kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ay evet ya hiç bi geyik topiğine ait hissetmiyorum hem de yeni üye oldum. sanki birileri beni çağırmış gibi geldi :))

Genc annelerdensin be guZel bebisinle buyuyorsundur bende genc anne olmayı cok isterdim nasip artık böyle oldu :97:

Benim kocisimde biraz erken gelebilirim dedi inşallah gelebilir ailemin yanında guZel bı tatil geçiririz :KK16:

Gerçi balayından geldik 1 hafta sonra benim ailemin yanına yerleştik :KK9:

kendi ailen mi kayınvaliden gilemi????
herşeyin hayırlısı canım

13 yasından beri değilll :KK70: olurda 4 sene sonra evlenirsek 7 senelik olacaz şuan 3,5 seneliğiz 13 yasından beri beraber değiliz :KK70: aminn

şimdi anladım 3.5 senedir 4 sene sonra mı neden canım okuyordun herhalde o yüzdenmi canım

kendi ailen mi kayınvaliden gilemi????
herşeyin hayırlısı canım

Kendi ailem Canim sagolsunlar bize evlerini actılar bı süre burda kaldık biraz tatsizliklar oldu bizde ama şimdi hersey yolunda Samsun'da evimiz hazır esim halletti hersey bı benim gitmem kaldı :KK16:

yazıyorum tatlım bende seni özledim canım benim iyiki topiği açmıssın seni tanıdım arife zelişi aytenimi suanda tanıştığım bayanlar ebru esra 22
esra 19 çok güzel ya esraaaaaaa bende seni özledim canımmmm

sağol canım benim vaktin olunca gel hep çok eğleniyoruz arife hiç gelmiyor artık zelişte fazla uğrayamıyor bende özledim onları

şimdi anladım 3.5 senedir 4 sene sonra mı neden canım okuyordun herhalde o yüzdenmi canım

üniversitenin bitmesine 4 sene var bu yıl başlıcam çünkü :KK70: yani hiç uzatmazsam 4 sene :) ona kalsa 3.sınıfın sonuna kadar beklerim diyorda ben 4.sınıf sonu yani mezun olunca diye diretiyorum :KK70: :)

Kendi ailem Canim sagolsunlar bize evlerini actılar bı süre burda kaldık biraz tatsizliklar oldu bizde ama şimdi hersey yolunda Samsun'da evimiz hazır esim halletti hersey bı benim gitmem kaldı :KK16:

severekmi evlendin ebrucu

üniversitenin bitmesine 4 sene var bu yıl başlıcam çünkü :KK70: yani hiç uzatmazsam 4 sene :) ona kalsa 3.sınıfın sonuna kadar beklerim diyorda ben 4.sınıf sonu yani mezun olunca diye diretiyorum :KK70: :)

severek evlenmek bir başka inşallah değişmez canım nasip olurda evlenirsen

X