kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

nıye kız :KK52::KK52::KK52:
kıloları sıkıntı yapma aslan gbı oglun varmıs daha ne ıstıyon

yapmıyorum cnm eşim memnun o beğenıyo daa ne olsun ama sağlık açısından kılo ıyı değil ama oğlum benı çok yoruyoo zamanla verırım inşallah hamıleliğimde okadar kılo almadım sonrasında süt olsun derken abarttım

yemek yapmam gerekiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gııııııııııııııııııttttttttttttttttttttttttt yaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppppppppp :KK60::KK60:
bızde bıraz kurufasulye var gonderımmı :)

aman takma canım ya ben dede var vazla ancak pek sorun etmiyorum çok ilaç alıyorum o yüzden veremiyorum

yapmıyorum cnm eşim memnun o beğenıyo daa ne olsun ama sağlık açısından kılo ıyı değil ama oğlum benı çok yoruyoo zamanla verırım inşallah hamıleliğimde okadar kılo almadım sonrasında süt olsun derken abarttım

bende ılaclar sayesınde duba gbı oldum yıne ama olsun kendımı sevıyorum :KK12:

gııııııııııııııııııttttttttttttttttttttttttt yaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppppppppppppppppppp :KK60::KK60:
bızde bıraz kurufasulye var gonderımmı :)

bızdede kuru vardı çok şükür eşim yidi yidi akşamdan beri bitirdi yemeklerı kayınvalıdem yapıyor bu arada ben olsam yaz gunu yapmam kuru

bızdede kuru vardı çok şükür eşim yidi yidi akşamdan beri bitirdi yemeklerı kayınvalıdem yapıyor bu arada ben olsam yaz gunu yapmam kuru

degısıklık olsun dıye yaptım bnde kız hep kuru seyler yıyoruz ıste mıdemız agrıyo sonra

herkes gdıyo ya bn ne olcam sımdı kendımı bır derdım var a mı atsam

X