kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hadi geçmiş olsun bu günlük o zaman caım senin mesainin bitmesinede az kaldı sanırım
fabrika şeklinde bi yermi senin iş canım

yok canım fabrika şeklinde degil üretim yok toptan araba parçası satışı bazen perakendede oluyor ama yogunluk toptan satış istanbul dışna aklına gelicek bir çok il le çalişıyoruz ben ofisteyim bide depo bölümümüz var malların oldugu yeerler diger arkadaşlarda ordalar

anladım canım kolay gelsin sana ya uzun zamandırmı aynı yerde çalışıyorsun bide akşama ne yapcan söylemessen olmaz biliyorsun

allah ağzınızın tadını bozmasın canım..
onlarla yaşanan en ufak bir sorun ilişkini kesinlikle etkiliyor..

evet tabiki canım aileler ilk başta belki önemsenmiyor
ben ailesiylemi evlenicem diyenlere gülüyorum hatta ancak huzur onlarlada iyi geçinmekten geçiyor bence

evet tabiki canım aileler ilk başta belki önemsenmiyor
ben ailesiylemi evlenicem diyenlere gülüyorum hatta ancak huzur onlarlada iyi geçinmekten geçiyor bence

harikasın esracım bravo.işte benim hemşerim
sonuçta ailesine saygı göstermeyip onları istemeyenler daha sonra eşinede saygı göstermez..

harikasın esracım bravo.işte benim hemşerim
sonuçta ailesine saygı göstermeyip onları istemeyenler daha sonra eşinede saygı göstermez..

kendi ailemize saygı beklemek kadar onun ailesinede saygı göstermek konusundada hassas olmalıyız
tabii bazı anne babalarda ne olursa olsun gelin ya da damatlarını dışarıdan biri gibi görüyorlar
bu insanları istisna kabul edip konunun dışında tutuyorum

anladım canım kolay gelsin sana ya uzun zamandırmı aynı yerde çalışıyorsun bide akşama ne yapcan söylemessen olmaz biliyorsun

Canım bir senem dolmak üzere burda aksama çorbam var eşim ciger istedi onu yapicam salata yaaprım yanına bide pilav yada makarna çok bile bize hepsinden az az yaaprım

Yemek sonrası bide dondurma yedikmi mis mis

Canım bir senem dolmak üzere burda aksama çorbam var eşim ciger istedi onu yapicam salata yaaprım yanına bide pilav yada makarna çok bile bize hepsinden az az yaaprım

Yemek sonrası bide dondurma yedikmi mis mis

ooh ellerine sağlık canım ya güzel oldu
geceye ne var onuda söylede tam olsun bari aklımdaa kalmasın

haklısın canım gerçekten çok zor olur düşünsene cadı, kaynana, cadı görümce, geçimsiz kayınpeder.
allah sen koru..:18:

ooh ellerine sağlık canım ya güzel oldu
geceye ne var onuda söylede tam olsun bari aklımdaa kalmasın

Canım biz gece öyle yemek tarzı bişeyler tüketmiyoruz kahvaltı yiyoruz yanına bazen gözleme yapıyorum bazen patates
bu aksam börek var aklımda ama yufka alıp yapıcam . salatalık domates dograrım karpuz börek kahvaltılıklar çay demlerim yumurta haşlarım

sende neler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…