kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

oooh afiyet olsun canım götürdün mantıları
ama ben pek sevmem ya nedense eşim çok sever

sağol canımm...
genelde sevilen bir şeydir. :)
benimkide diyor kendini eve kapatma git annenlere kıyıya v.s
o da evde kitap okuyormuş.
kıskanç değil hiç. senin eşin kıskançmıdır canım?

sağol canımm...
genelde sevilen bir şeydir. :)
benimkide diyor kendini eve kapatma git annenlere kıyıya v.s
o da evde kitap okuyormuş.
kıskanç değil hiç. senin eşin kıskançmıdır canım?

canım önceleri kıskanırdı ama şimdi değil hiç
çok abartılı olmadı hiç bi zaman şimdide istediğimi yaparım tabii sınırlar çerçevesinde kızmaz
güvenir bana

Bizdede öyle ccanım oruçlu olunca eve hapis olduk:KK5:
Hayırlısı olsun canım:KK19:bende pek sevmem hatta çok korkarım:18:

ben tutamıyorum zaten canım oruç borçlandım iyice
korkmam ama sevmiyorum doktora gitmeyi
sıkıldım artık Allah mecbur bırakmasın da inşallah yine kimseyi ihtiyaç olunca gidiliyor işte

sen neler yapıyorsun boş zamanında gerçi vaktin kalmaz çocuklardan heralde ama

Canım yazın pek yaptığım birşey yok:KK14:ailemdende uzakta olunca genelde ya evde yada annemlerde oluyorum:KK31:ama kışın çok yoğun oluyorum kızların okul,ufaklık derken akşama kadar oturmaya pek fırsatım olmuyor:KK19:

Canım yazın pek yaptığım birşey yok:KK14:ailemdende uzakta olunca genelde ya evde yada annemlerde oluyorum:KK31:ama kışın çok yoğun oluyorum kızların okul,ufaklık derken akşama kadar oturmaya pek fırsatım olmuyor:KK19:

canım hem ailem uzak demişin hemde annemlerdeyim genelde demişsin anlamadım valla
kaynananlarımı kastediyorsun

Yok canım yazları diyorum 1 -2 ay annemlerde kalıyorum yada kendi evimdeyim:KK1:oturduğum yerde eşim ve çocuklarımdan başka kimsemiz yok:KK14:

anladım şimdi canım benimde kaynanamlar ve eşimin çevresi çok ankarada bizde hep onlardayız benim ailemde uzakta yakında birtek kız kardeşim var onunlada her zaman görüşemiyoruz

Sen yine şanslısın sıkıldın mı,ihtiyacın olduğunda gideceğin,çağırabileceğin birileri var:KK31:

evet çok haklısın neredeyse hiç yalnız kalmıyorum genelde iyi ama bazende insan bunalıyor yalnız kalmakta istiyor
Allahtan eşimin ailesi iyi insanlar o yüzden çok sorun olmuyor :KK16::KK16::KK16:

Ne güzel canım anlaşıyor olmanız...:KK31:
Evet bizde bazı konularda çok rahatız,gelen giden yok..:KK31:

evet doğru rahat olduğun tarafları göz ardı etme
anlaşıyoruz çok şükür buralarda bir söz verdır geçinmeye gönlü olan kötüylede anlaşır derler
çok şükür idare ediyoruz kaynanamlarda 3 kişi zatn eşimin annesi babası kardeşi

evet doğru rahat olduğun tarafları göz ardı etme
anlaşıyoruz çok şükür buralarda bir söz verdır geçinmeye gönlü olan kötüylede anlaşır derler
çok şükür idare ediyoruz kaynanamlarda 3 kişi zatn eşimin annesi babası kardeşi

Evet bazı konulardada çok ama çok rahatız..10 yıldır dışardayım alıştık:KK1:
Haklısın canım:KK31:Alllah bozmasın:KK16:

X