kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

gitmek istemiyorum neden gideyim ki canım hem kaç gündür evdeyim bunaldım başkalarıyla olmak zorunda değilim
sinirlendirdi beni

doğrusu hak verdim bu kez sana canım sen hafta sonunu bekledin çıkmak için başbaşa olmalıydınız ama eşinde art niyetle yapmamıştır ya

merhabaaa iyi aksamlarrr bende katiliyim sizee :)

adasim nasilsin bak yine buldum seni :))))))))))))0 kocisii ise gonderdimmmmmmm tekim bu gecee ve yarin gece :) sohbet edelim canim SIKILIOOO :)

gitmek istemiyorum neden gideyim ki canım hem kaç gündür evdeyim bunaldım başkalarıyla olmak zorunda değilim
sinirlendirdi beni

sen bılırsın tatlım evının ıcıne bız karısamayız ...
ben sana bısey sormustum bgn

adasim nasilsin bak yine buldum seni :))))))))))))0 kocisii ise gonderdimmmmmmm tekim bu gecee ve yarin gece :) sohbet edelim canim SIKILIOOO :)

hosgeldınnn sende dal hemen sohbete

gel canım ya katıl hmen ne demek hoşgeldin

HEMEN Daliyorum :) benim kocada bu aralar ev kusu olduu cikalim diyorum yok diyooo surekli uyuyoo bende kustum :)

anammmmmmmm adaşım gelmiş
napıyosun canım çok özledim kız seni geçen gün kulaklarını çınlattık senin

:))))0 iyim bebisim sen napiyon bende ozledim bebisss nasil cinlattiniz bakemmmm anlat

dün msn den hazalla konuştuk seni sordu onunla çınlattık kulaklarını
evlendimi falan diye sordu evet dedim resim bile attı bana hazalda düğün resimleri attı bana baya sohbet ettik bir sürü yeni gelin çok komikti sohbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…