kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

çok haklısınız normalde bende siz gibi metanetliydim ama nedennse son günlerde çok hassasım çatacak yer arıyorum eşime sürekli bağırıp kızıyorum ağlıyorum bilemiyorum neden ama sanırım depresyondayım

kuzum yaa yapma eşinede yazık üzerine gitme moralimizi yüksek tutmak gerek ne olur sıkma kendini yoksa daha kötü olur ALLAHA şükür daha yolun başındayız sabretmek gerek

kuzum yaa yapma eşinede yazık üzerine gitme moralimizi yüksek tutmak gerek ne olur sıkma kendini yoksa daha kötü olur ALLAHA şükür daha yolun başındayız sabretmek gerek

tabiki sabretmek gerek canım yalnız işte bu ara hassasım bende biraz neyse bakalım oktor ne dicek sana
maliyet çok yüksekmi canım

tabiki sabretmek gerek canım yalnız işte bu ara hassasım bende biraz neyse bakalım oktor ne dicek sana
maliyet çok yüksekmi canım

muayne ücreti 150 tl yüksek baya bakalım ayrıntılı araştrym hayırlısı parayı geçtim artık hayırlısyla bi bebişlerimz gelse inşallah:KK52:

muayne ücreti 150 tl yüksek baya bakalım ayrıntılı araştrym hayırlısı parayı geçtim artık hayırlısyla bi bebişlerimz gelse inşallah:KK52:

inşallah canım ya benimde katıldığım dua topiği vr bebek isteyenler için katılmak istemezmisin sende canım

X