kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım daha bişey döktüremedim eve gidince bakicam artik dolap bana neler vericek bişeyler çıkarıcam eşim pilav istiyordu demin msj attı onu yaparım ana yemek ne olucak karar veremedim bide sütlü irmik tatlisi tarifi aldım onu yapayım diyordum :KK52:

nam nam namm sütlü irmik helvası çok lezzetli olurr.
tereyağıyla yap canım.
ben de çok severim.

canım benimki allerjik malesef hiç gitmiyor ya sorma
hapşırık yok bende sadece tıkanma varki oda baş ağrımı artırıyor
ama boşverin ya bunada şükür

gerginlik sinir stres sebebiyle ağrısı olanlara kediotu iyi geliyomuş arifoğlu baharatın sitesinden baktım istersen sende aktarlara bi sor istersen

neyse güzel hanımlar size iyi sohbetler, benim iftar hazırlığı yapmam lazım..:KK56:
iftardan sonra görüşürüz..
hepinizi kocaman öptm...:KK54: :KK54: :KK54:
baayy:KK3:

evet canım senin daha erken olmuş. ama memnunsan ve mutluysan erken evllenmekte iyi bence.
ama kimisi oluyor keşke erken evlenmeseydim diyor.

canım eşimle üni. tanıştık biz ve o askerden gelince hemen evlendik
çok memnunum şükürki Allah bozmaz inşallah

takmayın yav bukadar herseyi kendinizi yıpratmayın saglık kadar önemli bişey varmı biraz kendinizi düşünün

çok haklısın canımda yapı meselesi bu biraz bende yeni yeni başladım kafaya takmamaya bu arada yemekte kaynanamlardayız o yüzden bilmiyorum ne var canım

kızlar bende tavuklu patlıcan, hazır ezogelin çorba, cacık yaptım dolapta dondurmada vardı bizimkiler yer ama ben bakıcam çünkü iftarda soğuk su içtim hastayım iyileşmeye başladım ama genede dikkat edeyim tekrarlamasın

kızlar bende tavuklu patlıcan, hazır ezogelin çorba, cacık yaptım dolapta dondurmada vardı bizimkiler yer ama ben bakıcam çünkü iftarda soğuk su içtim hastayım iyileşmeye başladım ama genede dikkat edeyim tekrarlamasın

insan suyu görünce kendini kaybediyor canım sen dikkat et yinede
eline sağlık bu arada ve afiyet olsun

X