kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

kızlar hem mantı hem alinazık ya bunlar nasıl zor yemekler nasılyapıyosunuz ben gerçektende becerıksızım galiba bizim hiç değişmeyen bı menumuz vardır mercımek çorba yahnı etli patates olan varya hanı işte o su böreği bıde kapama dıyoruz bız fırında pilav üzerinde tavuk bide yaprak sarma allahtan tatlı stadart değil valla butun ramazan kıme gıtsek bu menu bu menu olmazsa zaten beyenmıyolar

kızlar hem mantı hem alinazık ya bunlar nasıl zor yemekler nasılyapıyosunuz ben gerçektende becerıksızım galiba bizim hiç değişmeyen bı menumuz vardır mercımek çorba yahnı etli patates olan varya hanı işte o su böreği bıde kapama dıyoruz bız fırında pilav üzerinde tavuk bide yaprak sarma allahtan tatlı stadart değil valla butun ramazan kıme gıtsek bu menu bu menu olmazsa zaten beyenmıyolar

yemek yapmayı çok severim valla iyi yaptığı söylerler biraz önce eşim aradı arkadaşlar davetini bekliyor diye bende kıramadım

Bizde tv pek izlenmek genelde pc başındayız.hiç boş kalmaz:KK53:benimkide karışmaz ama ben öncelik veririm..:KK42:

eşim zaten 12 saat bilgisayar başında çalışıyor kızarıyor gözleri akşama kadar fazlası zarar onada kurtarıyorum işte bende

X