kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bende iyim ya ,evet evet iyim ,az sonra uyuyacamö o zaman daha iyi olurum :))

ohhh ne güzel yapımda emeği geçecek arkadaşların var, ben yemekleri yaptım servise yardımcı oldu kızlar saolsunlar :KK14:

laf aramızda bende para harcamayı sevmiyorum,(biraz cimrimiyim ne ),bir seferde 2 den fazla elbise alamam
sanki alırsam bir değeri bir heyecanı olmuyor yaa:KK51:

Ben hem almayı seviyorum hem para biriktirmeye çalışıyorum offf kocişim ve babam sıkıntılarda :KK53:

Sen para biriktircen diye biz batalimmi diyorlar :KK1:

Gogus kismini tahmin etmistim soylemeyince :) bende burnumu yaptirmak istiyorumm =<

Ayy doktora karar vermek cok zor ben ikisini aynı anda olmak istiyorum iki kere narkoz almıyayim diye ama bı doktorun burun sonuclarını cok beğendim o göğüs yapmıyor sadece burun yapıyormuş sıkıntılı yani :97:
Sen nerde yasıyorsun tatlim ?

Ayy doktora karar vermek cok zor ben ikisini aynı anda olmak istiyorum iki kere narkoz almıyayim diye ama bı doktorun burun sonuclarını cok beğendim o göğüs yapmıyor sadece burun yapıyormuş sıkıntılı yani :97:
Sen nerde yasıyorsun tatlim ?

Suan k.maras 1.5 ay sonra eskisehir ins :) ben suan yaptiramam gozumu çizdirmem lazm cunku burun est. olunca 2 ay gozluk takamiosun. once goz sonra burun :) ama marastada esk. tede yaptirmam zamani gelince.sen nerde yaptiracaksin? :)

Suan k.maras 1.5 ay sonra eskisehir ins :) ben suan yaptiramam gozumu çizdirmem lazm cunku burun est. olunca 2 ay gozluk takamiosun. once goz sonra burun :) ama marastada esk. tede yaptirmam zamani gelince.sen nerde yaptiracaksin? :)

Ben izmirde yaptırmayı düşünüyorum orda yasamaya başlıcaz seneye evimizde orda zaten :97:

Aaaaa benimde gözlerim bozuk ama lens takatim olsun :KK1:

Ben 3 ayda bir gözümden ameliyat oluyorum zaten doktoruma danışmadan bende yaptıramam:KK24:

Ben izmirde yaptırmayı düşünüyorum orda yasamaya başlıcaz seneye evimizde orda zaten :97:

Aaaaa benimde gözlerim bozuk ama lens takatim olsun :KK1:

Ben 3 ayda bir gözümden ameliyat oluyorum zaten doktoruma danışmadan bende yaptıramam:KK24:

3 Ayda bir ameliyat mi? neden surekli?

3 Ayda bir ameliyat mi? neden surekli?

Doktor öyle dedi :KK1:

Goz damarlarımda bı sıkıntı var makanizmayi toplamaya çalışıyoruz :KK52:

Her 3 ayda bir gidiyorum operasyonu oluyorum her hafta kontrollerim oluyor ta ki ek ilaç gerekmeyene kadar sıkıntılı biraz ilk operasyondan sonra 4 kere gözümden iğne oldum bu defa 3 kere değişiyor doktor me derse o bı de bı süre sıkıntılar yaratıyor ama açık ameliyat yapmak istemiyorum diyor falan iste :97:

Sende astigmat miyopmu var ?

Doktor öyle dedi :KK1:

Goz damarlarımda bı sıkıntı var makanizmayi toplamaya çalışıyoruz :KK52:

Her 3 ayda bir gidiyorum operasyonu oluyorum her hafta kontrollerim oluyor ta ki ek ilaç gerekmeyene kadar sıkıntılı biraz ilk operasyondan sonra 4 kere gözümden iğne oldum bu defa 3 kere değişiyor doktor me derse o bı de bı süre sıkıntılar yaratıyor ama açık ameliyat yapmak istemiyorum diyor falan iste :97:

Sende astigmat miyopmu var ?

astıgmat sol gozum yuksek saga gore.doktor tamamen duzelmez dedi ama bilmiorum =<

hım pardon cnm
iyi çok şükür alıştık az kaldı ztn
bu arada ekran klavyesınden tek tek tıklayp yazıyorum
kısaltmalAR VE KISA CVPLAR İÇİN ÖZÜR

evet canım az kaldı Allah tamamına erdirsin
hayırdır neden normal klavye kullanmıyorsun bozuldu filanmı
önemli değil ayrıca yazman yeter arzucum

X