kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım şiir yazmak mağrifettir sanattır ve sanatçı insanın ruhu berraktır.şiir yazmaya cesaraet etmen bile çok güzel bu düşünceye sahip olduğun için eminim güzeldir dedim yani seni şimartmak için veyada tabiri caizse atmadım kafadan:)))))))))))aşkısı

anladım canım ben iyiyi benim yüzüm güldü kayınvalidemden benimbüyük ablamın yüzü gülmedi tatlım ya

kızlar kocanızda sevgilinizde ve yada etrafınızdaki kişilerde hoşunuza gitmeyen hareketler neler hadi biraz anlatalım.benim eşimin bezen çok umursuz olması sinirimi bozuyor hadi bakalıum

kızlar kocanızda sevgilinizde ve yada etrafınızdaki kişilerde hoşunuza gitmeyen hareketler neler hadi biraz anlatalım.benim eşimin bezen çok umursuz olması sinirimi bozuyor hadi bakalıum

bende bir insanın yapmacık olmasından nefret ederim yüzüne gülüp de hissettiklerini arkasından başkalarına anlatmasından nefret ederim benimkide bazen gıcık olabiliyor malesef

Mesela sevgilimin çok çabuk en küçük bişeye bile sinirlenmesine sinir oluyorum. Allahtan eskiye göre daha sakin davranıyor.

Mesela sevgilimin çok çabuk en küçük bişeye bile sinirlenmesine sinir oluyorum. Allahtan eskiye göre daha sakin davranıyor.

ya bu erkekler hepmi aynı olur benimkide arada bi evhamlanıyor iki surat asıyorum hiç dayanamıyor hemen kuzu kuzu geri geliyor kollarıma:))))))))))ha ha hayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

X