kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Selam Canim tam girdim muhabbet ediyorsunuz benimde mutfakta islerim vardi yazmadım muhabbetinizi bilmeyeyim diye :KK35:

Şimdide çarşıya cikicam yatın aksam kalabalık bı iftar yemeği veriyoruz alış veriş yapicam alınacaklar var 20 kisi dalan olucaz aksamdan hazırlıklara başlıcam ne yemek yapsam diye düşünüyorum bide :97:

Siz neler yapıyorsunuz ?

20 kişiye nasıl yemek hazırlanır yaa.aboooooo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Selam Canim tam girdim muhabbet ediyorsunuz benimde mutfakta islerim vardi yazmadım muhabbetinizi bilmeyeyim diye :KK35:

Şimdide çarşıya cikicam yatın aksam kalabalık bı iftar yemeği veriyoruz alış veriş yapicam alınacaklar var 20 kisi dalan olucaz aksamdan hazırlıklara başlıcam ne yemek yapsam diye düşünüyorum bide :97:

Siz neler yapıyorsunuz ?

slm ebrucum napıyon nasılsın ? :KK3:

bende telden giriyorum pcden cıkınca :)

mrb adaş napıyon nasılsın ?
benim topiktede aramışsınız beni, orda bulamayınca bilinki burdayım :KK34: :KK9:

yuvarlanıyorum evde :)

tekrar geçmiş olsun tatlım..
ben daha adet olmadım iyice umutlandım..
bu gece sahur yiyemedim, miydem bulandı..
sence olur mu ? :KK16: :KK16::emir_bebek:

etrafımdaki herkesin (evli) adeti gecikiyor insallah hepiniz hamilesinizdir :KK1::KK1::KK1::KK1:

Siz neler yapıyorsunuz ?

işin zor canım kalabalıkmış cidden ama ramazanın tadıda öyle çıkıyor iyi etmişsin davet vermekle bizde takılıyoruz işte canım ya
istediğin zaman dal muhabbete canım

20 kişiye nasıl yemek hazırlanır yaa.aboooooo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Her aile 4 kisi okunca olduk o kadar yaparım yaa sorun degil ama menüyü secmek cok sıkıntılı ne yapsam bilemiyorum :97:

Senin ne yın var tatlim doktora giymissin gecmis olsun :26:

bende telden giriyorum pcden cıkınca :)

mrb adaş napıyon nasılsın ?
benim topiktede aramışsınız beni, orda bulamayınca bilinki burdayım :KK34: :KK9:

tekrar geçmiş olsun tatlım..
ben daha adet olmadım iyice umutlandım..
bu gece sahur yiyemedim, miydem bulandı..
sence olur mu ? :KK16: :KK16::emir_bebek:

valla de desem canım umarım olur ama fazlada kaptırma kendini bakalım bi süre daha olmassan bi test filan yaparsın

işin zor canım kalabalıkmış cidden ama ramazanın tadıda öyle çıkıyor iyi etmişsin davet vermekle bizde takılıyoruz işte canım ya
istediğin zaman dal muhabbete canım

Teşekkürler tatlim dalarım sohbete cok sevdim zaten topikleri her telden çalıyoruz :KK55:
Evet tatlim toplayayım dedim herkesi gidicem çünkü bir arada olalım istedim :21:

Teşekkürler tatlim dalarım sohbete cok sevdim zaten topikleri her telden çalıyoruz :KK55:
Evet tatlim toplayayım dedim herkesi gidicem çünkü bir arada olalım istedim :21:

en iyisini yapmışsın canım samsun yolcususun demi
eşine evine kavuş canım çok mutlu ol
ne yemekler yapmayı planladın yarın akşam için

X