kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

iyiyim bende ablacım gıremedım uzun zamandır ama artık burdayım :) sıcaklarla boğuşuyoruz işte .. :)

buralar serin artık canım ya çanakkale sıcakmı hala yoksa
ben çok gelmek isterim oraya ya eşimde çok istiyor fırsat olsa keşkede gelsek güzeldir demi

buralar serin artık canım ya çanakkale sıcakmı hala yoksa
ben çok gelmek isterim oraya ya eşimde çok istiyor fırsat olsa keşkede gelsek güzeldir demi

guzel ablacım cok guzelde hala cok sıcak burası pazar gunu 29 derece olcakmıs belkı yağmur yağar dıyorlar ama yanıyoruz resmen sankı ateşin başında oturuyoruz gelın tabı ablacım guzel ne kelıme burası harıka :)

canım 29 neki ya biz ankarada 47 dereceyi gördük bu ramazan çok kötüydü ya
evet canım ya eşim görmek istiyor oradaki şehitlikleri bizim kuzenimiz şehit oldu o yüzden eşim çok hassas bu konularda nasip olur inşallah gelmek

inşallah ablacım gelırsınız :)

inşallah canım sağolasın
sen neler yaptın anlat nasılsın konuşmayalı

ıyıyım ablacım ya ne yapayım ıste bende bayadır boyle kalbım sıkısıodu carpıntım oluyodu ama hergun oluyordu bı kac aydır felan bıde bende anksiyete dıe bı rahatsızlık var panık atak türevi bı rahatszlık gttgm butun doktorlar hep ondan kaynaklı carpıntım oldugunu soyluyordu bı yıldır en sonunda pazar gunu bıraz fenalastım babamda goturdu hastaneye bı ölçtüler nabzımı 140 larda atıyo ama normal bı ınsanın nabzı mumkun degılmıs atamazmıs yanı o kadar ıste serumlar felan düşürdüler bı sekılde 113 e kadar nabzımı ertesı gun doktor çağarmıstı eko cekılmesı ıcın ıste gttık babamla muayene oldum tekrar kalp ultrasonum cekıldı bırsuru testler yapıldı en sonunda teşhis konuldu sol kalp kapakcıgımda gevseme varmıs bırde onun yanında mitral kapakçık yetmezlıgım varmıs kalbımde o yuzden oluyormus yanı butun bunlar bunlarla ugrasıyorum ıste bende ablam bu yasta nerden benı buluyorsa hersey gıremedım de bu yuzden hıc kac gunlerdır bıde ustune sıcaklarda bı yandan allah kımselere vermesın herseyın başı sağlık bı kez daha anladım bunu

ayyy kıyamam canım benim anlarım seni çünkü sen yaşlarda benimde taşikardim vardı zor düzene girdi
şimdide panik ataktan kaynaklı gerilim tipi ağrılarım var yani seni anlarım ama bunada şükür demek lazım yinede
tedavimi olcaksın yoksa ameliyat türü bişeymi canım

şimdilik tedavı olucam ablacım seneye kadar ılaclarımı kullanıcam sureklı kontrollermı gıdıcem daha sonra karar verılıcek 1 sene gozlemlemek ıstedı doktor bakalım ama bı gun ıyıysem dıger gun kotuyum cok garıp mesele bugun daha hıc kalkamadım yatagımdan o derceyım ama dun mesela cok ıyıydm ılaclar da ıyıce benı mahvedıyo 6 kutu ılac... bana da ilk taşikardi dedı ablacım sonra eko çekilince işte ortaya cıktı asıl rahatsızlıgım yınede halımıze bın şükür allah sağlığımızı eksık etmesın hıc bırımızın

amin canım benim çok üzüldüm cidden ama en azından ne olduğu çıkmışki tedavini olursun düzgün bi şekilde
çok geçmiş olsun hayatım cidden erkek arkadaşın çok üzülmüş olmalı bu duruma uzun zamandır birlikteydiniz demi

üzülmez mı ablacım o da sımdı dıyor 5 yıldır beraberız ya bes yıl boyunca bı kez bıle ben uzmeseydım keske senı belkıde benım yuzumden hasta oldun dıyor sucluluk duygusu hıssedıyor kendı kendıne :) ama kabullenemıyor hemde konduramıyor o da bende işte .. cok teskkur ederım canım ablam pekı senın de cok çarpıntın oluyor mu ablacım

oluyordu bendede canım ama şimdilerede azaldı
canım insanın başına bişey gelecekse bu kimse yüzünden olmaz bu kaderdir
ama eminim ilaçların iyi gelecek iyileşeceksin Allahım sağlık versin canım
sen 20 yaşındaydın demi hayatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…