kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

arkadaşlar bu arada sayfalar fazla ilerlediği için herkese cevap yazamamış olabilirim lütfen ksura bakmayın takılın gitsin işte ya

bende iyi cnmm burda nasıl hızlı ilerliyo sayfalarrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ayyyyyyyyyy ne kadar büyüksün cnmm yaa kaç yaşındaysınn 30 muu
cemremde 30 du galiba..
ben 28
diğer arkadaşların yaşını bilmiyorum ama sen bildiğin için en büyük benim diyosunnn

allah iylik versin bacım..
valla biz böle toplaştıkmı k.k kafayı yiyooo birazdan ağırlaşmaya başlar bizim cenemiz yüzünden :KK9::KK9::KK9:

ahanda filizi göremiyorum varya o yine başka topiğe kaçmadıysa ne oluyum hep iki topiği birden idare ediyor nasıl beceriyorsa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iyiyim bitanem yuyuyor şuan oda iyi allaha şükür bizde gün geziyoruz akrabalarla canım sen nasılsın senide özledim esram yaa:nazar:

allah iylik versin bacım bende özledim hepinizi yaa..:KK16::KK16:
uyuyomu demek tosuncuk öp benim yerime..:KK54:
gez toz kız napıcan keyfine bak :KK34::KK34:

maşallah canım ona yerim onu ben daha çok gençsin sen ya ondan unutmuşum:KK1::KK1::KK1:

aksi olamazdı zaten aşk olsun 30 lu yaşı neden sorun edi,yorsun 30 lu yaş çok güzel bende hem olgun yaş tam kadın yaşı bitanesi senin yaşın en güzel yaşş keşke aynı memlekette olsaydıkk sen ayrı yerde ben ayrı yerde

iyiyim bitanem yuyuyor şuan oda iyi allaha şükür bizde gün geziyoruz akrabalarla canım sen nasılsın senide özledim esram yaa:nazar:

maşallah canım ona yerim onu ben daha çok gençsin sen ya ondan unutmuşum:KK1::KK1::KK1:

aksi olamazdı zaten aşk olsun 30 lu yaşı neden sorun edi,yorsun 30 lu yaş çok güzel bende hem olgun yaş tam kadın yaşı bitanesi senin yaşın en güzel yaşş keşke aynı memlekette olsaydıkk sen ayrı yerde ben ayrı yerde

saol canım.. evet esram hep öle dua ediyoruz rabim şifa verir inş..

amin canım ya çok zor cidden geçen yyıl yine hastamız vardı onu kaybettik ondan önceki yılda eşim yine başka kuzuni hastaydı onuda kaybettik bizle akrandı oda
hayat acı tatlı devam etmek zorunda
sağlığımız en büyük hazinemiz aslında kıymetini bilemiyoruz ama

aksi olamazdı zaten aşk olsun 30 lu yaşı neden sorun edi,yorsun 30 lu yaş çok güzel bende hem olgun yaş tam kadın yaşı bitanesi senin yaşın en güzel yaşş keşke aynı memlekette olsaydıkk sen ayrı yerde ben ayrı yerde:KK24:

aksi olamazdı zaten aşk olsun 30 lu yaşı neden sorun edi,yorsun 30 lu yaş çok güzel bende hem olgun yaş tam kadın yaşı bitanesi senin yaşın en güzel yaşş keşke aynı memlekette olsaydıkk sen ayrı yerde ben ayrı yerde:KK24:

X