kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

tamam canım sağolasın teşekkürler
ama kalmamışsa önemli değil
bayramda ailenin yanına gitme planın var sanırım

evet canım bayram gelsin diye sabırsızlanıyorum hatta 10 gün tatil kenileşsin hemen biletlerimizi alıcaz eşimle :KK16:
ben burda gerçekten çok zorlanıyorum kendimi tutmaya çalışıyorum biraz zaman veriyorum ama bakalım :26:

evet canım bayram gelsin diye sabırsızlanıyorum hatta 10 gün tatil kenileşsin hemen biletlerimizi alıcaz eşimle :KK16:
ben burda gerçekten çok zorlanıyorum kendimi tutmaya çalışıyorum biraz zaman veriyorum ama bakalım :26:

anlıyorum canım ancak insan doğduğu yerde değil doyduğu yerde yaşamaya mecbur oluyor
bende özlüyorum memleketimi ama çok sık gidemiyoruz işte

nadia avatarın süper oldu bence kafanı dınle evlenıp napçan zaten tecrube etmişsin hangısı daha iyi söle bakam

aynen canım ama hayatında bırının olması guzel bırsey tabıkı dogru zamanda suan ıstemıyorum zaten ... tesekkur ederım bu araada

anlıyorum canım ancak insan doğduğu yerde değil doyduğu yerde yaşamaya mecbur oluyor
bende özlüyorum memleketimi ama çok sık gidemiyoruz işte

valla öylede nasıl cesaret ettim evlendim buralara geldim hayret ediyorum kendime sanki olaylar planlanmış bende kuralına göre oynadım gibi hissediyorum :26:

valla öylede nasıl cesaret ettim evlendim buralara geldim hayret ediyorum kendime sanki olaylar planlanmış bende kuralına göre oynadım gibi hissediyorum :26:

kısmetten öte yyol yok derler bizim buralarda canım işte kısmet diyelim bizde

cnm okadar abartıp gözünde buyutme yaşın tam evlılık yası ben 18de evlendıydım bide millet tee yurt dışına gıdıyo 5 yıl gelemıyo kendını doldurma öle mutluysan 1 senecıkten ne olur bence kendı düzenını yaşamanın tadına var eşinin ailesıne yakın olsan şimdi ayy bide öle düşün

X