kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sağolasın fatoşum bu günkü ruh halimle bu kaynana şarkısı çok uyumlu hıhhhhh
ne bu hemen esrayı soruyon hıhhhhh

ŞEKERİM AHMET EFE NASIL YİĞENİM BENİM YİĞENİN ADI'DA AHMET EFE KIZ BOL BOL YE ISIRGAN ÇAYI ADA ÇAYI İÇ SÜT YAPSIN TAMAM

ay cnmya uyudu bebişim tee saat 6dan berı uyuyo arada gıdıyom emzrıyom bu oğlan geceyı gunduzu bılmıyor saat 4te sabah oldu sanıp oyuncuk istıyo emziğini verınce nasıl gülüyo uyutmıyayım dıye ısırgan çayını nasıl içeyimya hem ısırgandan çaymı olurmuş humana içiyom artık elimden gelen bu sağol yınede tavsıylerın için cnm senınkı nasıl mehmetçik

kızlar bana artık müsade kaçıım geç oldu arkamdan atacak olan arife sizlere emanet çok öpüyorum hepinizi

benim ufaklık erkek canım..büyükler kız hepsi uyuyor..senin ki nasıl

pardon canım yanlış hatırlamışım allah analı babalı büyütsün herkezin evladını olmayanlara nasip etsin kucaklarıda gezdirmeyi nasip etsiin inşallah
uyuyor canım iyi kızlar dondurma çocuklarada bizede çok faydalıymış

İYİ CANIM SAĞOL ISIRGAN OTU HAZIR SALLAMA SI VAR 2SENE İÇTİM BEN AFİYETLER OLSUN CANIM İYİ MAŞALLAH

allah yardımcın olsun bebeğin kaç aylık?benim büyük oğum tam 2,5 sene gece uyumadı.sabaha kadar geziniyodu evin içinde.aahtan eziyet etmiyordu oyun oynuyorduk.sabah eşimi işe gönderip biz yatıyorduk akşam 5 te uyanıp akşam yemeği hazırıyordum.resmen vampir gibi hayat yaşadık 2,5 seneşimdi ufak oanda böük pörçük uyuyor.süreki uyanıyor.ik oğanda ağlayarak çok eczane gezdim bana uyku şurubu verin die ama vermediler.gece uykusu hiç bişeye benzemiyor valla

bebeğim 3 buçuk aylık ewt gece uykusu bambaşka işte benım oğluma göre sabah oldu başladı ağlamaya babası şimdi ççağırcak beklıyorum önce o ılgılensın dıye nede olsa yarın evde hepinize ıyı geceler hayırlı sahurlar kızlar

sanada cnm görüşürüz byy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…