kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

:) sevgilim benden küçük birazcıkda ben konu açıp kızların yorumunu merak ettim :)

olabilir canım bu çok doğal
en yakın arkadaşımın yakında doğum günü var
nişanlısı 3 yaş küçük ondan
hiçte bi sorun yok
sizin aranızda çokmu yaş farkı

olabilir canım bu çok doğal
en yakın arkadaşımın yakında doğum günü var
nişanlısı 3 yaş küçük ondan
hiçte bi sorun yok
sizin aranızda çokmu yaş farkı

bizimde 2 yaş ya ben bu konuya çok takılıyorum. başta yaşını bilmiyordum öğrendikten sonrada sırf yaş yüüznden vazgeçmek istemedim :) o okula 4,5 yaşında başlamış ve dönem olarak aynıyız , aynı zamanlarda üni okuduk falan. açıkcası ailemin tepkisinden çekiniyorum henü onlar bilmiyor erkek arkadaşımı ve annemin hoş karşılayacağını zannetmiyorum :2:

nasılsınız kızlar.bende diş ağrısı çekiyorum.dişim ağrıyo diye çekmiyolarda.dün mobilya bakmaya gittik orda bi tuttu allahım ölüyorum zannettim.sonra beni hemen eve götür dedim kocama.sonra eve geldik 500 mg apranax içtim yine geçmedi.sonra eşim yurtdışından rakı almıştı öyle duruyordu onu tuttum ağzımda uyuşturdu ve nihayet ağrım kesildi.ay ben namaza da başlamıştım namazda kılamadım dün.içmedim ama ne bileyim içime sinmedi işte.yarından sonra gel dedi dr bi ilaç verdi sanırım iltihap kurutucu inş kurtulurum bu ağrıdan.

iyiyim canım,sağol.Memlekete gideceğiz yarın,hazırlık yapıyordum.Gel gitleri hiç sevmiyorum aslında,bir sürü telaş.Orda olsak sadece oturmaya giderdik,ne güzel.Gurbette olunca mecbur gidiliyor işte.

Buyur esracım yeni takılarımm..:KK34::KK34::KK34::KK34:

$04022013230.jpg $04022013238.jpg $04022013237.jpg $04022013236.jpg $04022013235.jpg $04022013234.jpg $04022013233.jpg $04022013232.jpg $04022013231.jpg $04022013239.jpg

vaaaayy vaaaaayyy vaaaaayyyy
başka bişey diyemiyorum ya
valla canım 10 numara olmuş hepsi bayıldm
ama gri olan kolye ayrı güzel ya ellerine sağlık
çok emek vermişsin
sarı bileklikte harika olmuş
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

vaaaayy vaaaaayyy vaaaaayyyy
başka bişey diyemiyorum ya
valla canım 10 numara olmuş hepsi bayıldm
ama gri olan kolye ayrı güzel ya ellerine sağlık
çok emek vermişsin
sarı bileklikte harika olmuş
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

utandırıyosun beni canım yaa ilk başladığım zaman bakıyorum bide şimdi ben bile kendime inanamıyorumm..:KK1::KK1:
evt cnm gri güzel duruyo gerçekten.:KK16:
o sarı bilekliğede kaç günümü verdim valla ama hasır altın giibi duruyoo:KK34::KK34:
bende beğeniyorumm..:KK31::KK31:
sağol cnmm tekrardann ..beğenmenmenize sevindim kızlar..:KK54::KK54::KK54::KK54:

utandırıyosun beni canım yaa ilk başladığım zaman bakıyorum bide şimdi ben bile kendime inanamıyorumm..:KK1::KK1:
evt cnm gri güzel duruyo gerçekten.:KK16:
o sarı bilekliğede kaç günümü verdim valla ama hasır altın giibi duruyoo:KK34::KK34:
bende beğeniyorumm..:KK31::KK31:
sağol cnmm tekrardann ..beğenmenmenize sevindim kızlar..:KK54::KK54::KK54::KK54:

iilahi ne utanması
emek vermişsin harike şeyler yapmışsın ellerin dert görmesin
yaptıkça paylaş lütfen
ben pek takı takamıyorum bunalıyorum ama bakmayı çok seviyorum
seninkiler el yapımı olarak gördüğüm en güzel takılardan
:KK16::KK16::KK16::KK16:

iilahi ne utanması
emek vermişsin harike şeyler yapmışsın ellerin dert görmesin
yaptıkça paylaş lütfen
ben pek takı takamıyorum bunalıyorum ama bakmayı çok seviyorum
seninkiler el yapımı olarak gördüğüm en güzel takılardan
:KK16::KK16::KK16::KK16:

canımya diyosun ya 10 numara ondan utanıyorum :KK17:
bende pek sevmiyorum hiç takmam hatta takıları götürdüğüm yerlerde diyolarki
hani takı yapıyosun ama sende bitane yok taktığın :KK1:
cnm dışarda o hazır aparatlarla o kadar çok takı varki onları bende yapıyorum
ama bunlar el emeği gerçekten onlardan farklı yanii
bende yaptıkça mutlu oluyorum artık iyice alıştımm..:KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:

nasılsınız kızlar özledim valla sizi uzun zamandır giremiyorum.kociş evde.hiç işim bitmiyo ya hergün farklı yemek yapıyorum çok obur kocam ve çok dağınık.bi taraftanda kızım oyuncaklarını dağıtıyo.salonda oturuyorum kızımda oyuncaklarını odadan getiriyo dağıtıyo ve asla toplamıyo.ben götürüyorum o getiriyo.işte böle bu aralar baya yoğunum sizde ne var?

buralarda kimseler kalmamış ya ne oldu nereye gittiniz kızlar.esraaa nerelerdesin?

X