Kendimi öldürmek bile istedim

UrfaGuzeli

herşeyimsiniz ikiniz
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
271
0
ne olur bi akıl verin ben 18 aylık evliyim ailemden uzagım eşimin işi nedeniyle gurbetteyiz malum tek başımayım sıkılıyorum ne gelenim var ne gidenim hapiste gibiyim sanki gerci hapiste olsam daha iyidir orda arkadaşların olur yani anlicanız burda hic kimsem yok gecen hafta anlaşmıştık eşimle bizi gezmeye götürecekti dün caydi gitmemek icin on takla attı bende götürmiceksense niye heveslendirdin neyse o gitti işine bide bi bebyim var maması bitmişti msj attım mama al diye ilcede oturdugumuz icin bulamamış bitmiş cücük yer ya arkadışın arabasını alıp ilceye gitmiş arkadaşlarıyla mama almaya ordanda arkadaşları bugün anneler günü ben hanıma bişelar alacam sende al demiş oda beni arayıp kac beden giydiyim, sordu bende ilçeyemi gittin niye biizi götürmedin ordan bişeler almıs arkadaşlarıyla yemek yemişler dolaşmışlar gec bisatte geldi bende on sat yemek hazırlayım geldiyindede ben ac deilim sen ye dedi neyse dedim bunu gecim sonra kızdım sabah gitmemek icin on takla attın sonra niye bizle deilde arkadaşlarınla gidip geziyon tabi orda kıyamet koptu cok fena kavga ettik hayatımda duymadıgım lafları işittim tokAT attıgı başka şeyler bile yaptı bütün gece kavga ettik bian durdum biz nasıl bu hale geldik dedim kendi kendime bütün gece agladım hic uyumadım kendimi öldürmek bile istedim yaptımda bişeler ama beceremedim bebeim icin sonra aglamaktan gözlerim sisşmişts uyuyacaktım salonda yatmak istedim cekyatları actım yataga girdim onda geldi cık yatagımdan dedim hayır dedi karıkocalar ayrı yatmaz karısını döven adamdadan koca olmaz nekadar cırpındımsada cıkmada beni cıkarmadı uyudum aglaya aglaya sonra sabaha dogru bebeyime mama yapmak icin uyandım sonra başka yerdwe uyumak istedim oda uyandı hatır birlikte uyuyacagız dedi hayır dedim ben senle uyuyamam dedim sabahın ilk ışıklarında yine kavgamız başladı yine aglattı beni biriken herşeyi ikimizde kustuk birbirimize ne yapmalıyım artık dayanamıyorum bu evde yüzünü bi sani bile görmeye oturup bebeiyimin hatırı için sabrediyimmi mi yoksa babamın evine gidiyim mi artık taşıyamıyorum banada yazık

Son düzenleyen: Moderatör:
Şiddet,hakaret olayları çok kötü maalesef...
Ne desem bilmiyorum..
Sanırım ailenizden,arkadaşlarınızdan uzak bir şehirde yaşıyor olmanızdan dolayı yalnızlık duygusu ile eşinize sarıyorsunuz..
Oturup güzellikle konuşun,yürümeyecekse bitirin.. Eğer devam etme kararı alacaksanız da birbirinizden beklentilerinizi öğrenin..
Lütfen siz de arkadaş,dost edinin.. Kendinizi bu kadar boş bırakmayın..

bunalımdasın herkesten herşeyden uzaksın bende bir ay annemi göremesem onu bunu bahane edip kavga çıkarıyorum seni anlıyorum ama yenisin herhalde zamanla alışacaksın
ama şunu da unutmaki belki eşinde bir bunalım geçiriyordur ona da hak ver biraz tokat atması tabi ki çok yanlış her zaman söylerim konuşmak konuşabilmek çok önemli konuşun birbirinizi dinleyin inşallah en kısa zamanda çözülür sorunlarınız

hep susuyorum zatenbilmiyorum yapımda var dinliyorum nerde yanlış yaptım diorum ama oda beni anlasın hickimsem yok burda bi iki arkadaş var onlarada gitmemi ,stemiyo artık iceride bunaldım bebeiyimide alıp gezmekte benim hakkım deil mi

gücü sanamı yetmıs gitsin kendı dengı bı adama tokat atsın bakıyım erkekse
ailenizle paylasın arkadasım

Elbette hakkınız da..
Siz izin alma ya da o istemiyor diye gitmemeye devam ettiğiniz sürece adam zaten bildiğini okur..

eşinizin ailesi başka şehirde mi?köyde mi oturuyorsunuz?
kitaplar alın kendinize çocuğunuz uyuduğunda kitap okuyun.evet insan çıkıp dolaşmak istiyor ama şuan imkanlar elvermiyorsa biraz sabredin.eşinizin tokat atması yanlış ama bakın arkadaşı hediye al dediğinde almayabilirdide...yani yine de eşinniz de bir umut var...
eşinizin ailesi orada değilse orada kalmanız geçici bir durumdur belki 1-2 sene sabretseniz haklısınız ama benim köyde oturan yakın akrabalarım var ve onlar aylarca kasabaya gitmiyor.ev işi çocuklar...vs zamanlarını bir şekilde geçiriyorlar...üstelik evde internetleri falan da yok...biraz sabır bence arkadaşım..

şuan yaşadığınız sıkıntı,bana göre
bulunduğunuz ortamdan sıkılmanızdan ve yalnızlıktan ileri geliyor...
eşinizle aslında bir probleminiz yok sanırım,ama
biryerlerden patlak veriyor işte...tartışmanızın konusu çok çok basit
ama keşke bu hakaretler,şiddet olmasaydı,inanın çok üzüldüm...
öncelikle sakin olun ve düşünün gerçekten ne istediğinizi...
sonuçta çözülemeyecek büyüklükte probleminiz yok,
ama eşinizin bu yaptığı davranışdan ötürü sizin gönlünüzü alması şart...
yani her tartışmada el mi kalkacak,neden insanlar konuşarak,hakaret etmeden
tartışamıyorlar...bakın arkadaşım bebeğinizi ve kendinizi düşünün ve
eşinizle ciddi anlamda kararlı konuşun ve lütfen
kendinizi ezdirmeyin...
sevgiler...

erkekler bazen bencil olabiliyorlar,karşısındaki eşi bile
olsa çekilen sıkıntıları görmezden gelebiliyorlar...
ama siz neden herşeye susuyorsunuz,ya da arkadaşlarınızla
neden görüşmenizi istemiyor anlayamadım...
aşırı kıskanç olduğu için mi?? yoksa küçük yer
o bayanlar kötümü tanınıyor ??
bakın havalar da ısınıyr artık,bebeğinizle çıkın parka gidin,
park yoksa yürüyüşe çıkın,bir şekilde kendinizi dışarı atın,
eşinize de söyleyin sıkıldığınızı,nasıl siz eşinizin işi için
oralara gitme fedakarlığını gösterdiniz,o da sizinle ilgilenme fedakarlığını göstermek zorunda diye düşünüyorum...
sevgiler...

eşimin alileside benim ailemde aynı şehirde oturuyorlar bizde başka memlekette köy deil bi ilce bizde ailelerimizin yanına taşınalım diorum adam hic oralı olmuyo onları görüpte ne yapcaksın diyor

arkadaşları ile gezsin ama szinde durumunuzu anlayıp size de hak vermesi lazım.siz gençsiniz,şimdi gezmeyeceksinizde ne zaman gezecekseniz..?değil mi?

bişi diyim mi
bizimde para pul olayı yok.bazen diyorum eşime gidip gezelim hiçççççççç oralı olmuyor.onun için gezmek para harcamak demek.yani bir yerlerde oturacağız,yiyeceğiz..bunlar yoksa boş boş gezilmez..benimde burada arkadaşım yok..ailem yok.eşimin ailesi var,akrabaları var,bir sürü eltim var onlarada gitmiyorum..biraz ayrı dünyaların insanlarıyız..gezeceğim arkadaşım yok..bende kendim çıkıyorum ,geziyorum,ihtiyacım olan 1-2şeyi alıyorum geliyorum...valla bizde uzun zamandır çıkmıyoruz..geçenlerde maaşını bankadan alacaktı bende gelecem,sıkılıyorum dedim de onla gittim.)) yoksa diyor ki maaş almaya gidiyorum ne gerek var geliyon..olsun gelecem ,sıkılıyorum dedim..bende de aynı sorun var..acaba sizde de para yokta o yüzden mi eşiniz sizi çıkarmıyor? yani onun için gezmek para harcamak demek mi ki? halbuki parka gitseniz otursanız çocuk oynasa o da olur

kıskanclık canım kücük yerde sürekli işim var calışıyorum bende bi günü bari bize ayır ne olur yani

siz kendinizi öldürmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz?
bence siz bi uzmandan yardım alın. evlilik terapistine gidin. ne siz ne de eşiniz sağlıklı değilsiniz..
bebeğinizi düşünün ve bi terapiste gidin......

evet bi

Son düzenleme:
ben durmam..
artı sende kararını ver o bebeğe yazık..
ana babalı sağlıksız bı ortamda buyuyeceğine babasız sağlıklı ortamda buyusun daha ıyı..
tokat attı dıyosun durmaman için bı sebeb değilmi???

Allah yardımcınız olsun ama ölümü düşünmeniz bile çok yanlış bişe çocugunuz nolcak bunu düşünün ve umarım herşey yoluna girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…