kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Hiç işim yok bugun off çok sıkıcı bir gün :KK52:

Sabah saglık ocagına gittim 3 tüp kanımı aldılar vampirmisiniz emdiniz bütün kanımı diyesim geldi :KK76:

Günaydın esroşum :21:
Ben cok iyiyim sancılarında olsa reng olduğum icin cok mutluyum bekle beni beyaz elbisem :KK16:
Sen nasıl oldun tatlim hastaydin dün gece ?:26:

valla sevindim canım ya regl olmana
beyaz elbise hiçe gidecekti yoksa ama şimdide eşin gelince uygun olmayacan :26::26::26::26::26:

sağol canı ya iyiyim şükür alışverişten geldim yoruldum inan sen nasılsın heyecan varmı

Neler aldın cok merak ettim :KK17:
Evet cok heyecanlıyım kocişim geliyor bugun hep toplantısı vardi hala toplantıda çıkınca ne zaman gelecegi dahada netleşecek sabırsızlıkla bekliyorum :KK16:

Neler aldın cok merak ettim :KK17:
Evet cok heyecanlıyım kocişim geliyor bugun hep toplantısı vardi hala toplantıda çıkınca ne zaman gelecegi dahada netleşecek sabırsızlıkla bekliyorum :KK16:

ay kıyamam canım ya sana neden gittiği yere senide götürmedi canım ya çok özlemişsin sen onu
ben bir elbise aldım canım lacivert ve çiçekli
birde beyaz bluz aldım birde krem hırka ve siyah düz bi terlik bu kadar

ay kıyamam canım ya sana neden gittiği yere senide götürmedi canım ya çok özlemişsin sen onu
ben bir elbise aldım canım lacivert ve çiçekli
birde beyaz bluz aldım birde krem hırka ve siyah düz bi terlik bu kadar

Güle güle kullan tatlim hazırsın bayrama ohh :21:

Canim o gittiğinde ev hazır degildi eşyaları falan alınmamıştı ben rahatına düşkün herseye bir kulp bulduğum icin gitmedim :KK1:

Orda isleri halletti ev hazır Kıyamam kocisime temizliği bile halletmiş ( nasil temizlik bilmiyorum ama :KK1:) ben hazıra gitcem :KK9:

esracım nöbetteyim valla şu yıllık izin meseleleri yüzünden full çalışıyoz bide ramazan olunca takatim kalmıyor sizde ne var ne yok

esracım nöbetteyim valla şu yıllık izin meseleleri yüzünden full çalışıyoz bide ramazan olunca takatim kalmıyor sizde ne var ne yok

aynı işte canım ya bayram hazırlıkları başladı temzlikler filan
ufaklık nasıl canım
senin iş zor ya canım millet birtek bebeğine bakamazken sen onlarcasına bakıyrsun

Güle güle kullan tatlim hazırsın bayrama ohh :21:

Canim o gittiğinde ev hazır degildi eşyaları falan alınmamıştı ben rahatına düşkün herseye bir kulp bulduğum icin gitmedim :KK1:

Orda isleri halletti ev hazır Kıyamam kocisime temizliği bile halletmiş ( nasil temizlik bilmiyorum ama :KK1:) ben hazıra gitcem :KK9:

ooohhh maşallah canı ya nasıl bi eş varmış sende iyi olmuş ama gidincede balayı yaparsın artık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Allah geçim versin canım ya gerisi geçici buda koca karı lafı oldu ama doğru olanda bu

ooohhh maşallah canı ya nasıl bi eş varmış sende iyi olmuş ama gidincede balayı yaparsın artık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Allah geçim versin canım ya gerisi geçici buda koca karı lafı oldu ama doğru olanda bu

Amin Canim :26:
Kocişim öyledir Kıyamam her konuda cok yardımcı olur bana cok özledim askımı :KK17:

X