kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

kızlar ii kaynatmışsınız
flzask eşim evdeydi bugün ondan giremedim buraya
esra cnm ben 30 yaşındayım
evet kızlar inş bi dahaki sefere denk geliriz bende sizlerle muhabbet etmek çokk isterim:KK16:

kızlar ii kaynatmışsınız
evet kızlar inş bi dahaki sefere denk geliriz bende sizlerle muhabbet etmek çokk isterim:KK16:

evt cnm öyle oldu biraz:KK17:
kulaklarınıda çınlattım :KK1::KK1:
demek enişte evdeydi bugünnn:KK34:
hemen hissettim burda olduğunugeldim cnmm ama yetişemedimm galibaa:KK19:

kızlar ii kaynatmışsınız

canım bende 30 yaşındayım ya aynıyız hadi gelin işiniz yoksa

Ben geldim de cemrem gitmiş galibaa
eşin geldimi cnm benimki geldi yemeğimizi yeni yedikk..
hemen koştum buraya.:KK1::KK1::KK1:
off çok yemişim karnım kocaman olduuu:KK17:

canım aynen geldi eşim yemek yedik biraz rahatsız kendisi uzandı yemekte ne vardı canım bu arada

canım aynen geldi eşim yemek yedik biraz rahatsız kendisi uzandı yemekte ne vardı canım bu arada

Geçmiş olsun cnmmm..
yemekte dün yapmıştım çorba patates yemeği ve pilav şimdi biti onlar yarın yine ne yapıcam derdi varrrrr:KK19:
sende ne vardııı:KK34:

Geçmiş olsun cnmmm..
yemekte dün yapmıştım çorba patates yemeği ve pilav şimdi biti onlar yarın yine ne yapıcam derdi varrrrr:KK19:
sende ne vardııı:KK34:

canım bende çorba barbunya pilav salata vardı ama yarının derdi aynı sen gibi bani şidden germeye başladı
varmı aklında bişey yarına senden tüyo alsam:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

canım bende çorba barbunya pilav salata vardı ama yarının derdi aynı sen gibi bani şidden germeye başladı
varmı aklında bişey yarına senden tüyo alsam:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Canım dün kurstan gelince aslında karnıbahar yapıcaktım ama oda biraz okuyoya
arkadaşım gelicek diye yapmadım ev kokmasınn..
patates yemeğini yapmıştım ama yarın yaparımm herhalde ama yarında bi arkadaş gelicek neyse o gidin ce yaparımm artık..başka sebzem yok evde yada gidip marketten biraz sebze alıp yapıcamm.. sinir bişey yaa ne yapıcağını bilirsen kolayda insan şaşırıyo hergün ne yapıcam diyee
bu arada ben severim barbunyayı eşim sevmiyoo çok yapamıyorumm..:KK19:

Canım dün kurstan gelince aslında karnıbahar yapıcaktım ama oda biraz okuyoya
arkadaşım gelicek diye yapmadım ev kokmasınn..
patates yemeğini yapmıştım ama yarın yaparımm herhalde ama yarında bi arkadaş gelicek neyse o gidin ce yaparımm artık..başka sebzem yok evde yada gidip marketten biraz sebze alıp yapıcamm.. sinir bişey yaa ne yapıcağını bilirsen kolayda insan şaşırıyo hergün ne yapıcam diyee
bu arada ben severim barbunyayı eşim sevmiyoo çok yapamıyorumm..:KK19:

gel o zaman canım var daha barbunya yeriz:KK1::KK1::KK1:
evet ne yapcam derdi var yarın bizim pazar var bende bakar bişeyler alırım artık bende karnıbaharı severim eşimde sever Allahtan
cidden yemek seçmek zor ya

esracım hoşgeldin cnm:KK34:
aaaaaaaaa gitmişşş gene tutturamadım;(

Son düzenleme:
topğe yazmışın eksikleri ben tamamlarım diye fazla okuma bi kişininki filiz okurum diye senden önce yazmış çünkü bak öyle oku tamam mı

X