kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bende öyle derdim ama bakıyorsun zaman çabuk geçiyor 2 düşündük bakalım oruçda regl olmassam yim olursamda yapacak birşey yok hayırlısı artık ama dua edin kızlarda olayım

valla e hadi hayırlısı hakkınızda canım mehmete kardeş olur umarımda o istermi bilemem

bende öyle derdim ama bakıyorsun zaman çabuk geçiyor 2 düşündük bakalım oruçda regl olmassam yim olursamda yapacak birşey yok hayırlısı artık ama dua edin kızlarda olayım

inşallah allah gönlüne göre versın ben ıkıncıyı hayal bıle etmıyorum rabbım buna ömür versin

yuuuh ya bu satte zil çaldı iyimi korktum bende dedim bişeymi oldu komşular yanlışlıkla basmış heralde ne dikkatsizlik

inşallah allah gönlüne göre versın ben ıkıncıyı hayal bıle etmıyorum rabbım buna ömür versin

Kadınlar hamileliklerini ve bebekleri doğduğu ilk ayları unutmasalar tekrar tekrar doğurmazlar..doğurmayacak olsam ben doğurmazdım 3. yüikizlerde neler çektim neler..doğurursun bir daha yani:13:

tanışalım :) ben buranın uzun süredir takipçisiyim. yeni üye oldum sayılır :) 19 yaşındayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…