kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

arada öyle oluyor canım tekrar bakarsın bazen ben yazdığım cevaplar profiline bakarak en son yazdığım cevap kısmından bululyorum öyle olduğunda

Himmm teşekkürler tatlim :KK34:
Sen o kadar kısa sürede düğünü kınayı nasil yetiştirdin :KK52:

merhaba kızlar başlığı görünce hoşuma gitti ama epey yazışılmış şimdi böyle pat diyede içeri dalmak olurmu bilemedim :KK55:

Himmm teşekkürler tatlim :KK34:
Sen o kadar kısa sürede düğünü kınayı nasil yetiştirdin :KK52:

kınam nişanım evde oldu canım benim kayınvalidemle altlı üstlü oturuyoruz 1sene beraber di yememiz erken doğum tehlikem vardı 15 gün sonra sezeryan doğum yaptım evi ayırdık o yüzden 3 senedir ayrı ama altlı üstlü oturuyorz biz

şiir seven varsa ben şiir yazarım kızlar benim profilime girerek açtığım konular bölümünden şirlerimi okuyabilirsiniz
okumak isteyen olursa sardun ya cım sen ilgileniyorsun sanırım anlamlı sözlerpaylaştığına göre

evet canım bayılırım şiire..
sen yazıyo musun ? :KK53:

gel canım hoş geldin herkeze yer var canım ben fatoş anlat kendini tanışaslım kimsin

izmirdeyim ben şu sıralar biraz sıkıcı geçiriyorum günlerimi o yüzden bende bir muhabbete ortak olmak istedim aöf de okuyorum evli değilim sizler de biraz tanıtırmısınız kendinizi :nazar:

soru banaydı dimi :KK70: bursa dogumlu olmakla birlikte kahramanmaraşlıyım :)

Himmm :44:
Her yörenin adeti farklı Maraş'ta olursa kina gecen oranın adetleriyle olur Bindalli kesin giyiliyor zaten benim farklı bir bindallim vardi mesela sac aparatim vardi duvagi falan sonra ağlatıyorlar gelini ben ağladım zaten oZel bir ilgi olmadı ağlamama kocişim biri bı Seymi yaptı dedi durumdan o kadar uzak yani :KK1:
Kınayı kızın arkadaşları yakar evliliği guZel giden ve babası olan biri yakar bizde öyle ama benim kaynanadan alamadılar kınayı çatlak kadın yaktı Kendi :KK30: gelinin yüzünü kınadan sonra damat açar anlından öper yine benim kaynana zorla engellendi onuda yapacaktı yani yüzsuzdur kendisi :KK19:
Gelinin elini acmaz acsın diye altın konulur benim kondu sonra masada otururken kaynanatör geldi elimden aldı :KK36:
Neyse bol bol oynanır aglanir cosulur misafirlere kina dağıtılır çerez dağıtılır yine bizim deli yarısını dağıtmadan toplamış gitmiş benim icin hersey travma oldu yani tatlim :KK14:

izmirdeyim ben şu sıralar biraz sıkıcı geçiriyorum günlerimi o yüzden bende bir muhabbete ortak olmak istedim aöf de okuyorum evli değilim sizler de biraz tanıtırmısınız kendinizi :nazar:

ben fatoş canım 23 yaşındayım 4 senelik evliyim 3 yaşında oğlum var sen adın ne kaç yaş. canım

kınam nişanım evde oldu canım benim kayınvalidemle altlı üstlü oturuyoruz 1sene beraber di yememiz erken doğum tehlikem vardı 15 gün sonra sezeryan doğum yaptım evi ayırdık o yüzden 3 senedir ayrı ama altlı üstlü oturuyorz biz

Himmm anladım Canim iyi olmuştur evini ayırman kişisel alan istiyor insan evlenince :97:

Himmm :44:
Her yörenin adeti farklı Maraş'ta olursa kina gecen oranın adetleriyle olur Bindalli kesin giyiliyor zaten benim farklı bir bindallim vardi mesela sac aparatim vardi duvagi falan sonra ağlatıyorlar gelini ben ağladım zaten oZel bir ilgi olmadı ağlamama kocişim biri bı Seymi yaptı dedi durumdan o kadar uzak yani :KK1:
Kınayı kızın arkadaşları yakar evliliği guZel giden ve babası olan biri yakar bizde öyle ama benim kaynanadan alamadılar kınayı çatlak kadın yaktı Kendi :KK30: gelinin yüzünü kınadan sonra damat açar anlından öper yine benim kaynana zorla engellendi onuda yapacaktı yani yüzsuzdur kendisi :KK19:
Gelinin elini acmaz acsın diye altın konulur benim kondu sonra masada otururken kaynanatör geldi elimden aldı :KK36:
Neyse bol bol oynanır aglanir cosulur misafirlere kina dağıtılır çerez dağıtılır yine bizim deli yarısını dağıtmadan toplamış gitmiş benim icin hersey travma oldu yani tatlim :KK14:

altın olmadan acılmaz o eeeeeeeeeeeeeeel :) :KK70::KK76:

Ben Ebru Canim 26 yaşındayım yeni evliyim Aydın'liyim eşim İzmirli düğünümüzde izmirde oldu evimde izmirde :KK9:

Son düzenleme:
X