kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

zeliş ya eşim geldi biyere gitmem lazım acil
ev alıcazda canım onu bakıcaz
çok afedersin
mutlaka konuşalım yine olurmu öptüm

Slm arkadslar her ne kadar topık nedır anlamasam ve 25 mesajı doldurmaya ugrassamda burası ılgımı cektı bu topıge aıt olabılırmıyım lutfen benıde aranıza alınnnnnnnn , yarın amelıyatım var sabah berı burda amelıyat hakkında yenıden bı seyler okuyop moral bulmaya calısıyorum ırılerının amelıyat resımlerını goreyım dıyorum ama su 25 mesaj varya ufffffffff son bı tane kaldı bırı cevap versınde onuda yazayım yoruldum artıkk hhhhhhhhhh

Slm arkadslar her ne kadar topık nedır anlamasam ve 25 mesajı doldurmaya ugrassamda burası ılgımı cektı bu topıge aıt olabılırmıyım lutfen benıde aranıza alınnnnnnnn , yarın amelıyatım var sabah berı burda amelıyat hakkında yenıden bı seyler okuyop moral bulmaya calısıyorum ırılerının amelıyat resımlerını goreyım dıyorum ama su 25 mesaj varya ufffffffff son bı tane kaldı bırı cevap versınde onuda yazayım yoruldum artıkk hhhhhhhhhh

canım burası geyik topiği işte muhabbet için yani
geçmiş olsun canım ne ameliyatı olcaksın
gel katıl canım kendini buraya ait hissedebilirsin

foruma yeni üye olupta kimseyle tanışamamış olanlar
ya da zaten üye olupta yeni üyeleri tanımak isteyenler
ya da en basiti canı geyik muhabbeti çekenler buyurun tanışalım

şuanda 3ünüde hissediyor durumdayım daha yeni mesajlarımı bugün attım çok canım sıkılıyo geyik muhabbeti yapalım tanışalım merhabaaa

ne olsun canım işte ya aynı
bir komşunun yasini var az sonra oraya gidecemde gitmeden bakıyım dedim
ev bakıyoruz bir yandan da
bulamadık henüz ama

şu kendiliğinden hemen hamile kalanlara çok özeniorum haa:26::26::26:
hımm git canı hem duada edersin hepimiz için
ev içinde bak gör en sonunda en güzelini bulacaksın vee o ev sana şans getirecek inş

şu kendiliğinden hemen hamile kalanlara çok özeniorum haa:26::26::26:
hımm git canı hem duada edersin hepimiz için
ev içinde bak gör en sonunda en güzelini bulacaksın vee o ev sana şans getirecek inş

herkesin bir sınavı var canım işte bizimkide evlattan yana olacakmış belliki
nasip Allah isteyen herkese nasip etsin
dua ederim canım tabi ne demek
bilmiyorum ev konusunda biraz hassasız canım ya ne olur hiç tahmin edemiyorum
nasipte varsa bulur bizi elbette

X