kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

seninki yine iyi dayanmış benimki ikinci çalışmada bozulmuştu senin suçun değil canım o ne markaydı
bu arada hoşgeldin yani arkadaş bulmuşsun

zeliha bunu beğendi

A.s Teşekkürler ben kendi adıma iyiyim sen nasılsın
garantisi dolmamıssa sorun etmeyin tamirini yaaprlar fazla geldi herhalde malzemeler içine zorlamiştir ondan yanmıstır

Eşin ne iş yapiyordu canım haftasonları izinlimi

canım pazar tüm gün cumartesi yarım gün izinli
kocam elektronik güvenlik sistemlerini kurup takibini yapan bi firmada bölüm sorumlusu
yalnız ne iş oluyor o dersen bende inan senelerdir anlayamadım

markası simbo ise arayın müşteri hizmeylerini sorunu anlatın yenisiyle degişim bile yaapbilirler bi tanıdıgımın olmustu yenisini yollamişlardı

seninki yine iyi dayanmış benimki ikinci çalışmada bozulmuştu senin suçun değil canım o ne markaydı
bu arada hoşgeldin yani arkadaş bulmuşsun

braun iyiydi aslında aman napıym uffff.özlettin kendini dende haa bi daha bırakma öyle yaa ((((((((((((((evet aşkısı dün yeni arkadaşlar geldi akşam belki yine gelirler sen olmadığın için ben ev sahipliği yaptım.zelişte sağolsun ekti bizi.iyisin demi sen hastane işini dün sordum galiba msjmı görmedin kendine dikkat et lütfen.bide kocaman öptüm seni:)))))))))))))))))

kızlar ben kaçıyorum yemek yapmam lazım kocm gelir birazda öpüyorum sizi akşam görüşürüz:)

canım bi kaç mesaj önce yazdım hastaneyide okumadın heralde bi poşet ilaç verdiler işte boşver hadi yap kocana yemek son dakkaya bırakmışsın belliki kolay gelsin afiyet olsun bu arada ne yapccan bi desen bizde bilsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…