kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

walla fırında sebzeli et yaparım bide meyhane pilawı salata karpuz.. yetmezmi. ?
yemek konusunda hızlıyımdır 1 saatte hallederim hepsini :KK76:
bayramımızda iyi geçti esram senin ?

ohoo maşalah canım ya ççok güzel valla menü bu meyhane pilavı tam olarak nedir merak ettim canım belki biliyorumdurda adı değişiktir
bizdede bayram iyiydi canım ya işte her zamanki şeyler diyelim ziyaret filan

hııımmm çok güzel çıkmış biraz resim falan paylaşsaydı keşke düğününden, bakardık..
ayy ne meraklıyım ya :KK1:

evet güzel kız canım dün paylaşmıştı eşiyle fian baktım ben albümü kalırmış sora
Allah ayırmasıın güzel bi çift sende resim paylaşsana canım ya düğünden filan bende seni merak ettim

ohoo maşalah canım ya ççok güzel valla menü bu meyhane pilavı tam olarak nedir merak ettim canım belki biliyorumdurda adı değişiktir
bizdede bayram iyiydi canım ya işte her zamanki şeyler diyelim ziyaret filan

canım asortik adı meyhane pilawı, bildiğin sebzeli bulgur :KK9::KK9:
evet canım herzamanki gibi klasik bir bayramdı.. :KK14:

evet güzel kız canım dün paylaşmıştı eşiyle fian baktım ben albümü kalırmış sora
Allah ayırmasıın güzel bi çift sende resim paylaşsana canım ya düğünden filan bende seni merak ettim

tatlım benim resimim wardı paylaşdıydımya.. ama maalesef pc'de düğün resimlerimiz yok filmlerini falan çıkartıp attıracaktı eşim hala atırıyo adam.. :KK23:

kızlar ben dalmışım muhabbete ancak kocam geliverdi adam aç bide
bana yavaştan müsade canlar yine konuşalım esra bu arada resimleri unutmadım ha

kızlar ben dalmışım muhabbete ancak kocam geliverdi adam aç bide
bana yavaştan müsade canlar yine konuşalım esra bu arada resimleri unutmadım ha

tamam bebem ben paylaşırım sende paylaş ama ok.
peki tatlım bende yemağ yapıcam çıkıyorum kip. kocaman öptmm :KK54::KK54::KK54::KK54:

X