kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

yazmalarından anladım birde o topiklere bakıyorsunda ondan sordum nereni yaptırcan canım

evet tatlım araştırıyorum karar vermek çok zor sonuçta ameliyat bilgi ediniyorum nelerle karşılaşabilirim araştırıyorum :126:
burnumu yaptırmıyı düşünüyorum

evet tatlım araştırıyorum karar vermek çok zor sonuçta ameliyat bilgi ediniyorum nelerle karşılaşabilirim araştırıyorum :126:
burnumu yaptırmıyı düşünüyorum

hımmm anladım canım tabiki varsa niyetin iyi araştırmalısın katılıyorum hayırlısı artık
ben kaçsam ayıp olurmu canım sana başım pek iyi değilde aslında senle muhabbeti seviyorum ama .....

hımmm anladım canım tabiki varsa niyetin iyi araştırmalısın katılıyorum hayırlısı artık
ben kaçsam ayıp olurmu canım sana başım pek iyi değilde aslında senle muhabbeti seviyorum ama .....

evet tatlım araştırıyorum ileride göğüslerimide yaptırıcam bi doğum yapayım öyle diyorum doktor kandırırsa belki ikiside olmayı düşünüyorum bakalım

senin neyin var ki canım tabi iyi değilsen tutmuyayım seni :26:

anladım canım ya ama bence çok güzelsin inanki ihtiyacın yok
başım ağrıyor canım benim azcık ama artacak gibi o yüzden kaçıyorum canım çok öptüm seni

anladım canım ya ama bence çok güzelsin inanki ihtiyacın yok
başım ağrıyor canım benim azcık ama artacak gibi o yüzden kaçıyorum canım çok öptüm seni

teşekkürler tatlım..

tamam canım geçmiş olsun iyi geceler görüşürüz yine bb..

gunaydın hatunlar bn geldım ... ozledım sızı ya ... kac gundur gorusemıyoruz bnm sınavlar yuzunden ...

gunaydın hatunlar nabersınız sabahlarıda ugrayın ya benı yanlız bırakmayınnn

kızlar bu ara biraz işlerim var.ama siz topiği yalnız bırakmayın takılın.çok öpüyorum hepinizi.hoşçakalın

naber canlar ya ben yokum diyee topiğe uğrayanda olmuyor sanırım az kaldı canlar ya biraz iyileşiyim çoook muhabbetler edecez daha çok öptüm sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…