☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

yok birdaha evlenmem coluk cocuk dert bitmiyor bekarlik sultanlik:KK48:
Geri donmek icin biraz gec kalmissin. :KK70:
evet o konuda haklısın:-) kozmetik almanya mi yaşıyor ben niye bilmiyorum yoksa biliyorum da unuttum mu ki delirecegim lucky ben bir omega takviyesi alayım.belki ise yarar :-) benimde hakikaten çenem açıldı saçmalama başlamadan kacayim mi zaten unutkanligimla şu an burda yerim yok yarın bu topigi bulamazsam bilin ki unuttum:-)

Biz seni boyle kabul ettik gitme.. :KK70:

Kizlar iyi geceler sizlere doyum olmuyor:KK60:

Iyi geceler canim. :KK60:
simdi sen ayağımı mi kaydiriyorsun öncelikle olmaz:-) zaten benim diyetim tatlidan uzak durmaya dayalı pek birşey değişmiyor hızlı vermek istesem veririm diye dusunuyorum ama sadece dusunuyorum ben:-)

Ugrastim da olmuyor saglam ayakkabi giymissin. :KK70:

Geri donmek icin biraz gec kalmissin. :KK70:

Biz seni boyle kabul ettik gitme.. :KK70:

Iyi geceler canim. :KK60:

Ugrastim da olmuyor saglam ayakkabi giymissin. :KK70:

ay kac sayfa olmuş ne konusmusuz bildirimlerim coştu bakmıyorum yukarı:-) kaydırma ayağımı zaten buz pateninde gibiyim :-) ama yavaş yavaşta olsa verecegim :-) bende yatmaya gidiyorum görüşmek üzere lucky iyi geceler sana :-)

ay kac sayfa olmuş ne konusmusuz bildirimlerim coştu bakmıyorum yukarı:-) kaydırma ayağımı zaten buz pateninde gibiyim :-) ama yavaş yavaşta olsa verecegim :-) bende yatmaya gidiyorum görüşmek üzere lucky iyi geceler sana :-)

Tamam canim iyi geceler.:KK60: Kilo verme hizinla gidersen iki saate yataga anca ulasirsin. :confused:

Hosgeldin eski dost. :KK68:

Avukatin yaninda mi.
:cool:

Hosbuldum :KK68:
Simdilik izin verdim, hersey normal gözüküyor, zorlarsaniz hemen göreve cagiracam :KK70:

hosgeldin , dila ozledik seni :)

Ayyy bende özlemisim vallah :KK19:
BDV ye takilmaktan piskolojim bozuldu :KK53:

hosgeldin bende tam cikiyordum siz biraz kaynatın artık başka zaman seninde tanışırız zira şu an tanissakta unutabilirim değil mi A AklinYolu1 :-)

Tanisiriz canim, keyfine bak, bende uccam simdi :KK55: Bugün gec gördüm burayi :oops:

Hosbuldum :KK68:
Simdilik izin verdim, hersey normal gözüküyor, zorlarsaniz hemen göreve cagiracam :KK70:

Ayyy bende özlemisim vallah :KK19:
BDV ye takilmaktan piskolojim bozuldu :KK53:

Tanisiriz canim, keyfine bak, bende uccam simdi :KK55: Bugün gec gördüm burayi :oops:

Huysuz Bedevi listede 3 numarasin. Eski arkadaslari unutmadim. :KK60:Yalniz lakabin disinda ana karakterinde lazim bize. O da zamanla.:KK19:

X