kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

kızlar hepsinize ii geceler benım minik fasulyem çalar saatten beter gece en az 3kere çalmasa olmuyo oyuzden azcık güç doplıyayım yatayımda size iyi sohbetler

kızlaaaaarrrr baakıyorum zaten geyik yapıyorsunuz tesaüfen görüm sizin topiği benim bebişim içinde isim fikri verebilirmisiniz oğluşum olucaak inşallaah konunuzu çok saptırmıycaksm fikirlerinizi aalmaak isterim :):KK34:

kızlaaaaarrrr baakıyorum zaten geyik yapıyorsunuz tesaüfen görüm sizin topiği benim bebişim içinde isim fikri verebilirmisiniz oğluşum olucaak inşallaah konunuzu çok saptırmıycaksm fikirlerinizi aalmaak isterim :):KK34:

ay lütfen duyulmamış olsun dıye saçma sapan isimler koymayın valla yazık o çocuklara mesela doruk berkutay allahım yarappim neyse genede sızın fıkrınız benım oğluşumun adı ahmet efe :) neyse ben çıkıyodum

kızlar hepsinize ii geceler benım minik fasulyem çalar saatten beter gece en az 3kere çalmasa olmuyo oyuzden azcık güç doplıyayım yatayımda size iyi sohbetler

sanada iyi geceler canım bende gidiyom benim herif geyik topiğinden beni kıskandı,öylede bi tuhaf kıskançlığı var :KK37:

uyu hadi canım kurmadan çalan saatinde kıymetini bil bak
otomatik ha süper valla

hoşgeldin canım dur gelir şimdi önriler

X