kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

[SUP][/SUP]

kötü bi gündü kocişimler kavga ettik planımız vardı onuda yapamadık kavga ettiğimiz için :KK53::KK53:

aaaa çok üzüldüm canım ama olur böyle şeyler daha yeni beraber yaşamaya başladınız doğal yani alışmanız zaman alabilir neler oldu anlatmak isttermisin

aaaa çok üzüldüm canım ama olur böyle şeyler daha yeni beraber yaşamaya başladınız doğal yani alışmanız zaman alabilir neler oldu anlatmak isttermisin
dum

yaa aslında başıma bi olay geldi önce onu anlatayım canım

ben uzun zamandır iyi değildim eşimlede aramız iyi değildi açıkcası eşim değil ben sorun çıkarıyordum hep huzursuzdum arada krizler geçiriyordum bildiğin deliricek gibi oluyordum çok kötüydüm çok ağlama krizleri geliyordu evlendikten sonra başladı hep bunlar :KK43::KK43:

bu aralar dahada çok arttı :KK52::KK52::KK52:

bayramın birinci günü aynı şey oldu hazırlandık evden çıktık ve ben yine çıdırdım deli gibi ağlıyorum kimse tutamıyor halimi görsen o topuklularla resmen tepiniyorum:KK43::KK43:

sonra olmucak böyle dedim antidepresanlara başlıyayım dedim hayır dediler :KK20:

neyse beni hocaya götürün o zman dedim ve gittik bizim orda bi köyde bayaa meşur bi hoca var gittik baktı falan neyse sana yeni büyü yapılmış dedi şu şu falan diye saydı neyse bana bi kaç yazı verdi bunları yap dedi tmm iyi kim yapmış olabilir dedi bilmiyorum dedim o zaman bakalım kim dedi iyi dedim neyse elime bi şey verdi dikkatlice bak dedi baktım ve kimi göreyim o yüz eşimin teyzesi şok oldum:KK52:

neyse o günden sonra daha iyi oldum ama daha etkileri sürüyor aramızda o yüzden çıkışlar oluyor aramızda huzurumuz bi türlü yerine gelemedi çok üzülüyorum çok :KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
ne desem bilemedim canım ya böyle şeyler bu devirde tövbe yani
eşin bu duruma kızıyormu nedir orayı anlayamadım canım
sana neden böyle şeyler yapsınlarki sevmiyorlarmı seni

ne desem bilemedim canım ya böyle şeyler bu devirde tövbe yani
eşin bu duruma kızıyormu nedir orayı anlayamadım canım
sana neden böyle şeyler yapsınlarki sevmiyorlarmı seni

eşim git yeterki iyi ol dedi gittim zaten ölcek gibi oluyordum bana huzursuz olayım diye yapılmış en sorunlu olunca eşim beni terketsin diye çok şaşırdım :KK14::KK14:

eşimin ailesiye görüşmüyoruz biz düğün günümüzü kına gecemizi herşeyimizi mafeden iğrenç bi annesi var kınskançlıktn neler yaptı bize çok zor dönemler anlattı eşim bütün bağımızı kopardı onlarla bi daha görüşmeyide düşünmüyoruz zten :KK20::KK20:

sevip sevmeme değil olay kıskanıyordu annesi bizi o yüzden yaptı herşeyi benim ailem her kononuda bize çok destek oldular onlar 1 lira bile destek olmadılar yüzden kıskandılar hep :KK22::KK22:

hımmm anladım canım ya son derece üzücü gerçekten
takma bence onları AllAHIM REVA GÖRMEZ BAK NASIL ÇIKMIŞ OLAYLAR ORTAYA PEKİ BUGÜN NELER OLDUDA EŞİNLE TARTIŞTINIZ

Son düzenleme:
hımmm anladım canım ya son derece üzücü gerçekten
takma bence onları AllAHIM REVA GÖRMEZ BAK NASIL ÇIKMIŞ OLAYLAR ORTAYA PEKİ BUGÜN NELER OLDUDA EŞİNLE TARTIŞTINIZ

dışarı çıkıcaz ben duşumu aldım hazırlanıyorum giyindim eşime olmuşmu diye sordum sonra sakız gördüm attım ağzıma sonra bi daha içeri gittim eşimin yanına bu bağarmaya başladı nasıl sakız çiğnersin diye ne olduğunu anlamadım bi anda ben altta kalımıyım ondan daha çok bağardım gittim odaya çarpttım kapıyı üstümü değiştirdim yattım :KK19::KK19:

anladım canım akıl vermek istemem sana ama senden daha tecrübeliyim 8 senedir evliyim
elbette eşin sert çıkmasa daha iyi olurmuş ama oda bazen sinirli ya da ggergin olabilir bu yüzden bazen sende alttan almalısın
eşim çok iyi insan diye bahsetmiştin fedakar aynı zamanda demiştin
her zaman anlayışlı olmaz ama daha yumuşak sorsaydın neden kızdın diye oda anlardı kırıldığını

anladım canım akıl vermek istemem sana ama senden daha tecrübeliyim 8 senedir evliyim
elbette eşin sert çıkmasa daha iyi olurmuş ama oda bazen sinirli ya da ggergin olabilir bu yüzden bazen sende alttan almalısın
eşim çok iyi insan diye bahsetmiştin fedakar aynı zamanda demiştin
her zaman anlayışlı olmaz ama daha yumuşak sorsaydın neden kızdın diye oda anlardı kırıldığını

evet eşim daha ılımlı uyumlu bn çok fenayımdır çok cadılık yaparım bi damla sudan fırtına koparırım şimdi yalan değil zaten küstüm ne yaptıysada beni dışarı çıkaramadı inadımdır :KK20::KK20::KK20:

evet eşim daha ılımlı uyumlu bn çok fenayımdır çok cadılık yaparım bi damla sudan fırtına koparırım şimdi yalan değil zaten küstüm ne yaptıysada beni dışarı çıkaramadı inadımdır :KK20::KK20::KK20:

ancak unutmaki fazla naz aşık usandırır yazıktır onada ya biraz daha ılımlı ol oda seninle huzurlu yaşamak ister
daha sonra pişman olacağın şeyler yapma
şu an hala dargınmısınız canım sorması ayıptır

ancak unutmaki fazla naz aşık usandırır yazıktır onada ya biraz daha ılımlı ol oda seninle huzurlu yaşamak ister
daha sonra pişman olacağın şeyler yapma
şu an hala dargınmısınız canım sorması ayıptır

yok canım barıştık konuştuk azıma gelene söyledim o da söyledi sonra beraber yemek yaptık yedik :KK1:

afiyet olsun canım da keşke önce daha dikkatli konuşsaydınız neyse olur böyle şeyler unut artık yokmu şimdi eşin canım nettesin sen

var canım evde oda pc de film indiriyor film izliyor arada kime yazıyorsun sen öyle diyor :KK1::KK1::KK1:

ay bende çok severim film izlemeyi ya eşimle her zaman izleriz sende eşine katılsana izlerken ayrı bir zevk veriyor
sende bana yazdığını söyle canım ya yanlış anlaşma olmasın kızmasın eşin
sen kaç yaşındaydın ebru ya unuttum da

ay bende çok severim film izlemeyi ya eşimle her zaman izleriz sende eşine katılsana izlerken ayrı bir zevk veriyor
sende bana yazdığını söyle canım ya yanlış anlaşma olmasın kızmasın eşin
sen kaç yaşındaydın ebru ya unuttum da

siteye üye olduğumu biliyor arkadaşlarım olduğunuda biliyor içi rahat :KK1::KK1:

ben çok sevmem film izleyeyim eşimdede ciddi bi arşiv var hobisidir filmler bayılır bırak bütün gün film izler :97:

ben daha hareketli olunca sıkılıyorum :1

26 dan gün alıyorum tatlım :KK1::KK1:

X