyumdur.
öyle erkeğe fazla hizmet etmem ama, zaten bana hizmet edilmesini de sevmem.o yüzden sorun olmaz.
hihoyyyt

He vallaha evlenirdim:1closedeyes:

Gencim, Güzelim, San bende Söhret bende daha ne olsun:roflol:

Biraz piskopatim sadece ama damarima basmasinlar kardesim o kadar:jeyyar:

ayyy neden evlenmeyeyim..."su bazlı,az nazlıyım".....şaka bi tarafa cekilecek bişey degilim ya....evlenirdimde sonu ne olurdu onu bilemem...

kesinlikle benim gibisiyle evlenirdim çok sabırlı sakin anaç ve uyumlu bir insanım bi erkek daha ne isterki benden iyisi şamda kaysı:dilcikar:

çok cazip taraflarım olduğunu düşünüyorum ama istediğimi yaptırana kadar asla vazgeçmiyorum.ben kendim gibi biriyle evlenmezdim,bir vücutta iki kafa olmaz çünkü.

hehehe bıraz çekilmez oldugum dogru
ama tabıkı ewlenırdım benle ewlenmem de kımle ewlenırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…