kendimi ise yaramaz, hic bi is beceremeyin salagin teki gibi hissediyorum :(

SuLtan42

Uykucuuu
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007
4.493
6
36
gururum kirildi. hic bisey yapamiyorum. ben niye gelmisimki bu dünyaya, ne okul oluyor ne is. niye ben böyle gücsüzüm. herkes hayatta biseyler basarabilirken ben niye böyleyim, niye böyle gücsüzüm niye böyle zayifim, hic bi ise yaramiyorum. napacagimi bilmiyorum ,

agliyamiyorum, icimdekileri dökmek icin yillarca aglamam gerekir belki, icim okadar doluki

canım bu kadar uzupte kendını yıpratma helekı şu mubarek gunlerde
hem gunahada gırme neden uzgunsunkı herkesın boyle bunalıma gırdıgı
zamanlar olur...ALLAH BIR KAPIYI KAPATIR BIRINI ACAR
sıkıntı etme...ayrıntılı bır seyde yazmamısın ama
senın bu halın senı daha ızer ve ışın ıcınden cıkılmaz eder
bence kendını toplamalısın ışe yaramaz gıbıde gormemelısın

evt ama bazen sadece topragin altina girip orda öylece tek basima uyumak istiyorum, kimse beni rahatsiz etmesin. kimse bisey demesin. ben kimse icin biseyler basarmaya calismiyayim. kimseye biseyler ispatlamaya calismiyayim. kimse bana demesin sen zaten bisy yapamassin diye.
senağlama

üzme kendini arkadaşım
daha 20 yaşındasın
okumadın diyelim bi işe girer çalışırsın olmazmı?

tabikide çalışabilrisin cnm yaa
elimiz ayağımız tutuyo şükür ki
hadi silkelen bakalımyerimseniben
yerimseniben

saol canim ya, okadar caresizimki hic biseyim yolunda gitmiyor hic,
bazi insanlarin okadar sansi varki, hersey hep istedigi gibi oluyor. ama benim tek biseyim bile düz gitmedi. hep tirnaklarimla kazimak zorundayim herseyi, ama hic bisey istedigim gibi gitmiyor, hep önüme engeller cikiyor, napcagimi sasiriyorum. senağlama

canım önce kendine bi güven...
çalışabilirim başarabilirim de...
böyle isyan da etme...
hem orda iş imkanı daha çok...
hayata bi yerden başlamak gerek...
sevgiylen kalhihoyyyt

CANIM ZATEN KIMSE ICIN UGRASMAkendın ıcın yap ne yaparsan
etrafın ıcın ugrasırsan kımseyıde kendınıde mutlu edemezsın
kendın mutlu olmalısın...
bence ortam degıstır...neden calısmayasınkı hep okuyanlarmı calısıyor
cok ıyı yerlere gelmıs cok ınsan okumamıs
tabıkı egıtım sart ama 29 yasındasın ve yapacagın cok seyler olmalı
hemen boyle pes edıpte kendınıde ıse yaramaz gosterme
ılk once kendınle barısık olmalısın ve guvenmelısın kendıne

cnm bnm hayat her zaman insana gülümsemiyor
aksine hayat acımasız
emin ol sen güçlü birine benziyorsun ve herşeyinde üstesinden gelrisin

haklisin canim ama keske dedigin kadar kolay olsa, insanlar okadar cok konusuyorlarki, okadar kiricilarki, özellikle yakinlarin ve sevdiklerin böyle konustugunda insan cok kiriliyor , cok aliniyor. 20 yasindayim ama hic bisey basaramiyacakmis gibi hissediyorum kendimi, yani bilmiyorum biyerden baslamam gerekiyor, ama nerde bende o cesaret... :a015:

canım pardon 29 yazmısım yasına oysa 20 imişin
canım etrafın lafına ne bakıyosun etraf konusur herseyıde der..
sen calısan ıyı bır yere gelmıs bırısıde olsan herkes bır sey der
cuval degılkı buzesın bu lafcı ınsanları
ayrıca kımseyıde mumnun edemezsın....ne yapıyorsan kendın ıcın yap
etraftan ovgu almak guzel bırsey ama olmuyor senı mutsuz edıyorlarsada
sen kendı mutluluguna bak...bır yerden baslamalısın
malesef kımseye hayat tozbembe degıl ve hayat altın tepsılerle sunulmuyor
herkes ugraşıp savasarak bır yerlere gelıyor
sende kararını kesın vermelı ne yapıcagına nasıl bır adım atıcagına karar verıp kararındada kesın olmalısın eger bır seyler yapmak ıstıyorsan

haklisin canim, ben zaten elin lafini takmamda, dedigim gibi cok yakinlarin söylüyorsa koyuyor insana ,
dediklerin cok dogru. gercekten KIMSEYI MEMNUN ETMEK MÜMKÜN DEGIL, istersen dünyayi feth et, of aaman nebilyim. ama varya bacilarim cok saolun rahatladim biraz. agliya agliya mavholmustum :çok üzgünüm:

Bu kadar üzme kendini canim
Insan zaman zaman kenidini gücsüz,basarisiz ve ise yaramaz hissedebiliyor...sende de gecici bir durumdur bu emin ol.
20 yasindasin gerceklestirmek istedigin hayellerin cok olmali,kendine güven ve baskalari ile kiyaslama kendini..

evt hayatim zaten gecici bir durum, bende bunun farkindayim, sadece okulla ilgili problemlerim var, istedigim okula alinamiyorum falan filan.
ama rahatladim sayenizde canim, herseyde bir hayir var diye düsünüyorum ve yoluma devam ediyorum :1hug:

arkadasim bende calismiyorum yasitlarima bakiyorum da meslek yapmislar isleri gücleri var ama sabir diyorum rabbiim banada bizede elbet bi kapi acar sen üzme kendini sakin. ben mesela sirf basim kapali diye alinmiyorum ise. okula gitmeyi düsündüm onunda sonunu getiremedim hep bir engel cikti. ama sabir diyorum elbet banada vardir bi acik kapi. üzme kendini lutfen

seninde durumun benimkisiyle ayniymis be bacim :teselli:
allah yardim etsin bize :a015:

seninde durumun benimkisiyle ayniymis be bacim :teselli:
allah yardim etsin bize :a015:

amin bacim amin :1hug: gördügüm kadariyla almanyada yasiyorsun umarim maddi sorununda yoktur. cünkü ben calismiyorum ama issizlik maasim var burda Allahima sükürler olsun simdilik onunla geciniyorum ama tabi biran once de is bulmam sart. ama iste her yerde tesettürlü isci kabul etmiyor.

bak sana kendimden bi sey anlatayim. ben bu senenin ocak ayinda kapandim yani daha yil olmadi ama issiz olali 1,5 yil oldu yani kapanmadan öncede issizdim. inanirmisin ozamanlar yani basim acikken hic is teklifi almadim :) ya bi allahin kuluda görüsmeye cagirsin diyordum oda yok her basvuru red cevabiyla geri geliyordu bana. ay ben kapandim ondan sonra her basvuruma görüsme talebi geldi tabi basim kapali diye alinmadim ise o ayri konu. bende basimi acmayi düsünmedim acikcasi o yuzden hala daha issizim. ama diyorum ya Rabbim bi kapiyi kapatir diyerini acar mutlaka. sabretmesini bilelim yeter.

sultancıgım canım.ben seni böyle bilmezdim kıss .seninle kk da bi diyalogumuz olmadı ama çok şirin görünüyorsun sıcak geliyorsun insana.hiç ummazdım ki böyle sıkıntılı oldugunu:çok üzgünüm: ama canım benim yakışıyor mu hiç bu laflar sana.assllaa isyan eder gibi konusmamalısın.gerçi isyan ettgini de düşünmüyorum ama ne biliyim bu kadar salma kendini be gülüm.bak ne güzel sapasaglamız ALLAHIM BİZE HERŞEY VERMİŞ.gün dogmadan neler dogar.yaşımız başımız kaç hem.bende bazen diyorum niye hiçbir işim sonuna kadar gitmiyo hep yarım kalıyo yada ben kendimi güçsüz hissediyorum bazen...vs...
ama sonra düşünüyorum da galiba kendime haksızlık ediyorum.herşeyin bir zamanı var dimi ama.bide önemli bir nokta başaracagına kesin inanman lazım canım,inanmadan asla olmaz.böyle ne işe yararım veya ben bu işinde altından kalkamam ve herkes yadırgayacak diye düşünürsen baştan 1-0 durumuma düşmüş kendine yenilmiş hayata yenilmiş olursun..neden başarmayasın ki aklın var saglıgın yerinde..hadi tatlım kendine gel ve pozitif düşün artık..çookk çookk öpüyorum seni canım benim...hayırlı ramazanlar dilerim.:1hug:

canım herkeste zaman zaman olan bi durum bu yerimseniben
lütfen bu kadar kendini yıpratma.Allahın izniyle sende bir yol tutarsın kendine.bu kadar küçük yaşta dert etme bunları.yerimseniben
hayatın keyfini çıkara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…