kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım zelişim ya seninle yine sohbet edemiycem
eşimin şirket telefonu susmaksızın çalıyor
uyandırayım bari yazık adam azcık yatmıştı ama
öptüm seni şimdilik

canım zelişim ya seninle yine sohbet edemiycem
eşimin şirket telefonu susmaksızın çalıyor
uyandırayım bari yazık adam azcık yatmıştı ama
öptüm seni şimdilik
tamm canm kalpler bir olsun illaki brbrmzn mesajlarnı görüp konşmaya devam edioruzzz :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
akşamları çok sıvı al canım bence yoksa enerjinde düşer
,şimdilik hoşçakal tatlım

çok su içorumm amaaaa . kndne ii bak canmmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

çok teşekkür ederim canım iyi şükür şimdi işi bitince gitmek istedi annemlere gitti şimdilik birazda orada kalacak
evet canım senden abiyeler bekliyorum
çok zevkli koyduklarının hepsi yalnız
teşekkürler sana:KK16::KK16::KK16::KK16:
AH canımm teşekkur ederım zevkımı begendıgın için tam bı yerlesyım evıme çokkk şirin bı ev tuttum :))))) daha da özenle secıp koyucam:KK6::KK6:

AH canımm teşekkur ederım zevkımı begendıgın için tam bı yerlesyım evıme çokkk şirin bı ev tuttum :))))) daha da özenle secıp koyucam:KK6::KK6:

canım benim yeni evinde huzurun bol olsun inşallah
bahçelimi canım evin
tabi canım sen bitir işlerini beklerim yeni modeller
bu arada eşinin memleketine mi tayinin çıkmış oldu canım varmı yakında akrabalar filan

tamm canm kalpler bir olsun illaki brbrmzn mesajlarnı görüp konşmaya devam edioruzzz :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

çok su içorumm amaaaa . kndne ii bak canmmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

tabiki canım konuşcaz doğru düzgün bir araya gelemedik ama neyse
senin okul ne vakit başlıyor canım
bu arada sen okula nasıl gidiyorsun yani ev filanmı tuttun nasıl oldu canım hep soracağım unutuyorum ya

tabiki canım konuşcaz doğru düzgün bir araya gelemedik ama neyse
senin okul ne vakit başlıyor canım
bu arada sen okula nasıl gidiyorsun yani ev filanmı tuttun nasıl oldu canım hep soracağım unutuyorum ya

ben zaten şehrmde kazandm canm :KK70: okulum daaaaa 15 eylülde açılıomuş die duyduum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım benim yeni evinde huzurun bol olsun inşallah
bahçelimi canım evin
tabi canım sen bitir işlerini beklerim yeni modeller
bu arada eşinin memleketine mi tayinin çıkmış oldu canım varmı yakında akrabalar filan
evet canım eşimin memleketıne tayın çıktı akraba mı arıyosunnn kum tanesı gıbı bakalım ev bahcelı degıl ama sayılır teras kat bıraz kucuk ama hep hayalımdekı ev önu asla kapanmaz manzara süper yanı sabırsızlanıorum evıme tasınmak ıcın bugun turkselden sınırsız ınternet aldım bağlanamama sorunum kalmadı :KK53::KK53::KK53:yenı abıyeler de koydum canım musaıt olunca bakarsın :KK16::KK16::KK16:

evet canım eşimin memleketıne tayın çıktı akraba mı arıyosunnn kum tanesı gıbı bakalım ev bahcelı degıl ama sayılır teras kat bıraz kucuk ama hep hayalımdekı ev önu asla kapanmaz manzara süper yanı sabırsızlanıorum evıme tasınmak ıcın bugun turkselden sınırsız ınternet aldım bağlanamama sorunum kalmadı :KK53::KK53::KK53:yenı abıyeler de koydum canım musaıt olunca bakarsın :KK16::KK16::KK16:

akraba iydir aslında tabi fitneci değillerse canım
burada eşimin çok akrabası var ve hepsiylede şükür iyi geçiniriz severler beni
sende iyi olursun nşallah
evini sevmişsin belli huzur ve sağlıkla otur inşallah
bebeğğin çok güzel günler görsün o evde
abiyelere bakarım birazdan ilgin için çok sağol
bu arada sordummu yoksa unuttummu bilmiyorum ama senin kuzunun cinsiyeti bellimi canım

akraba iydir aslında tabi fitneci değillerse canım
burada eşimin çok akrabası var ve hepsiylede şükür iyi geçiniriz severler beni
sende iyi olursun nşallah
evini sevmişsin belli huzur ve sağlıkla otur inşallah
bebeğğin çok güzel günler görsün o evde
abiyelere bakarım birazdan ilgin için çok sağol
bu arada sordummu yoksa unuttummu bilmiyorum ama senin kuzunun cinsiyeti bellimi canım
canım bildiim kadarıyla pek fitneci yok aralarında iyiler bana karsı kv yı başta sevmedı benı tabı bende onu ama şimdi sevıo benı bıde ben bıraz şımarıgım galıba ılk gelınım kaprısım çekılıo şimdilik tabııı bı yere kadar :KK1::KK1: şaka biyana bıtane görumcem var pek haz etmıo benden onun da çocuuu çok yaramaz onu sevmıorum pek dıye alınıo ama oyle ciddi bişeyler yok diğer uzak akrabalar zaten kötülerse de bugune kadar hep iyi davrandılar inşallah bu gunden sora da oyle olur ama artık ben de buralıyım benım de uyumlu olmam lazım başka türlü olmaz :KK53::KK53::KK53:benım kuzumun cinsıyetı bellı değil teyzası daha 11. haftaya bugun girdik ama ben rüyamda erkek dıye gördum ama hayırlısı canım örendıım anda solerım

canım bildiim kadarıyla pek fitneci yok aralarında iyiler bana karsı kv yı başta sevmedı benı tabı bende onu ama şimdi sevıo benı bıde ben bıraz şımarıgım galıba ılk gelınım kaprısım çekılıo şimdilik tabııı bı yere kadar :KK1::KK1: şaka biyana bıtane görumcem var pek haz etmıo benden onun da çocuuu çok yaramaz onu sevmıorum pek dıye alınıo ama oyle ciddi bişeyler yok diğer uzak akrabalar zaten kötülerse de bugune kadar hep iyi davrandılar inşallah bu gunden sora da oyle olur ama artık ben de buralıyım benım de uyumlu olmam lazım başka türlü olmaz :KK53::KK53::KK53:benım kuzumun cinsıyetı bellı değil teyzası daha 11. haftaya bugun girdik ama ben rüyamda erkek dıye gördum ama hayırlısı canım örendıım anda solerım

canım ben evlendim evleneli kaynanamlarla dip dibeyim
görüşmediğimiz gün daha olmadı desem inanırmısın
arada ufak şeyler oluyor ama genelde iyiyiz tabi bende idare ediyorum biraz
kayınpederim çok sevecendir zaten babacım desen hemen erir yağları
kaynım avukat işinde gücünde biri zaten uyumludur oda abla kardeş gibiyiz
şimdi nişanlandı geziyor bol bol
kaynanamda iyidir aslında ama biraz ayrımcılık yapar bazen eşim büyük olduğundan ses çıkarmaz
kaynımı daha çok tutar genelde
ama yinede iyidir işte idare ediyoruz
yarışmacı arkadaşlara başarılar diyesim geldi
özgeçmişimi yazdım
sende anne baba varmı canım sağdırlar umarım kardeş filan

canım sen bana yeni abiyeler koydum demişin ama ben göremedim nedense canım ya

X