kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

demin benım yzuumdenmı yazmıssın inankı senı ılk defa görüyorum burda yanı kişisel kımseye demedım sadece sohbet konusu bi tuhafgeldıde ondan dedım

bi aksilik olmus
zatenn yazdim ben baska yerde olani burda konusmak dogru degil die
ama bende bu aksam yeni geldim buraya..
:26:

afıyet olsun hepimizi gazagetırdın akşam baya çay demleyip içen olmuştur burdakı evlılerden :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK9::KK9:

ay alemsin kız. :KK9::KK9::KK9: walla alay konunuz olucam artık yaaa:KK17::KK9::KK9::KK9:
sizede afiyet olsun..
şimdide gerçek çay içiyoz olmazsa olmazım çaaaaaaaaaaayyyyyyy çok sewiyorum ya.. :KK39::nazar::KK16:

napiiimm dolaniuorum....:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:[/QUOTE]

iyi yapıyon canım :KK34:
ee tanıt bakalım kendini biraz? ben esra, evliyim ankaradanım :KK42:

ay alemsin kız. :KK9::KK9::KK9: walla alay konunuz olucam artık yaaa:KK17::KK9::KK9::KK9:
sizede afiyet olsun..
şimdide gerçek çay içiyoz olmazsa olmazım çaaaaaaaaaaayyyyyyy çok sewiyorum ya.. :KK39::nazar::KK16:
afiyet olsun cnm
evet canım bozuktu ama iyiyim şimdi kafa dağıtıyorum burada senden ne haber konuşamadık 2 gündür doğru düzgün:KK31:

gebelek akşam netım gıttı anıden çıktım ii geceler dıyeemdım kusura bakma fatmayada dıyemedım:KK17::KK17::KK17::KK17:

evet canım bozuktu ama iyiyim şimdi kafa dağıtıyorum burada senden ne haber konuşamadık 2 gündür doğru düzgün:KK31:

iyi ol tabi tatlım sıkma canını hiçbirşey için emi :KK20:
ewet ya konuşamadık haftasonu eşim ewde oluyo pek takılamıyorum hep onunla ilgilenmemi istiyor.. :KK19:

iyi yapıyon canım :KK34:
ee tanıt bakalım kendini biraz? ben esra, evliyim ankaradanım :KK42:

:KK1: tanıtmıştım ne çabuk unuttun esroş:KK1: silifkeli gülay ben üni öğrencisi:KK1: senin topikte konuştuk ya hanii:KK31:[/QUOTE]

kız ben sana demedim unuturmuyum seni :KK1: :KK9::KK9::KK9:
fatma arkadaşımıza dedim..

dritaaa
hoss geldin
nadianin burda yazdigini sinir bozucuda yazmakla ayni suca ortak oldun canim benim:26:
keske yazmasaydin
simdi onu nadia gorecek yine gerileck
hem ordan biri hem nadia yine banlanacak
en iyisi karismamak:KK51::KK50:

X